Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | GŁADYSZ KRZYSZTOF | ŚWIECIE | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
2 | SKRZYPEK KAMILA | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | VADAIN RUNING CLUB | opłacono |
3 | baron kasia | grudziądz | Polska | Start na 5 km | Vadain Running Club | opłacono |
4 | TOBOLSKI MAREK | GRUDZIĄDZ | Polska | Start na 5 km | FLORIAN ochrona ppoż | opłacono on-line |
5 | Jankowska Klaudia | Lubawa | Polska | Start na 5 km | Lubawa Kocha Biegać | opłacono on-line |
6 | Lewandowski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
7 | Rudnik Jacek | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
8 | Glinowiecki Marcin | GRUDZIĄDZ | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
9 | Wróblewski Lech | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
10 | Jabłoński Patryk | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
11 | Bunk Daria | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
12 | Bunk Rafał | grudziadz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
13 | Bunk Maja | grudziadz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
14 | Bunk Oliwia | grudziadz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
15 | Ignatowska Dorota | Świecie | Polska | Start na 5 km | Street Workout Świecie | opłacono on-line |
16 | Szypuła Marcin | Świecie | Polska | Start na 5 km | Street Workout Świecie | opłacono on-line |
17 | Ledzińska Katarzyna | Świecie | Polska | Start na 5 km | Street Workout Świecie | opłacono on-line |
18 | Ledziński Marek | Świecie | Polska | Start na 5 km | Street Workout Świecie | opłacono on-line |
19 | Zalewski Michał | Iława | Polska | Start na 5 km | Lubawa Kocha Biegać | opłacono on-line |
20 | Knozowski Marcin | Lubawa | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
21 | Perwenis Krzysztof | LUBAWA | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
22 | Gucejt Karol | Lubawa | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
23 | DRZYMALSKA AGATA | GRUDZIĄDZ | Polska | Start na 5 km | I LO Grudziądz | opłacono on-line |
24 | Licznerski Mirosław | Lubawa | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
25 | Licznerska Monika | Lubawa | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
26 | WALEROWICZ Agnieszka | Lubawa | Polska | Start na 5 km | Lubawa Kocha Biegać | opłacono on-line |
27 | Wojanowska Maryla | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Biegam bo lubię | opłacono on-line |
28 | Wojanowski Zbigniew | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Biegam bo lubię | opłacono on-line |
29 | Malinowska Żaneta | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono | |
30 | Wichrowski Tomasz | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
31 | Cyrklaff Marcin | Goryń | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
32 | Chmielewski Rafał | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Olimpia/Wisła/Ruch Grudziądz | opłacono on-line |
33 | Pastewski Tomasz | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
34 | Chmielewski Jakub | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Wisła Grudziądz/ II LO Grudziądz | opłacono on-line |
35 | Chmielewski Maciej | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | SP 21Grudziądz | opłacono on-line |
36 | Grudzień-Chmielewska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
37 | Grudzień Adam | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
38 | Jagodzińska Iga | Gdańsk | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
39 | Arbszajtys Piotr | Kalmuzy | Polska | Start na 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
40 | Reetz Szymon | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
41 | graczyk katarzyna | kwidzyn | Polska | Start na 5 km | limit osiągnięty | |
42 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | Start na 5 km | wymiatacze | opłacono on-line |
43 | murawski michał | stare błonowo | Polska | Start na 5 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
44 | Adamonis Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
45 | Matczyński Marek | Piaski | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
46 | Doliwka Paweł | Lubawa | Polska | Start na 5 km | Lubawa Kocha Biegać | opłacono on-line |
47 | Krzemiński Maciej | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
48 | Śliwiński Mariusz | Toruń | Polska | Start na 5 km | parkrun Toruń | opłacono on-line |
49 | Żywiecka Kinga | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | 1991 | limit osiągnięty |
50 | Kovalchuk Oksana | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
51 | Ronowski Mateusz | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | limit osiągnięty | |
52 | Tekliński Wojciech | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | PARAMORALNI | opłacono on-line |
53 | baron jacek | grudziądz | Polska | Start na 5 km | Vadain Running Club | opłacono |
54 | baron julek | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Vadain Running Club | opłacono |
55 | Asensky Hanna | Grudziadz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
56 | Rekowska Aleksandra | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
57 | Polska Joanna | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
58 | Polski Jacek | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
59 | Arndt Małgorzata | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
60 | Karczewski Sebastian | Iława | Polska | Start na 5 km | 100kilo Team | opłacono on-line |
61 | Lewicka Katarzyna | Lubawa | Polska | Start na 5 km | Lubawa kocha biegać | limit osiągnięty |
62 | Głowiak Rafał | Lubawa | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
63 | Kula Przemysław | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | ZK nr 2 w Grudziądzu | opłacono on-line |
64 | Morczyńska Gabriela | Grupa | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
65 | Kutkiewicz Piotr | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Vadain Runing Club | opłacono |
66 | Kasprzewski Krzysztof | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
67 | Świstowska Katarzyna | Grupa | Polska | Start na 5 km | ZST Grudziądz | opłacono on-line |
68 | Świstowska Małgorzata | Grupa | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
69 | Wozinska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
70 | Żołnowski Edward | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
71 | Ziobro Marek | Chełmno | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
72 | Krzemińska Joanna | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
73 | Krzemiński Jakub | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | KOSET | opłacono on-line |
74 | Krzemiński Kacper | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | KOSET | opłacono on-line |
75 | Miraszewska Marta | Mgoszcz | Polska | Start na 5 km | Aktywne Lisewo | opłacono on-line |
76 | PROCAJŁO Justyna | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | limit osiągnięty | |
77 | Cysewski Mieczysław | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
78 | Brac Paweł | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
79 | Brac Dorota | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
80 | Asensky Maksym | Grudziadz | Polska | Start na 5 km | SP 16 Grudziądz | opłacono on-line |
81 | Chmara Marzenna | Świecie | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
82 | Jasiński Rafał | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
83 | Folmer Weronika | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | II LO Grudziądz | opłacono on-line |
84 | Talma Łukasz | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
85 | Chabasiński Grzegorz | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | Biegnij Tata Biegnij! | opłacono on-line |
86 | Kaznowska Dominika | GRUDZIĄDZ | Polska | Start na 5 km | Grudziądzka Fit Mama | opłacono on-line |
87 | Markowska Katarzyna | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
88 | Wiśniewska Aleksandra | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
89 | Kowalski Łukasz | Kuczwały | Polska | Start na 5 km | Triathlon Team Ciesielski | opłacono on-line |
90 | Wiśniewska-Jaworska Natalia Wiśniewska-Jaworska | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
91 | Wierzbowski Krzysztof | Nowe Grodziczno | Polska | Start na 5 km | Biegam U Kolesi | opłacono on-line |
92 | URBAŃSKI WOJCIECH | GRUDZIĄDZ | Polska | Start na 5 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
93 | Signerska Wioletta | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
94 | Langowska Anna | Grudziadz | Polska | Start na 5 km | Vadain Runing Club | opłacono |
95 | grabowski wojciech | grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
96 | grabowska sylwia | grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
97 | Urbańska Agnieszka | Lubawa | Polska | Start na 5 km | Lubawa Kocha Biegac | limit osiągnięty |
98 | MALINOWSKI SEWERYN | GRUDZIĄDZ | Polska | Start na 5 km | opłacono | |
99 | Kamińska Sylwia | Grudziądz | Polska | Start na 5 km | opłacono on-line | |
100 | Piórkowska Simona | Grudziądx | Polska | Start na 5 km | Vadain Runing Club | opłacono |
Wyświetleń: 32272