Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Kategoria Gmina Kunice Kategoria Leśników Do zapłaty
1 Grad Ryszard Jawor 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
2 Nowicki Grzegorz Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
3 Rząsa Monika Legnica 10 km (od 15 lat) Łączka Team Legnica NIE NIE opłacono on-line
4 Grolewski Karol Lubin 10 km (od 15 lat) Iskra Księginice NIE NIE opłacono on-line
5 Surożyński Mateusz Polkowice 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
6 Czuba Marcin Legnica 10 km (od 15 lat) Pacemaker NIE NIE opłacono on-line
7 Czuba Matylda Legnica 500 m (Bieg Dzieci) SP19 Legnica NIE NIE opłacono on-line
8 Wendland Michal Wrocław 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
9 Balcewicz Mariusz Legnica 10 km (od 15 lat) Biegam bo Lubię Legnica NIE NIE opłacono on-line
10 Krzeczkowski Daniel Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
11 Pokonieczny Andrzej Jawor 10 km (od 15 lat) Wilki z Jawora NIE NIE opłacono on-line
12 Różański Tomir Rzeszotary 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
13 Dańczak Dariusz Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
14 Dańczak Jakub Legnica 500 m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
15 CUKROWSKI ANDRZEJ ZŁOTORYJA 10 km (od 15 lat) ZLB ZŁOTORYJA NIE NIE opłacono on-line
16 Machowski Maciej Legnica 10 km (od 15 lat) Feniks Legnica NIE NIE opłacono on-line
17 Zajdel Leszek Rogów legnicki 10 km (od 15 lat) KB Krokus Kwiatkowice NIE NIE opłacono on-line
18 Niewdana Katarzyna Prochowice 10 km (od 15 lat) KB Krokus Kwiatkowice NIE NIE opłacono on-line
19 Mączka Bolesław Świętoszów 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
20 Wiśniewska Amelia Legnica 500 m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
21 Adamczuk Piotr Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
22 Żurakowska Anna LEGNICA 10 km (od 15 lat) Fitness Piekary Legnica NIE NIE
23 Fuławka Tomasz Jawor 10 km (od 15 lat) KPP Jawor NIE NIE opłacono on-line
24 Marek Michał Parchów 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
25 Koniak Alicja Jawor 10 km (od 15 lat) NIE NIE
26 Wiśniewska Magdalena Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
27 Dobryniewski Stanisław Lubin 10 km (od 15 lat) AUTOREKIN S.C. NIE NIE
28 Szumbarec Andrzej Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE
29 Nowak Iwona ZŁOTORYJA 10 km (od 15 lat) ZLB ZŁOTORYJA NIE NIE opłacono on-line
30 Januchta Przemek lubin 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
31 Harendarz Zbigniew Obora 10 km (od 15 lat) mSport Team RCS Lubin NIE NIE opłacono on-line
32 Rydz Andrzej Jawor 10 km (od 15 lat) KB TKKF JAWOR NIE NIE opłacono on-line
33 KURIATA ROBERT Złotoryja 10 km (od 15 lat) ZLB ZŁOTORYJA NIE NIE opłacono on-line
34 Krupa Monika Wałbrzych 10 km (od 15 lat) SRG Global Bolesławiec Team NIE NIE opłacono on-line
35 Dymitroca Wiktoria Lwówek Śląski 500 m (Bieg Dzieci) SP2 Lwówek Śląski NIE NIE opłacono on-line
36 Pąchalska Joanna Legnica 10 km (od 15 lat) Fitness Piekary Legnica NIE NIE opłacono on-line
37 Andrzejewski Drogosz Andrzejewski Lubin 10 km (od 15 lat) HUSARIA RACE TEAM NIE NIE
38 Miazga Radosław Rzeszotary 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
39 Kodzis Hanna Wleń 500 m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
40 Kodzis Piotr Wleń 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
41 Madej Bartosz Lubin 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
42 Madej Tomasz Lubin 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
43 Madej Anna Lubin 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
44 Owsiannik Grzegorz Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
45 SŁABY TOMASZ CHEŁMIEC 10 km (od 15 lat) FENIKS LEGNICA NIE NIE opłacono on-line
46 Adamczyk Dawid Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE
47 Solarski Krzysztof Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
48 WIśNIEWSKI Kazimierz Legnica 10 km (od 15 lat) LEGNICA MOIM MIASTEM NIE NIE opłacono on-line
49 JAGIELSKI JERZY JAWOR 10 km (od 15 lat) FENIKS LEGNICA / CIEPŁO JAWOR NIE NIE opłacono
50 Kochmańska Izabela Lubin 10 km (od 15 lat) opłacono on-line
51 Orzeł Sebastian Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
52 DYMITROCA ADAM Radomice 10 km (od 15 lat) Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich, Powiat Lwówecki NIE NIE opłacono on-line
53 Skórzybót Ewelina Prochowice 10 km (od 15 lat) KB Krokus Kwiatkowice NIE NIE opłacono on-line
54 Dębicki Adrian Legnica 10 km (od 15 lat) Feniks Legnica NIE NIE 25.00 PLN
55 Mandziak Joanna Bogatynia 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
56 Frydrycki Dariusz Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
57 Kurowska Julia Legnica 500 m (Bieg Dzieci) opłacono on-line
58 Lewandowska Małgorzata Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
59 Pomietlarz Lucjan Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
60 Pomietlarz Michał Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
61 Dziędzioła Stanisław Męcinka 500 m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
62 Jankowska Lena Chełmiec 500 m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
63 Jankowski Tomasz Chełmiec 10 km (od 15 lat) Feniks Legnica NIE NIE opłacono on-line
64 Kołtun Wiktor Polkowice 500 m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
65 DĄBROWSKI JERZY POLKOWICE 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
66 Żukrowska Kornelia Wrocław 10 km (od 15 lat) NIE NIE
67 Tokarski Marcin Legnica 10 km (od 15 lat) Feniks Legnica NIE NIE
68 Grońska Magda Legnica 10 km (od 15 lat) Feniks Legnica NIE NIE 25.00 PLN
69 matuszak jozef stara kamienica 10 km (od 15 lat) TS Regle Szklarska Poręba NIE NIE opłacono on-line
70 Wieczorek Marta Bogatynia 10 km (od 15 lat) Rozbiegane Wieczorki NIE NIE
71 Waloszczyk Dominik Świętoszów 500 m (Bieg Dzieci) ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE NIE opłacono on-line
72 Waloszczyk Bartłomiej Świętoszów 10 km (od 15 lat) ULKS Bystrzyca Kłodzka NIE NIE opłacono on-line
73 Matejczuk Emil Głogów 10 km (od 15 lat) Biegam Bo Lubię Głogów NIE NIE opłacono on-line
74 Nowak Marcin Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
75 Morawski Jarosław Legnica 10 km (od 15 lat) Łączka Team Legnica NIE NIE opłacono on-line
76 Dankowski Antoni Legnica 500 m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
77 Dankowska Aleksandra Legnica 500 m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
78 Multan Kinga Legnica 500 m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
79 Multan Maja Legnica 500 m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
80 Kras-Multan Karolina Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
81 Kołodziej Andrzej Miłkowice 10 km (od 15 lat) KB Lew Legnica NIE NIE opłacono on-line
82 Kołodziej Michał Miłkowice 10 km (od 15 lat) KB Lew Legnica NIE NIE opłacono on-line
83 KRASZCZYŃSKI PAWEŁ LUBIN 10 km (od 15 lat) KB LEW LEGNICA NIE NIE opłacono on-line
84 Seledec Urszula Legnica 500 m (Bieg Dzieci) N.P.Kredka NIE NIE opłacono on-line
85 Seledec Jakub Legnica 500 m (Bieg Dzieci) Sparta Legnica /SP10 NIE NIE opłacono on-line
86 MACIEJEWSKI ŁUKASZ LEGNICA 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
87 Bendkowski Andrzej Legnica 10 km (od 15 lat) KB LEW LEGNICA NIE NIE opłacono on-line
88 Bendkowska Anna Legnica 10 km (od 15 lat) KB LEW LEGNICA NIE NIE opłacono on-line
89 Bowkun Daniel Legnica 10 km (od 15 lat) Decathlon Legnica NIE NIE 25.00 PLN
90 Chmiel Mariusz Bądzów 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
91 Kaczorowski Marcin Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
92 WOJCIECHOWSKI Grzegorz Obora 10 km (od 15 lat) mSport NIE NIE opłacono on-line
93 Marciniak Igor Michałów 53 500 m (Bieg Dzieci) Szkła Podstawowa nr 9 Legnica NIE NIE opłacono on-line
94 Marciniak Anna Chocianów 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
95 Kwapis Łukasz Ruja 10 km (od 15 lat) KB Lew Legnica NIE NIE opłacono on-line
96 Cebula-Sołtysiak Ewelina Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
97 Kret Marian Złotoryja/Rokitnica 10 km (od 15 lat) OLAWS Złotoryja NIE NIE opłacono on-line
98 Mikołajczak Aleksandra Legnica 500 m (Bieg Dzieci) NIE NIE opłacono on-line
99 Mikołajczak Grzegorz Legnica 10 km (od 15 lat) NIE NIE opłacono on-line
100 Plebańczyk Julia Legnica 500 m (Bieg Dzieci) SP nr 9 Legnica NIE NIE opłacono on-line


Wyświetleń: 5103

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ