Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BALAS JAKUB | POGÓRZE | Polska | start | ||
2 | Beczek Hania | Suchy Dwór | Polska | start | SP Pogórze | |
3 | Beczek Oliwia | Suchy Dwór | Polska | start | 17LOGdynia | |
4 | Białas Oliver | Gdynia | Polska | start | sp 47 | |
5 | Białek Magdalena | Dębogórze | Polska | start | RKS Rumia | |
6 | Białek Natalia | Dębogórze | Polska | start | ||
7 | Buja Marcel | Gdynia | Polska | start | ||
8 | Danielewicz Adam | Gdynia | Polska | start | ||
9 | Danielewicz Szymon | Gdynia | Polska | start | ||
10 | Dardzińska Martyna | Rumia | Polska | start | Rezydencja Malucha Rumia | |
11 | Dobrzyński Darek | Gdynia | Polska | start | Szkoła podstawowa nr 31 w Gdyni | |
12 | Dołęga Filip | Kosakowo | Polska | start | SP 39 Gdynia | |
13 | Folega Jakub | Mosty | Polska | start | ||
14 | Frątczak Amanda | Gdynia | Polska | start | LKS ZORZA GDYNIA | |
15 | Galińska Eliza | Teresin | Polska | start | UKS Filipides Teresin | |
16 | Goraj Aleksandra | Gdansk | Polska | start | ||
17 | Grabowska Martyna | Rumia | Polska | start | ||
18 | Grabowska Paulina | Rumia | Polska | start | ||
19 | Gulczyńska Adrianna | Kosakowo | Polska | start | SP Pogórze | |
20 | Gurzęda Aleksandra | Reda | Polska | start | Runeda | |
21 | Gurzęda Eryk | Rumia | Polska | start | SP 6 Rumia | |
22 | Gurzęda Jakub | Reda | Polska | start | Runeda | |
23 | Gurzęda Jan | Reda | Polska | start | Runeda | |
24 | Gurzęda KACPER | Rumia | Polska | start | ||
25 | Hebel Aleksander | Pogórze | Polska | start | SP POGÓRZE | |
26 | Hebel Andżelika | Pogórze | Polska | start | SP POGÓRZE | |
27 | Hebel Magdalena | Pogórze | Polska | start | ||
28 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | start | Sp.24 Gdańsk | |
29 | Hinz Kamil | Rumia | Polska | start | RKS Rumia/ Hinz Team | |
30 | Jurczak Jan | Suchy Dwór | Polska | start | PESS Rumia | |
31 | Jurczak Sonia | Suchy Dwór | Polska | start | PESS Rumia | |
32 | Kamińska Malina | Pogórze | Polska | start | ||
33 | Klimaszewski Kuba | Reda | Polska | start | Klimek Team | |
34 | Kocoń Kamil | Pogórze | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
35 | Konarski Adam | Gdynia | Polska | start | ||
36 | Konarski Tymon | Gdynia | Polska | start | ||
37 | Konkel Wiktor | Gdynia | Polska | start | Przedszkole nr 30 Gdynia | |
38 | Kontna Karolina | Pogórze | Polska | start | SP Pogórze | |
39 | Kosidło Bartosz | Suchy Dwór | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
40 | KOWALSKI Mateusz | Mosty | Polska | start | Wymiatacze | |
41 | Krytenko Anna | Suchy Dwór | Polska | start | SKOCZEK POGÓRZE | |
42 | Krytenko Kajetan | Suchy Dwór | Polska | start | SP Pogórze | |
43 | Krytenko Karola | Suchy Dwór | Polska | start | SP Pogórze | |
44 | Krytenko Magdalena | Suchy Dwór | Polska | start | SP Pogórze | |
45 | Krzyżkowiak Jakub | Gdynia | Polska | start | SP nr 31, UKS CISOWA | |
46 | Lach Kornelia | Mosty | Polska | start | SP MOSTY | |
47 | Lach Nikola | Mosty | Polska | start | Poziomkowo | |
48 | Lejk Angelika | Mosty | Polska | start | ||
49 | Lejk Oskar | Załakowo | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Załakowie | |
50 | Lejk Weronika | Mosty | Polska | start | ||
51 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | start | ||
52 | Lewandowska Sonia | Lębork | Polska | start | SP 8 Lębork | |
53 | Lewandowski FIlip | Lębork | Polska | start | SKLA Sopot / Gimnazjum nr 1 w Lęborku | |
54 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | start | Przedszkole nr 5 | |
55 | Maras Szymon | Siemirowice | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Siemirowicach | |
56 | Maras Wiktoria | Siemirowice | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Siemirowicach | |
57 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | start | Kreativ sport Dynamic Lębork | |
58 | Nierzwicki Kacper | Starogard Gdański | Polska | start | Szkoła Podstawowa nr 6 Starogard Gdański | |
59 | Nierzwicki Mikołaj | Starogard Gdański | Polska | start | Szkoła Podstawowa nr 6 Starogard Gdański | |
60 | Nowak Agnieszka | Suchy Dwór | Polska | start | ||
61 | Nowak Wojciech | Suchy Dwór | Polska | start | ||
62 | Onyszczuk Aleksandra | Reda | Polska | start | Przedszkole Calineczka | |
63 | Pestka Antoni | Gdynia | Polska | start | SP 44 Gdynia | |
64 | Pestka Ignacy | Gdynia | Polska | start | SP 44 Gdynia | |
65 | Pienczke Krystian | Mosty | Polska | start | Szkola Podstawowa Mosty | |
66 | Pieńkowska Natalia | Rumia | Polska | start | SP 9 Rumia | |
67 | Pieńkowska Natasza | Rumia | start | Tri Team Rumia | ||
68 | Pieńkowski Igor | Rumia | start | PSSS Rumia | ||
69 | Piotrowska Krystyna | Pierwoszyno | Polska | start | ||
70 | Piotrowski Krystian | Kosakowo | Polska | start | ULKS SKOCZEK POGÓRZE | |
71 | Piotrowski Łukasz | Gdynia | Polska | start | Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdyni | |
72 | Piotrowski Paweł | Gdynia | Polska | start | Szkoła Podstawowa nr 35 w Gdyni | |
73 | Piotrowski Tomasz | Gdynia | Polska | start | ||
74 | Prejc Mikołaj | Bojano | Polska | start | LKS Zorza Gdynia | |
75 | Przysiecka Liliana | Pogòrze | Polska | start | Mistral | |
76 | Ptach Weronika | Pruszcz Gdański | Polska | start | SP nr4 Pruszcz Gdański | |
77 | Rafalak Nela | Kosakowo | Polska | start | ||
78 | Rafalak Pola | Kosakowo | Polska | start | ||
79 | Robaszkiewicz Olga | Rumia | Polska | start | RKS Rumia | |
80 | Rogalska Michalina | Kosakowo | Polska | start | ZSP Dębogórze | |
81 | Selka Paweł | Pierwoszyno | Polska | start | ZSP Dębogórze | |
82 | Sobański Ksawery | Pogórze | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Pogórzu | |
83 | SOBIERAJ JAKUB | GDAŃSK | Polska | start | ||
84 | SOBIERAJ JAN | GDAŃSK | Polska | start | ||
85 | Śpiewak Emilia | Rumia | Polska | start | SP 6 Rumia | |
86 | Śpiewak Hanna | Rumia | Polska | start | SP 6 Rumia | |
87 | Stępińska Kornelia | Reda | Polska | start | SP 4 Reda | |
88 | Świerczyński Igor | Kosakowo | Polska | start | SP MOSTY | |
89 | Szczyglak Anna | Mosty | Polska | start | Aneta Szczyglak | |
90 | Szczyglak Natalia | Mosty | Polska | start | ||
91 | Szymańska Wiktoria | Rumia | Polska | start | Rumia Szkoła Sióstr Salezjanek | |
92 | Szymańska Zuzanna | Rumia | Polska | start | Rumia Szkoła Sióstr Salezjanek | |
93 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | start | ||
94 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | start | SGA Gdynia | |
95 | Tokarczyk Piotr | Gdynia | Polska | start | SP 44 Gdynia | |
96 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | start | ||
97 | Tokarska Wiktoria | Gdynia | Polska | start | ||
98 | Tomaszewska Amelia | Gdynia | Polska | start | SP 40 Gdynia | |
99 | TWAROWSKA MILENA | SUCHY DWÓR | Polska | start | SKOCZEK POGÓRZE | |
100 | Twarowski Igor | SUCHY DWÓR | Polska | start | Szkoła Podstawowa w Pogórzu |
Wyświetleń: 4751