Młodzieżowe Biegi Niepodległości
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Klimaszewski Kuba Reda start Klimek Team
2 Lejk Oskar Załakowo start Szkoła Podstawowa w Załakowie
3 Wądołowska Wiktoria Kosakowo start ZSP Dębogórze
4 Wądołowska Martyna Kosakowo start ZSP Dębogórze
5 Rogalska Michalina Kosakowo start ZSP Dębogórze
6 Kosidło Bartosz Suchy Dwór start Szkoła Podstawowa w Pogórzu
7 Lewandowska Sonia Lębork start SP 8 Lębork
8 Lewandowski FIlip Lębork start SKLA Sopot / Gimnazjum nr 1 w Lęborku
9 Białek Natalia Dębogórze start
10 Białek Magdalena Dębogórze start RKS Rumia
11 Jurczak Jan Suchy Dwór start PESS Rumia
12 Piotrowska Krystyna Pierwoszyno start
13 Hebel Magdalena Pogórze start
14 Hebel Andżelika Pogórze start SP POGÓRZE
15 Hebel Aleksander Pogórze start SP POGÓRZE
16 Nowak Agnieszka Suchy Dwór start
17 Nowak Wojciech Suchy Dwór start
18 Dobrzyński Darek Gdynia start Szkoła podstawowa nr 31 w Gdyni
19 Jurczak Sonia Suchy Dwór start PESS Rumia
20 Ucińska Martyna Pierwoszyno start SP Pogórze
21 Piotrowski Krystian Kosakowo start ULKS SKOCZEK POGÓRZE
22 Ucińska Magdalena Pierwoszyno start ULKS SKOCZEK POGÓRZE
23 Łapa Jan Dębogórze start
24 Konarski Tymon Gdynia start
25 Konarski Adam Gdynia start
26 Zając Agata Reda start
27 Zając Szymon Reda start
28 Przysiecka Liliana Pogòrze start Mistral
29 Kocoń Kamil Pogórze start Szkoła Podstawowa w Pogórzu
30 Lach Nikola Mosty start Poziomkowo
31 Lach Kornelia Mosty start SP MOSTY
32 Krytenko Anna Suchy Dwór start SKOCZEK POGÓRZE
33 Krytenko Magdalena Suchy Dwór start SP Pogórze
34 Gulczyńska Adrianna Kosakowo start SP Pogórze
35 Kontna Karolina Pogórze start SP Pogórze
36 Selka Paweł Pierwoszyno start ZSP Dębogórze
37 Prejc Mikołaj Bojano start LKS Zorza Gdynia
38 Lejk Angelika Mosty start
39 Lejk Weronika Mosty start
40 Nierzwicki Mikołaj Starogard Gdański start Szkoła Podstawowa nr 6 Starogard Gdański
41 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański start Szkoła Podstawowa nr 6 Starogard Gdański
42 Grabowska Martyna Rumia start
43 Grabowska Paulina Rumia start
44 BALAS JAKUB POGÓRZE start
45 Gurzęda Aleksandra Reda start Runeda
46 Gurzęda Jan Reda start Runeda
47 Gurzęda Jakub Reda start Runeda
48 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA start SP 17 GDYNIA
49 Heland Grzegorz Gdańsk start Sp.24 Gdańsk
50 Hinz Kamil Rumia start RKS Rumia/ Hinz Team
51 KOWALSKI Mateusz Mosty start Wymiatacze
52 Szczyglak Anna Mosty start Aneta Szczyglak
53 Szczyglak Natalia Mosty start
54 Lewandowska Lena Sopot start
55 Kamińska Malina Pogórze start
56 Śpiewak Hanna Rumia start SP 6 Rumia
57 Śpiewak Emilia Rumia start SP 6 Rumia
58 SOBIERAJ JAKUB GDAŃSK start
59 SOBIERAJ JAN GDAŃSK start
60 Białas Oliver Gdynia start sp 47
61 Szymańska Wiktoria Rumia start Rumia Szkoła Sióstr Salezjanek
62 Szymańska Zuzanna Rumia start Rumia Szkoła Sióstr Salezjanek
63 Dardzińska Martyna Rumia start Rezydencja Malucha Rumia
64 Naczk Wiktoria Lębork start Kreativ sport Dynamic Lębork
65 Robaszkiewicz Olga Rumia start RKS Rumia
66 Lewandowski Miłosz Sopot start Przedszkole nr 5
67 Tokarska Wiktoria Gdynia start
68 Tokarska Laura Gdynia start
69 Ptach Weronika Pruszcz Gdański start SP nr4 Pruszcz Gdański
70 Rafalak Nela Kosakowo start
71 Rafalak Pola Kosakowo start
72 Folega Jakub Mosty start
73 Maras Szymon Siemirowice start Szkoła Podstawowa w Siemirowicach
74 Beczek Oliwia Suchy Dwór start 17LOGdynia
75 Beczek Hania Suchy Dwór start SP Pogórze
76 Konkel Wiktor Gdynia start Przedszkole nr 30 Gdynia
77 Gurzęda KACPER Rumia start
78 Gurzęda Eryk Rumia start SP 6 Rumia
79 Piotrowski Tomasz Gdynia start
80 Piotrowski Łukasz Gdynia start Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdyni
81 Piotrowski Paweł Gdynia start Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdyni
82 Dołęga Filip Kosakowo start SP 39 Gdynia
83 Galińska Eliza Teresin start UKS Filipides Teresin
84 Urban Paulina Bojano start
85 Tokarczyk Piotr Gdynia start SP 44 Gdynia
86 Urban Maciej Bojano start
87 Goraj Aleksandra Gdansk start
88 Teska Martyna Gdynia start
89 Teska Patrycja Gdynia start SGA Gdynia
90 Krzyżkowiak Jakub Gdynia start SP nr 31, UKS CISOWA
91 Buja Marcel Gdynia start
92 Krytenko Kajetan Suchy Dwór start SP Pogórze
93 Krytenko Karola Suchy Dwór start SP Pogórze
94 Świerczyński Igor Kosakowo start SP MOSTY
95 Pieńkowska Natalia Rumia start SP 9 Rumia
96 Pieńkowski Igor Rumia start PSSS Rumia
97 Pieńkowska Natasza Rumia start Tri Team Rumia
98 Tomaszewska Amelia Gdynia start SP 40 Gdynia
99 Frątczak Amanda Gdynia start LKS ZORZA GDYNIA
100 Stępińska Kornelia Reda start SP 4 Reda


Wyświetleń: 2900

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ