Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Kategoria Gmina Kunice | Kategoria Leśników | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grad Ryszard | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
2 | Nowicki Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
3 | Nocuń Krzysiek | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
4 | Nocuń Iwona | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
5 | Rząsa Monika | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Łączka Team Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
6 | Grolewski Karol | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | Iskra Księginice | NIE | NIE | opłacono on-line |
7 | Surożyński Mateusz | Polkowice | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
8 | Czuba Marcin | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Pacemaker | NIE | NIE | opłacono on-line |
9 | Czuba Matylda | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | SP19 Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
10 | Wendland Michal | Wrocław | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
11 | Balcewicz Mariusz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Biegam bo Lubię Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
12 | Krzeczkowski Daniel | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
13 | Pokonieczny Andrzej | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | Wilki z Jawora | NIE | NIE | opłacono on-line |
14 | Różański Tomir | Rzeszotary | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
15 | Dańczak Dariusz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
16 | Dańczak Jakub | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
17 | CUKROWSKI ANDRZEJ | ZŁOTORYJA | Polska | 10 km (od 15 lat) | ZLB ZŁOTORYJA | NIE | NIE | opłacono on-line |
18 | Machowski Maciej | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
19 | Zajdel Leszek | Rogów legnicki | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | NIE | NIE | opłacono on-line |
20 | Niewdana Katarzyna | Prochowice | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | NIE | NIE | opłacono on-line |
21 | Mączka Bolesław | Świętoszów | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
22 | Wiśniewska Amelia | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
23 | Adamczuk Piotr | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
24 | Żurakowska Anna | LEGNICA | Polska | 10 km (od 15 lat) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | |
25 | Fuławka Tomasz | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | KPP Jawor | NIE | NIE | opłacono on-line |
26 | Marek Michał | Parchów | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
27 | Koniak Alicja | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
28 | Wiśniewska Magdalena | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
29 | Dobryniewski Stanisław | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | AUTOREKIN S.C. | NIE | NIE | |
30 | Szumbarec Andrzej | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
31 | Nowak Iwona | ZŁOTORYJA | Polska | 10 km (od 15 lat) | ZLB ZŁOTORYJA | NIE | NIE | opłacono on-line |
32 | Januchta Przemek | lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
33 | Harendarz Zbigniew | Obora | Polska | 10 km (od 15 lat) | mSport Team RCS Lubin | NIE | NIE | opłacono on-line |
34 | Rydz Andrzej | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB TKKF JAWOR | NIE | NIE | opłacono on-line |
35 | Chrynowska Magdalena | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
36 | krojcig Norbert | Jawor | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | przedszkole nr 4 Jawor | |||
37 | Krojcig Ewa | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
38 | KURIATA ROBERT | Złotoryja | Polska | 10 km (od 15 lat) | ZLB ZŁOTORYJA | NIE | NIE | opłacono on-line |
39 | Krupa Monika | Wałbrzych | Polska | 10 km (od 15 lat) | SRG Global Bolesławiec Team | NIE | NIE | opłacono on-line |
40 | Dymitroca Wiktoria | Lwówek Śląski | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | SP2 Lwówek Śląski | NIE | NIE | opłacono on-line |
41 | Pąchalska Joanna | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
42 | Andrzejewski Drogosz Andrzejewski | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | HUSARIA RACE TEAM | NIE | NIE | |
43 | Miazga Radosław | Rzeszotary | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
44 | Kodzis Hanna | Wleń | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
45 | Kodzis Piotr | Wleń | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
46 | Madej Bartosz | Lubin | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |||
47 | Madej Tomasz | Lubin | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |||
48 | Madej Anna | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
49 | Owsiannik Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
50 | SŁABY TOMASZ | CHEŁMIEC | Polska | 10 km (od 15 lat) | FENIKS LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
51 | Adamczyk Dawid | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
52 | Solarski Krzysztof | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
53 | Koreń Emilia | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono | |
54 | WIśNIEWSKI Kazimierz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | LEGNICA MOIM MIASTEM | NIE | NIE | opłacono on-line |
55 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | Polska | 10 km (od 15 lat) | FENIKS LEGNICA / CIEPŁO JAWOR | NIE | NIE | opłacono |
56 | Kochmańska Izabela | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | opłacono on-line | |||
57 | Orzeł Sebastian | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
58 | Stefańska Agnieszka Bieganna | 59-900 Zgorzelec | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
59 | DYMITROCA ADAM | Radomice | Polska | 10 km (od 15 lat) | Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich, Powiat Lwówecki | NIE | NIE | opłacono on-line |
60 | Skórzybót Ewelina | Prochowice | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | NIE | NIE | opłacono on-line |
61 | Dębicki Adrian | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Feniks Legnica | NIE | NIE | |
62 | Mandziak Joanna | Bogatynia | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
63 | Frydrycki Dariusz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
64 | Kurowska Julia | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |||
65 | Lewandowska Małgorzata | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
66 | Pomietlarz Lucjan | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
67 | Pomietlarz Michał | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
68 | Dziędzioła Stanisław | Męcinka | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
69 | Jankowska Lena | Chełmiec | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
70 | Jankowski Tomasz | Chełmiec | Polska | 10 km (od 15 lat) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
71 | Kołtun Wiktor | Polkowice | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
72 | DĄBROWSKI JERZY | POLKOWICE | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
73 | Żukrowska Kornelia | Wrocław | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
74 | Tokarski Marcin | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Feniks Legnica | NIE | NIE | |
75 | Grońska Magda | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Feniks Legnica | NIE | NIE | |
76 | MICHALAK JAKUB | WROCŁAW | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
77 | matuszak jozef | stara kamienica | Polska | 10 km (od 15 lat) | TS Regle Szklarska Poręba | NIE | NIE | opłacono on-line |
78 | Wieczorek Marta | Bogatynia | Polska | 10 km (od 15 lat) | Rozbiegane Wieczorki | NIE | NIE | |
79 | Waloszczyk Dominik | Świętoszów | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | ULKS Bystrzyca Kłodzka | NIE | NIE | opłacono on-line |
80 | Waloszczyk Bartłomiej | Świętoszów | Polska | 10 km (od 15 lat) | ULKS Bystrzyca Kłodzka | NIE | NIE | opłacono on-line |
81 | Matejczuk Emil | Głogów | Polska | 10 km (od 15 lat) | Biegam Bo Lubię Głogów | NIE | NIE | opłacono on-line |
82 | Nowak Marcin | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
83 | Morawski Jarosław | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Łączka Team Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
84 | Balkiewicz Henryk | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Kb Lew Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
85 | Dankowski Antoni | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
86 | Dankowska Aleksandra | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
87 | Multan Kinga | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
88 | Multan Maja | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
89 | Kras-Multan Karolina | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
90 | Kołodziej Andrzej | Miłkowice | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB Lew Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
91 | Kołodziej Michał | Miłkowice | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB Lew Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
92 | STRZELCZYK Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Biegam bo Lubię Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
93 | KRASZCZYŃSKI PAWEŁ | LUBIN | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
94 | Seledec Urszula | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | N.P.Kredka | NIE | NIE | opłacono on-line |
95 | Seledec Jakub | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | Sparta Legnica /SP10 | NIE | NIE | opłacono on-line |
96 | MACIEJEWSKI ŁUKASZ | LEGNICA | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
97 | Olszowa Anetta | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
98 | Bendkowski Andrzej | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
99 | Bendkowska Anna | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
100 | Bowkun Daniel | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Decathlon Legnica | NIE | NIE |
Wyświetleń: 7721