Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maras Wiktoria | Siemirowice | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Siemirowicach | |
2 | TWAROWSKA MILENA | SUCHY DWÓR | Polska | start | SKOCZEK POGÓRZE | |
3 | Twarowski Igor | SUCHY DWÓR | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
4 | Stępińska Kornelia | Reda | Polska | start | SP 4 Reda | |
5 | Frątczak Amanda | Gdynia | Polska | start | LKS ZORZA GDYNIA | |
6 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | Polska | start | SP 40 Gdynia | |
7 | Pieńkowska Natasza | Rumia | start | Tri Team Rumia | ||
8 | Pieńkowski Igor | Rumia | start | PSSS Rumia | ||
9 | Pieńkowska Natalia | Rumia | Polska | start | SP 9 Rumia | |
10 | Świerczyński Igor | Kosakowo | Polska | start | SP MOSTY | |
11 | Krytenko Karola | Suchy Dwór | Polska | start | SP Pogórze | |
12 | Krytenko Kajetan | Suchy Dwór | Polska | start | SP Pogórze | |
13 | Buja Marcel | Gdynia | Polska | start | ||
14 | Krzyżkowiak Jakub | Gdynia | Polska | start | SP nr 31, UKS CISOWA | |
15 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | start | SGA Gdynia | |
16 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | start | ||
17 | Goraj Aleksandra | Gdansk | Polska | start | ||
18 | Urban Maciej | Bojano | Polska | start | ||
19 | Tokarczyk Piotr | Gdynia | Polska | start | SP 44 Gdynia | |
20 | Pestka Antoni | Gdynia | Polska | start | SP 44 Gdynia | |
21 | Pestka Ignacy | Gdynia | Polska | start | SP 44 Gdynia | |
22 | Urban Paulina | Bojano | Polska | start | ||
23 | Galińska Eliza | Teresin | Polska | start | UKS Filipides Teresin | |
24 | Dołęga Filip | Kosakowo | Polska | start | SP 39 Gdynia | |
25 | Piotrowski Paweł | Gdynia | Polska | start | Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdyni | |
26 | Piotrowski Łukasz | Gdynia | Polska | start | Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdyni | |
27 | Piotrowski Tomasz | Gdynia | Polska | start | ||
28 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | start | SP 6 Rumia | |
29 | Gurzęda KACPER | Rumia | Polska | start | ||
30 | Konkel Wiktor | Gdynia | Polska | start | Przedszkole nr 30 Gdynia | |
31 | Beczek Hania | Suchy Dwór | Polska | start | SP Pogórze | |
32 | Beczek Oliwia | Suchy Dwór | Polska | start | 17LOGdynia | |
33 | Maras Szymon | Siemirowice | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Siemirowicach | |
34 | Folega Jakub | Mosty | Polska | start | ||
35 | Rafalak Pola | Kosakowo | Polska | start | ||
36 | Rafalak Nela | Kosakowo | Polska | start | ||
37 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | start | SP nr4 Pruszcz Gdański | |
38 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | start | ||
39 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | start | ||
40 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | start | Przedszkole nr 5 | |
41 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | Polska | start | RKS Rumia | |
42 | Danielewicz Szymon | Gdynia | Polska | start | ||
43 | Danielewicz Adam | Gdynia | Polska | start | ||
44 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | start | Kreativ sport Dynamic Lębork | |
45 | Dardzińska Martyna | Rumia | Polska | start | Rezydencja Malucha Rumia | |
46 | Szymańska Zuzanna | Rumia | Polska | start | Rumia Szkoła Sióstr Salezjanek | |
47 | Szymańska Wiktoria | Rumia | Polska | start | Rumia Szkoła Sióstr Salezjanek | |
48 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | start | sp 47 | |
49 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Polska | start | ||
50 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Polska | start | ||
51 | Śpiewak Emilia | Rumia | Polska | start | SP 6 Rumia | |
52 | Śpiewak Hanna | Rumia | Polska | start | SP 6 Rumia | |
53 | Kamińska Malina | Pogórze | Polska | start | ||
54 | Pienczke Krystian | Mosty | Polska | start | Szkola Podstawowa Mosty | |
55 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | start | ||
56 | Szczyglak Natalia | Mosty | Polska | start | ||
57 | Szczyglak Anna | Mosty | Polska | start | Aneta Szczyglak | |
58 | KOWALSKI Mateusz | Mosty | Polska | start | Wymiatacze | |
59 | Hinz Kamil | Rumia | Polska | start | RKS Rumia/ Hinz Team | |
60 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | start | Sp.24 Gdańsk | |
61 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Polska | start | SP 17 GDYNIA | |
62 | Gurzęda Jakub | Reda | Polska | start | Runeda | |
63 | Gurzęda Jan | Reda | Polska | start | Runeda | |
64 | Gurzęda Aleksandra | Reda | Polska | start | Runeda | |
65 | Sobański Ksawery | Pogórze | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
66 | BALAS JAKUB | POGÓRZE | Polska | start | ||
67 | Grabowska Paulina | Rumia | Polska | start | ||
68 | Grabowska Martyna | Rumia | Polska | start | ||
69 | Nierzwicki Kacper | Starogard Gdański | Polska | start | Szkoła Podstawowa nr 6 Starogard Gdański | |
70 | Nierzwicki Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | start | Szkoła Podstawowa nr 6 Starogard Gdański | |
71 | Lejk Weronika | Mosty | Polska | start | ||
72 | Lejk Angelika | Mosty | Polska | start | ||
73 | Prejc Mikołaj | Bojano | Polska | start | LKS Zorza Gdynia | |
74 | Selka Paweł | Pierwoszyno | Polska | start | ZSP Dębogórze | |
75 | Kontna Karolina | Pogórze | Polska | start | SP Pogórze | |
76 | Gulczyńska Adrianna | Kosakowo | Polska | start | SP Pogórze | |
77 | Krytenko Magdalena | Suchy Dwór | Polska | start | SP Pogórze | |
78 | Krytenko Anna | Suchy Dwór | Polska | start | SKOCZEK POGÓRZE | |
79 | Lach Kornelia | Mosty | Polska | start | SP MOSTY | |
80 | Lach Nikola | Mosty | Polska | start | Poziomkowo | |
81 | Kocoń Kamil | Pogórze | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
82 | Przysiecka Liliana | Pogòrze | Polska | start | Mistral | |
83 | Zając Szymon | Reda | Polska | start | ||
84 | Zając Agata | Reda | Polska | start | ||
85 | Onyszczuk Aleksandra | Reda | Polska | start | Przedszkole Calineczka | |
86 | Konarski Adam | Gdynia | Polska | start | ||
87 | Konarski Tymon | Gdynia | Polska | start | ||
88 | Łapa Jan | Dębogórze | Polska | start | ||
89 | Ucińska Magdalena | Pierwoszyno | Polska | start | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | |
90 | Piotrowski Krystian | Kosakowo | Polska | start | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | |
91 | Ucińska Martyna | Pierwoszyno | Polska | start | SP Pogórze | |
92 | Jurczak Sonia | Suchy Dwór | Polska | start | PESS Rumia | |
93 | Dobrzyński Darek | Gdynia | Polska | start | Szkoła podstawowa nr 31 w Gdyni | |
94 | Nowak Wojciech | Suchy Dwór | Polska | start | ||
95 | Nowak Agnieszka | Suchy Dwór | Polska | start | ||
96 | Hebel Aleksander | Pogórze | Polska | start | SP POGÓRZE | |
97 | Hebel Andżelika | Pogórze | Polska | start | SP POGÓRZE | |
98 | Hebel Magdalena | Pogórze | Polska | start | ||
99 | Piotrowska Krystyna | Pierwoszyno | Polska | start | ||
100 | Jurczak Jan | Suchy Dwór | Polska | start | PESS Rumia |
Wyświetleń: 4750