Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Kategoria Gmina Kunice | Kategoria Leśników | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Owsiannik Anna | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
2 | Oborski Adam | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
3 | Oborski Piotr | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
4 | Sieprawski Ryszard Sieprawski | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
5 | Nalepka Marcin | Tarczyn | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
6 | Andrzejewska Dominika | Lubin | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | ||
7 | Szajnicki Adrian | Bądzów | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
8 | Mączka Bartłomiej | Świętoszów | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
9 | Mączka Gabriela | Świętoszów | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |||
10 | Mączka Małgorzata | Świętoszów | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |||
11 | Mikołajczak Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
12 | Mikołajczak Aleksandra | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
13 | Cebula-Sołtysiak Ewelina | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
14 | Marciniak Anna | Chocianów | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
15 | Kaczorowski Marcin | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
16 | Chmiel Mariusz | Bądzów | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
17 | Olszowa Anetta | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
18 | MACIEJEWSKI ŁUKASZ | LEGNICA | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
19 | Kras-Multan Karolina | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
20 | Multan Maja | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
21 | Multan Kinga | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
22 | Dankowska Aleksandra | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
23 | Dankowski Antoni | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
24 | Nowak Marcin | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
25 | MICHALAK JAKUB | WROCŁAW | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
26 | Żukrowska Kornelia | Wrocław | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
27 | DĄBROWSKI JERZY | POLKOWICE | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
28 | Kołtun Wiktor | Polkowice | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
29 | Jankowska Lena | Chełmiec | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
30 | Dziędzioła Stanisław | Męcinka | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
31 | Pomietlarz Michał | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
32 | Pomietlarz Lucjan | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
33 | Lewandowska Małgorzata | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
34 | Kurowska Julia | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |||
35 | Frydrycki Dariusz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
36 | Mandziak Joanna | Bogatynia | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
37 | Stefańska Agnieszka Bieganna | 59-900 Zgorzelec | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
38 | Orzeł Sebastian | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
39 | Kochmańska Izabela | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | opłacono on-line | |||
40 | Koreń Emilia | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono | |
41 | Solarski Krzysztof | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
42 | Adamczyk Dawid | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
43 | Owsiannik Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
44 | Madej Anna | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
45 | Madej Tomasz | Lubin | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |||
46 | Madej Bartosz | Lubin | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |||
47 | Kodzis Piotr | Wleń | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
48 | Kodzis Hanna | Wleń | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
49 | Miazga Radosław | Rzeszotary | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
50 | Krojcig Ewa | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
51 | Chrynowska Magdalena | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
52 | Januchta Przemek | lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
53 | Szumbarec Andrzej | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
54 | Wiśniewska Magdalena | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
55 | Koniak Alicja | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
56 | Marek Michał | Parchów | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
57 | Adamczuk Piotr | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
58 | Wiśniewska Amelia | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
59 | Mączka Bolesław | Świętoszów | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
60 | Dańczak Jakub | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
61 | Dańczak Dariusz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
62 | Różański Tomir | Rzeszotary | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
63 | Krzeczkowski Daniel | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
64 | Wendland Michal | Wrocław | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
65 | Surożyński Mateusz | Polkowice | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
66 | Nocuń Iwona | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
67 | Nocuń Krzysiek | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
68 | Nowicki Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
69 | Grad Ryszard | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
70 | Dobryniewski Stanisław | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | AUTOREKIN S.C. | NIE | NIE | |
71 | Czaja Adrian | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | NIE | NIE | opłacono on-line |
72 | Mesjasz Marek | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | NIE | NIE | opłacono on-line |
73 | Matejczuk Emil | Głogów | Polska | 10 km (od 15 lat) | Biegam Bo Lubię Głogów | NIE | NIE | opłacono on-line |
74 | STRZELCZYK Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Biegam bo Lubię Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
75 | Balcewicz Mariusz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Biegam bo Lubię Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
76 | Plebańczyk Jerzy | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | C+P Team | NIE | NIE | opłacono on-line |
77 | Borecki Michał | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | DECATHLON LEGNICA | NIE | NIE | opłacono |
78 | Bowkun Daniel | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Decathlon Legnica | NIE | NIE | |
79 | Grońska Magda | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Feniks Legnica | NIE | NIE | |
80 | Tokarski Marcin | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Feniks Legnica | NIE | NIE | |
81 | Jankowski Tomasz | Chełmiec | Polska | 10 km (od 15 lat) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
82 | Dębicki Adrian | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Feniks Legnica | NIE | NIE | |
83 | SŁABY TOMASZ | CHEŁMIEC | Polska | 10 km (od 15 lat) | FENIKS LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
84 | Machowski Maciej | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
85 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | Polska | 10 km (od 15 lat) | FENIKS LEGNICA / CIEPŁO JAWOR | NIE | NIE | opłacono |
86 | Forycki Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
87 | Ankus Agata | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
88 | Madej Elżbieta | Kunice | Polska | 10 km (od 15 lat) | FITNESS PIEKARY LEGNICA | TAK | NIE | opłacono on-line |
89 | Pąchalska Joanna | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
90 | Żurakowska Anna | LEGNICA | Polska | 10 km (od 15 lat) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | |
91 | Andrzejewski Drogosz | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | HUSARIA RACE TEAM | NIE | NIE | |
92 | Andrzejewski Drogosz Andrzejewski | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | HUSARIA RACE TEAM | NIE | NIE | |
93 | Grolewski Karol | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | Iskra Księginice | NIE | NIE | opłacono on-line |
94 | ŻUKOWSKI MARIAN | KWIATKOWICE | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | NIE | NIE | opłacono on-line |
95 | Skórzybót Ewelina | Prochowice | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | NIE | NIE | opłacono on-line |
96 | Niewdana Katarzyna | Prochowice | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | NIE | NIE | opłacono on-line |
97 | Zajdel Leszek | Rogów legnicki | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | NIE | NIE | opłacono on-line |
98 | Sielutin wadim | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
99 | Bardziński Rafał | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB Lew Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
100 | Kwapis Łukasz | Ruja | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB Lew Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7720