Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Kategoria Gmina Kunice | Kategoria Leśników | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczuk Piotr | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
2 | Adamczyk Dawid | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
3 | Andrzejewska Dominika | Lubin | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | ||
4 | Andrzejewski Drogosz | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | HUSARIA RACE TEAM | NIE | NIE | |
5 | Andrzejewski Drogosz Andrzejewski | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | HUSARIA RACE TEAM | NIE | NIE | |
6 | Ankus Agata | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
7 | Balcewicz Mariusz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Biegam bo Lubię Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
8 | Balkiewicz Henryk | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Kb Lew Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
9 | Bardziński Rafał | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB Lew Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
10 | Bendkowska Anna | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
11 | Bendkowski Andrzej | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
12 | Borecki Michał | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | DECATHLON LEGNICA | NIE | NIE | opłacono |
13 | Bowkun Daniel | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Decathlon Legnica | NIE | NIE | |
14 | Cebula-Sołtysiak Ewelina | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
15 | Chmiel Mariusz | Bądzów | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
16 | Chrynowska Magdalena | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
17 | CUKROWSKI ANDRZEJ | ZŁOTORYJA | Polska | 10 km (od 15 lat) | ZLB ZŁOTORYJA | NIE | NIE | opłacono on-line |
18 | Czaja Adrian | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | NIE | NIE | opłacono on-line |
19 | Czuba Marcin | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Pacemaker | NIE | NIE | opłacono on-line |
20 | Czuba Matylda | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | SP19 Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
21 | DĄBROWSKI JERZY | POLKOWICE | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
22 | Dańczak Dariusz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
23 | Dańczak Jakub | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
24 | Dankowska Aleksandra | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
25 | Dankowski Antoni | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
26 | Dębicki Adrian | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Feniks Legnica | NIE | NIE | |
27 | Dobryniewski Stanisław | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | AUTOREKIN S.C. | NIE | NIE | |
28 | DYMITROCA ADAM | Radomice | Polska | 10 km (od 15 lat) | Zespół Szkół Ekonomiczno - Technicznych w Rakowicach Wielkich, Powiat Lwówecki | NIE | NIE | opłacono on-line |
29 | Dymitroca Wiktoria | Lwówek Śląski | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | SP2 Lwówek Śląski | NIE | NIE | opłacono on-line |
30 | Dziędzioła Stanisław | Męcinka | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
31 | Forycki Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
32 | Frydrycki Dariusz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
33 | Fuławka Tomasz | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | KPP Jawor | NIE | NIE | opłacono on-line |
34 | Grad Ryszard | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
35 | Grolewski Karol | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | Iskra Księginice | NIE | NIE | opłacono on-line |
36 | Grońska Magda | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Feniks Legnica | NIE | NIE | |
37 | Harendarz Zbigniew | Obora | Polska | 10 km (od 15 lat) | mSport Team RCS Lubin | NIE | NIE | opłacono on-line |
38 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | Polska | 10 km (od 15 lat) | FENIKS LEGNICA / CIEPŁO JAWOR | NIE | NIE | opłacono |
39 | Jankowska Lena | Chełmiec | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
40 | Jankowski Tomasz | Chełmiec | Polska | 10 km (od 15 lat) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
41 | Januchta Przemek | lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
42 | Kaczorowski Marcin | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
43 | Kochmańska Izabela | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | opłacono on-line | |||
44 | Kodzis Hanna | Wleń | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
45 | Kodzis Piotr | Wleń | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
46 | Koniak Alicja | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
47 | Koreń Emilia | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono | |
48 | Kołodziej Andrzej | Miłkowice | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB Lew Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
49 | Kołodziej Michał | Miłkowice | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB Lew Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
50 | Kołtun Wiktor | Polkowice | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
51 | Kras-Multan Karolina | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
52 | KRASZCZYŃSKI PAWEŁ | LUBIN | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB LEW LEGNICA | NIE | NIE | opłacono on-line |
53 | Kret Marian | Złotoryja/Rokitnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | OLAWS Złotoryja | NIE | NIE | opłacono on-line |
54 | Krojcig Ewa | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
55 | krojcig Norbert | Jawor | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | przedszkole nr 4 Jawor | |||
56 | Krupa Monika | Wałbrzych | Polska | 10 km (od 15 lat) | SRG Global Bolesławiec Team | NIE | NIE | opłacono on-line |
57 | Krzeczkowski Daniel | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
58 | KURIATA ROBERT | Złotoryja | Polska | 10 km (od 15 lat) | ZLB ZŁOTORYJA | NIE | NIE | opłacono on-line |
59 | Kurowska Julia | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |||
60 | Kwapis Łukasz | Ruja | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB Lew Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
61 | Lewandowska Małgorzata | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
62 | Machowski Maciej | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Feniks Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
63 | MACIEJEWSKI ŁUKASZ | LEGNICA | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
64 | Mączka Bartłomiej | Świętoszów | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
65 | Mączka Bolesław | Świętoszów | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
66 | Mączka Gabriela | Świętoszów | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |||
67 | Mączka Małgorzata | Świętoszów | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |||
68 | Madej Anna | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
69 | Madej Bartosz | Lubin | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |||
70 | Madej Elżbieta | Kunice | Polska | 10 km (od 15 lat) | FITNESS PIEKARY LEGNICA | TAK | NIE | opłacono on-line |
71 | Madej Tomasz | Lubin | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | opłacono on-line | |||
72 | Mandziak Joanna | Bogatynia | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
73 | Marciniak Anna | Chocianów | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
74 | Marciniak Igor | Michałów 53 | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | Szkła Podstawowa nr 9 Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
75 | Marek Michał | Parchów | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
76 | Matejczuk Emil | Głogów | Polska | 10 km (od 15 lat) | Biegam Bo Lubię Głogów | NIE | NIE | opłacono on-line |
77 | matuszak jozef | stara kamienica | Polska | 10 km (od 15 lat) | TS Regle Szklarska Poręba | NIE | NIE | opłacono on-line |
78 | Mesjasz Marek | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | NIE | NIE | opłacono on-line |
79 | Miazga Radosław | Rzeszotary | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
80 | MICHALAK JAKUB | WROCŁAW | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
81 | Mikołajczak Aleksandra | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
82 | Mikołajczak Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
83 | Morawski Jarosław | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Łączka Team Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
84 | Multan Kinga | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
85 | Multan Maja | Legnica | Polska | 500 m (Bieg Dzieci) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
86 | Nalepka Marcin | Tarczyn | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | ||
87 | Niewdana Katarzyna | Prochowice | Polska | 10 km (od 15 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | NIE | NIE | opłacono on-line |
88 | Nocuń Iwona | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
89 | Nocuń Krzysiek | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
90 | Nowak Iwona | ZŁOTORYJA | Polska | 10 km (od 15 lat) | ZLB ZŁOTORYJA | NIE | NIE | opłacono on-line |
91 | Nowak Marcin | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
92 | Nowicki Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
93 | Oborski Adam | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
94 | Oborski Piotr | Lubin | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
95 | Olszowa Anetta | Jawor | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
96 | Orzeł Sebastian | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
97 | Owsiannik Anna | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
98 | Owsiannik Grzegorz | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | NIE | NIE | opłacono on-line | |
99 | Pąchalska Joanna | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | Fitness Piekary Legnica | NIE | NIE | opłacono on-line |
100 | Plebańczyk Jerzy | Legnica | Polska | 10 km (od 15 lat) | C+P Team | NIE | NIE | opłacono on-line |
Wyświetleń: 7722