Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zwardoń Dariusz | Miasteczko Śląskie | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
2 | Karolewski Mariusz | Będzin | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
3 | Strójwąs Urszula | Poręba | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
4 | Podziemska Agnieszka | Mysłowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
5 | Sieradzki Dariusz | Gliwice | Polska | dystans 10 km | Biegaj z Trenerami | opłacono |
6 | Sieradzka Agnieszka | Gliwice | Polska | dystans 10 km | Biegaj z Trenerami | opłacono |
7 | Niedziałkowski Marek | Tarnowskie Góry | Polska | dystans 10 km | ||
8 | Skiba Marcin | będzin | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
9 | Ditrich Adrian | Zabrze | Polska | dystans 10 km | STRG Gliwice | opłacono |
10 | Łanecki Michał | Zabrze | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
11 | Gajdzińska Martyna | Katowice | Polska | dystans 10 km | Śląski Klub Karate GOLIAT | opłacono |
12 | Hanasiewicz Marcin | Czeladź | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
13 | Zwardoń Adrian | Miasteczko Śląskie | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
14 | Kilka Dorota | Mikołów | Polska | dystans 10 km | ||
15 | Nowak-Gomułka Agnieszka | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
16 | Bajorek Paweł | Chorzów | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
17 | Zabielski Jacek | Rybnik | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
18 | Białasik Marcin | Piekary Śląskie | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
19 | Bemś Emilia | Gliwice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
20 | Sosna Kazimierz | Bieruń | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
21 | Pawłowski Radek | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
22 | Rusek Aleksandra | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
23 | Seliga Paweł | Gliwice | Polska | dystans 10 km | Biegaj z Trenerami | opłacono |
24 | Raś Agnieszka | Krakow | Republika Południowej Afryki | dystans 10 km | opłacono | |
25 | Kalinowski Jakub | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
26 | Gońka Monika | Gliwice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
27 | Prusaczyk Adam | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | dystans 10 km | Pomarańczowa drużyna | opłacono |
28 | Zub Przemysław | Siemianowice Śląskie | Polska | dystans 10 km | ||
29 | Gorajek Mikołaj | Zabrze | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
30 | Gorajek Robert | Zabrze | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
31 | Gorajek Agnieszka | Zabrze | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
32 | Lotko Bartłomiej | Zawiercie | Polska | dystans 10 km | ||
33 | Wojtanek Piotr | Kraków | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
34 | Żylak Sebastian | Kalety | Polska | dystans 10 km | Pędzące Renifery | opłacono |
35 | Żylak Marcin | Woźniki-Kalety | Polska | dystans 10 km | Pędzące Renifery | opłacono |
36 | hryndio jerzy | katowice | Polska | dystans 10 km | ||
37 | Wicher Grzegorz | Mysłowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
38 | Dębska Karolina | Bolesław | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
39 | Szymański Krystian | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
40 | Mika Aneta | Izbicko | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
41 | Mika Tomasz | Izbicko | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
42 | Mazur Ida | Sosnowiec | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
43 | Raszyk Andrzej | katowice | Polska | dystans 10 km | PARKRUN KATOWICE | opłacono |
44 | Pawłowski Maciej | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
45 | Ociepa Dariusz | Myszków | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
46 | Ociepa Ewa | Myszków | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
47 | Parzelski Mikołaj | Kraków | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
48 | Zubel Michał | Oświęcim | Polska | dystans 10 km | Zadyszka Oświęcim | opłacono |
49 | Powroźna Mariola | Katowice | Polska | dystans 10 km | Night Runners Śląsk | opłacono |
50 | Bagińska Weronika Bagińska | Katowice | Polska | dystans 10 km | CSC Adventure Academy | opłacono |
51 | Wawrzyczek Grzegorz | Zabrze | Polska | dystans 10 km | Running Team Zabrze | opłacono |
52 | Krakowian Marek | Częstochowa | Polska | dystans 10 km | Jest Lepiej Run Team | opłacono |
53 | Król Katarzyna | Zabrze | Polska | dystans 10 km | SAS | opłacono |
54 | Skórka Karolina | Chorzów | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
55 | Kuraś Łukasz | Siewierz | Polska | dystans 10 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono |
56 | Bąbski Szymon | Ruda Śląska | Polska | dystans 10 km | ||
57 | Marzec Mateusz | Stanowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
58 | Hajduk Piotr | Sosnowiec | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
59 | MAJDA ROBERT | ORZESZE | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
60 | Rańś Patryk | Częstochowa | Polska | dystans 10 km | BK7 | opłacono |
61 | Brzeziński Damian | Wysoka | Polska | dystans 10 km | LKS WYSOKA | opłacono |
62 | Błońska Aneta | Będzin Grodziec | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
63 | Chawińska Monika | Katowice | Polska | dystans 10 km | MK TEAM | opłacono |
64 | Walaszczyk Radosław | Częstochowa | Polska | dystans 10 km | 2plus2 | opłacono |
65 | Pinkawa Olgierd | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
66 | Knetka Adam | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
67 | Rożek Angelika Rożek | Chorzów | Polska | dystans 10 km | Śląski Klub Karate GOLIAT | opłacono |
68 | Bieniek Rafał | Tychy | Polska | dystans 10 km | RB Sport | opłacono |
69 | Malczyk Janusz | Wisła | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
70 | Kurtyka Agnieszka | Dabrowa Gornicza | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
71 | Szewior Sebastian | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
72 | Grzelka Luiza | Dąbrowa Górnicza | Polska | dystans 10 km | Olimpus Dąbrowa Górnicza | opłacono |
73 | Zięba Łukasz | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
74 | SZYMAŃSKA SANDRA | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
75 | ZADORA MICHAŁ | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
76 | MYJAK IRENEUSZ | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
77 | Duda Aleksandra | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
78 | RUSEK PAWEŁ | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
79 | Kowina-Świderek Grażyna | Bukowno | Polska | dystans 10 km | UKS Kusy Bukowno | opłacono |
80 | Maćkowski Wojciech | Czeladź | Polska | dystans 10 km | ||
81 | Trólka Magdalena | Chorzów | Polska | dystans 10 km | Przestworze.pl | |
82 | Broda Kamila | Piasek | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
83 | Pilecki Piotr | Sosnowiec | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
84 | Kubica Dariusz | Mysłowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
85 | Szymański Paweł | Chorzów | Polska | dystans 10 km | Przestworze.pl / Niewymiękacze | opłacono |
86 | Sokołowski Paweł | Poręba | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
87 | Ochman Agnieszka | Bytom | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
88 | Zawada Dawid | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
89 | Magryś Magdalena Magryś | Bytom | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
90 | KAPUŚCIK BEATA | Katowice | Polska | dystans 10 km | ||
91 | Lazar Grażyna Lazar | Siemianowice Śl. | Polska | dystans 10 km | CSC Adventure Academy | opłacono |
92 | Wacławik Adam | Bąków | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
93 | Wacławik Ewa | Bąków | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
94 | Bursy Betina | Przyszowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
95 | płuchowska grazyna | Bielsko-biała | Polska | dystans 10 km | Proseat | |
96 | Kukla Maciej | Katowice | Polska | dystans 10 km | opłacono | |
97 | Kuraś Mateusz | Siewierz | Polska | dystans 10 km | FAST FOOT TEAM SIEWIERZ | opłacono |
98 | Szelest Barbara | Mysłowice | Polska | dystans 10 km | Mysłowicki Klub Biegacza No.I | opłacono |
99 | Kozik Krzysiek | Wola | Polska | dystans 10 km | PoWoli do mety | opłacono |
100 | wosik krystian | Częstochowa | Polska | dystans 10 km |
Wyświetleń: 71572