Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klimaszewski Kuba | Reda | Polska | start | Klimek Team | |
2 | Lejk Oskar | Załakowo | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Załakowie | |
3 | Wądołowska Wiktoria | Kosakowo | Polska | start | ZSP Dębogórze | |
4 | Wądołowska Martyna | Kosakowo | Polska | start | ZSP Dębogórze | |
5 | Rogalska Michalina | Kosakowo | Polska | start | ZSP Dębogórze | |
6 | Kosidło Bartosz | Suchy Dwór | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
7 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | start | SP 8 Lębork | |
8 | Lewandowski FIlip | Lębork | Polska | start | SKLA Sopot / Gimnazjum nr 1 w Lęborku | |
9 | Białek Natalia | Dębogórze | Polska | start | ||
10 | Białek Magdalena | Dębogórze | Polska | start | RKS Rumia | |
11 | Jurczak Jan | Suchy Dwór | Polska | start | PESS Rumia | |
12 | Piotrowska Krystyna | Pierwoszyno | Polska | start | ||
13 | Hebel Magdalena | Pogórze | Polska | start | ||
14 | Hebel Andżelika | Pogórze | Polska | start | SP POGÓRZE | |
15 | Hebel Aleksander | Pogórze | Polska | start | SP POGÓRZE | |
16 | Nowak Agnieszka | Suchy Dwór | Polska | start | ||
17 | Nowak Wojciech | Suchy Dwór | Polska | start | ||
18 | Dobrzyński Darek | Gdynia | Polska | start | Szkoła podstawowa nr 31 w Gdyni | |
19 | Jurczak Sonia | Suchy Dwór | Polska | start | PESS Rumia | |
20 | Ucińska Martyna | Pierwoszyno | Polska | start | SP Pogórze | |
21 | Piotrowski Krystian | Kosakowo | Polska | start | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | |
22 | Ucińska Magdalena | Pierwoszyno | Polska | start | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | |
23 | Łapa Jan | Dębogórze | Polska | start | ||
24 | Konarski Tymon | Gdynia | Polska | start | ||
25 | Konarski Adam | Gdynia | Polska | start | ||
26 | Onyszczuk Aleksandra | Reda | Polska | start | Przedszkole Calineczka | |
27 | Zając Agata | Reda | Polska | start | ||
28 | Zając Szymon | Reda | Polska | start | ||
29 | Przysiecka Liliana | Pogòrze | Polska | start | Mistral | |
30 | Kocoń Kamil | Pogórze | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
31 | Lach Nikola | Mosty | Polska | start | Poziomkowo | |
32 | Lach Kornelia | Mosty | Polska | start | SP MOSTY | |
33 | Krytenko Anna | Suchy Dwór | Polska | start | SKOCZEK POGÓRZE | |
34 | Krytenko Magdalena | Suchy Dwór | Polska | start | SP Pogórze | |
35 | Gulczyńska Adrianna | Kosakowo | Polska | start | SP Pogórze | |
36 | Kontna Karolina | Pogórze | Polska | start | SP Pogórze | |
37 | Selka Paweł | Pierwoszyno | Polska | start | ZSP Dębogórze | |
38 | Prejc Mikołaj | Bojano | Polska | start | LKS Zorza Gdynia | |
39 | Lejk Angelika | Mosty | Polska | start | ||
40 | Lejk Weronika | Mosty | Polska | start | ||
41 | Nierzwicki Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | start | Szkoła Podstawowa nr 6 Starogard Gdański | |
42 | Nierzwicki Kacper | Starogard Gdański | Polska | start | Szkoła Podstawowa nr 6 Starogard Gdański | |
43 | Grabowska Martyna | Rumia | Polska | start | ||
44 | Grabowska Paulina | Rumia | Polska | start | ||
45 | BALAS JAKUB | POGÓRZE | Polska | start | ||
46 | Sobański Ksawery | Pogórze | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
47 | Gurzęda Aleksandra | Reda | Polska | start | Runeda | |
48 | Gurzęda Jan | Reda | Polska | start | Runeda | |
49 | Gurzęda Jakub | Reda | Polska | start | Runeda | |
50 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Polska | start | SP 17 GDYNIA | |
51 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | start | Sp.24 Gdańsk | |
52 | Hinz Kamil | Rumia | Polska | start | RKS Rumia/ Hinz Team | |
53 | KOWALSKI Mateusz | Mosty | Polska | start | Wymiatacze | |
54 | Szczyglak Anna | Mosty | Polska | start | Aneta Szczyglak | |
55 | Szczyglak Natalia | Mosty | Polska | start | ||
56 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | start | ||
57 | Pienczke Krystian | Mosty | Polska | start | Szkola Podstawowa Mosty | |
58 | Kamińska Malina | Pogórze | Polska | start | ||
59 | Śpiewak Hanna | Rumia | Polska | start | SP 6 Rumia | |
60 | Śpiewak Emilia | Rumia | Polska | start | SP 6 Rumia | |
61 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Polska | start | ||
62 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Polska | start | ||
63 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | start | sp 47 | |
64 | Szymańska Wiktoria | Rumia | Polska | start | Rumia Szkoła Sióstr Salezjanek | |
65 | Szymańska Zuzanna | Rumia | Polska | start | Rumia Szkoła Sióstr Salezjanek | |
66 | Dardzińska Martyna | Rumia | Polska | start | Rezydencja Malucha Rumia | |
67 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | start | Kreativ sport Dynamic Lębork | |
68 | Danielewicz Adam | Gdynia | Polska | start | ||
69 | Danielewicz Szymon | Gdynia | Polska | start | ||
70 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | Polska | start | RKS Rumia | |
71 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | start | Przedszkole nr 5 | |
72 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | start | ||
73 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | start | ||
74 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | start | SP nr4 Pruszcz Gdański | |
75 | Rafalak Nela | Kosakowo | Polska | start | ||
76 | Rafalak Pola | Kosakowo | Polska | start | ||
77 | Folega Jakub | Mosty | Polska | start | ||
78 | Maras Szymon | Siemirowice | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Siemirowicach | |
79 | Beczek Oliwia | Suchy Dwór | Polska | start | 17LOGdynia | |
80 | Beczek Hania | Suchy Dwór | Polska | start | SP Pogórze | |
81 | Konkel Wiktor | Gdynia | Polska | start | Przedszkole nr 30 Gdynia | |
82 | Gurzęda KACPER | Rumia | Polska | start | ||
83 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | start | SP 6 Rumia | |
84 | Piotrowski Tomasz | Gdynia | Polska | start | ||
85 | Piotrowski Łukasz | Gdynia | Polska | start | Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdyni | |
86 | Piotrowski Paweł | Gdynia | Polska | start | Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdyni | |
87 | Dołęga Filip | Kosakowo | Polska | start | SP 39 Gdynia | |
88 | Galińska Eliza | Teresin | Polska | start | UKS Filipides Teresin | |
89 | Urban Paulina | Bojano | Polska | start | ||
90 | Pestka Ignacy | Gdynia | Polska | start | SP 44 Gdynia | |
91 | Pestka Antoni | Gdynia | Polska | start | SP 44 Gdynia | |
92 | Tokarczyk Piotr | Gdynia | Polska | start | SP 44 Gdynia | |
93 | Urban Maciej | Bojano | Polska | start | ||
94 | Goraj Aleksandra | Gdansk | Polska | start | ||
95 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | start | ||
96 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | start | SGA Gdynia | |
97 | Krzyżkowiak Jakub | Gdynia | Polska | start | SP nr 31, UKS CISOWA | |
98 | Buja Marcel | Gdynia | Polska | start | ||
99 | Krytenko Kajetan | Suchy Dwór | Polska | start | SP Pogórze | |
100 | Krytenko Karola | Suchy Dwór | Polska | start | SP Pogórze |
Wyświetleń: 4752