Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Madej Marek | Chorzów | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
2 | Gembala Eugeniusz | Bełk | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | 1961 | opłacono |
3 | Janiczek Justyna | Zabrze | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
4 | GEMBALA VIOLETTA | BEŁK | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
5 | Długokęca Alina | Ruda Śląska | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | Biegnę, żeby Bartek mógł biegać | opłacono |
6 | Wrzesiński Piotr | Częstochowa | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | GAPPAG Team | opłacono |
7 | Muc Tomasz | Lędziny | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
8 | Rogalski Mariusz | Siemianianowice Śląskie | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
9 | Dziedzic Justyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
10 | Dmochowski Artur | Bytom | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
11 | Domitrz Michał | Zabrze | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | SROGIE PULOKI | opłacono |
12 | kania dominik | katowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | R.R. Martin pisz już te książki! | opłacono |
13 | Jaros Adam | chorzow | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
14 | Holeczek Damian | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
15 | Borzęcki Damian | Gliwice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
16 | Lis Igor | Chorzow | Polska | Bieg - zawodnicy niepełnoletni | Szkola | opłacono |
17 | Losza Kamil | Wilcza | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | SROGIE PULOKI | opłacono |
18 | ŚLĘK ANETA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
19 | Szymańska Ewa | Świętochłowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
20 | Zuber Grzegorz | Rybnik | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Zabiegani Nauczyciele | opłacono |
21 | KOWALCZYK PAWEŁ | Kęty | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | KĘCKIE HARPAGANY | opłacono |
22 | Kaczmarski Marcin | Sosnowiec | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Kaczmarakisport | opłacono |
23 | Kruk Krzysztof | Zabrze | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
24 | Mucha Mateusz Mucha | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
25 | Tomczak Jacek | Katowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
26 | Szewior Sebastian | Katowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
27 | Czernachowski Marek | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
28 | Ostrowski Maciej Ostrowski | Knurów | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Socios Górnik&S.A.S | opłacono |
29 | Hanslik Aleksandra | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
30 | Nizler Michal | Sleaford | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Sleaford Town Runners | opłacono |
31 | Kowalczyk Anna | Świętochłowoce | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Lecymy Durś | opłacono |
32 | Ożarowska Danuta | Katowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
33 | Bogacz Monika | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | ADS Masna | opłacono |
34 | Skworc Grzegorz | Siemianowice Slaskie | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Team siemion | opłacono |
35 | Tokarz Aleksandra | Piekary Śląskie | Polska | NW - zawodnicy niepełnoletni | Lecymy Durś | opłacono |
36 | Bagniewski Michal | Bytom | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
37 | SZYDŁO Maciej | Mysłowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Opel Active Team | opłacono |
38 | Kokot Justyna | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
39 | Mach Marcin | Gliwice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
40 | Przyłucki Grzegorz | Preczów | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
41 | Kreft Nadia | Bytom | Polska | NW - zawodnicy niepełnoletni | opłacono | |
42 | Kreft Miriam | Bytom | Polska | NW - zawodnicy niepełnoletni | opłacono | |
43 | Solik Krystyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
44 | Wieszała Marzena | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
45 | Solik Krzysztof | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
46 | Bąk Tymoteusz | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | i-systems.pl | opłacono |
47 | Ochman Agnieszka | Bytom | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
48 | Musioł Andrzej | Tychy | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | Team Papry 20 | opłacono |
49 | Błaszczyszyn Łukasz | Sosnowiec | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
50 | Ujejski Zbigniew | Myszków | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | stowarzyszenie kijomaniacy | opłacono |
51 | Knetka Adam | Katowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
52 | Strączek Grzegorz | Siemianowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
53 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | Katowice 49 | opłacono |
54 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Lecymy Durś | opłacono |
55 | Kreft Sylwia | Bytom | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
56 | Niewińska Magdalena | Mysłowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
57 | Kłosowski Karol | Kraków | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Los Trepos Companieros | opłacono |
58 | Szadkowski Marek | Bytom | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Happy Runners | opłacono |
59 | Musioł Beata | Katowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
60 | Auguścik Justyna | Chorzów | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
61 | Mogielnicki Stanisław | M. Zabrze | Polska | Bieg - zawodnicy niepełnoletni | OesRecordsTeam | opłacono |
62 | Mogielnicki Maciej Mogielnicki | M. Zabrze | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | OesRecordsTeam | opłacono |
63 | Kaczmarski Jacek | Bytom | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
64 | Kaczmarska Małgorzata | Zabrze | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
65 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | Lecymy Durś | opłacono |
66 | Hrebenda Antonina | Piekary Śląskie | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Lecymy Durś | opłacono |
67 | Bieńkowski Dawid | Bytom | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Btm Runners | opłacono |
68 | Nawrocki Adam | Siemianowice Slaskie | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
69 | Nowakowski Adrian | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
70 | Borchert Marcin | Świętochłowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Chorzowski Klub Rowerowy | opłacono |
71 | Szaleniec Sebastian | Będzin | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Będzin Team | opłacono |
72 | Szaleniec Patrycja | Będzin | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Będzin Team | opłacono |
73 | Szałański Łukasz | Piekary Śląskie | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Lecymy Durś | opłacono |
74 | Arendt Zdzisław | Katowice | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | Stowarzyszenie Zakątek Dankowo | opłacono |
75 | Marek Franciszek | Katowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Energoprojekt Katowice | opłacono |
76 | Soska Michał | Wisła | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
77 | Żuchowicz Elzbieta | Dąbrowa Gornicza | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | DĄBROWA NORDIC TEAM | opłacono |
78 | Wycislo Joanna Wycislo | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
79 | Urbanowicz Damian | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | ADS Masna | opłacono |
80 | Rygulski Andrzej | Łaziska Górne | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | Łaziskie Karlusy | opłacono |
81 | Kajca Mirosław | Łaziska Górne | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | AMATOR | opłacono |
82 | Boroń Julianna | TYCHY | Polska | Bieg - zawodnicy niepełnoletni | RUNHOGS Tychy | opłacono |
83 | Boroń Tomek | TYCHY | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | RUNHOGS Tychy | opłacono |
84 | Wójcik Dariusz | Żory | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Żory | opłacono |
85 | Kwestorowski Bartosz | Zabrze | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Running Performance | opłacono |
86 | Słupianek Paweł | Katowice | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | LECYMY DURŚ | opłacono |
87 | Skolik Damian | Swietochlowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
88 | Wojdanowska Małgorzata | Tarnowskie Góry | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Lecymy Durś | opłacono |
89 | Burakowska Małgorzata | Sosnowiec | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
90 | Szwiec Sandra | Ornontowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Zabiegane Nauczycielki | opłacono |
91 | Popielewicz Karolina | Mikołów | Polska | Bieg - zawodnicy niepełnoletni | Metal Serwis Sport Team | opłacono |
92 | Popielewicz Marek | Katowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Metal Serwis Sport Team | opłacono |
93 | Bugla Agnieszka | Kuźnia Nieborowska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Zabiegane Nauczycielki | opłacono |
94 | Kubica Bożena | Ornontowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Zabiegane Nauczycielki | opłacono |
95 | Grzelec Jacek | Katowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
96 | Kołodziej Joanna | Ruda Śląska | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | FabrikaNordika | opłacono |
97 | Hora Grzegorz | Ruda Śląska | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
98 | Szewczyk Urszula | Katowice | Polska | Bieg - zawodnicy pełnoletni | Augusteam | opłacono |
99 | Hańczur Józef | Bytom | Polska | NW - zawodnicy pełnoletni | opłacono | |
100 | Trutwin Krystian | Chorzów | Polska | Bieg - zawodnicy niepełnoletni | Klub Aktywnych Rodzin | opłacono |
Wyświetleń: 11221