Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Labuda Marek Lębork Start Biegu - 5 km opłacono
2 Stefaniak Marcin Łęczyce Start Biegu - 5 km opłacono
3 Wróblewska- Grabska Sara Lębork Start Marszu NW - 5 km opłacono
4 Brzózka Klaudia Lębork Start Biegu - 5 km LKB im. BRACI PETK opłacono
5 Małek Andrzej Kąpino Start Marszu NW - 5 km opłacono
6 Turek Maciej Rumia Start Biegu - 5 km opłacono
7 Małek Aleksandra Kąpino Start Biegu - 5 km Run babys opłacono
8 Buśko Roman Charbrowo Start Biegu - 5 km opłacono
9 Czecholiński Michał Gdynia Start Biegu - 5 km opłacono
10 Kropidłowski Grzegorz Łęczyn Dolny Start Biegu - 5 km Lovelasy opłacono
11 nastały wiktor chmieleniec Start Biegu - 5 km CHMIELENIEC opłacono
12 Pałasz Edmund Rumia Start Biegu - 5 km opłacono
13 Wendt Karol Luzino Start Biegu - 5 km opłacono
14 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Start Biegu - 5 km opłacono
15 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie Start Biegu - 5 km opłacono
16 Wojcieszek Krzysztof Wejherowo Start Marszu NW - 5 km opłacono
17 nastały piotr chmieleniec Start Biegu - 5 km CHMIELENIEC opłacono
18 Baranowski Mikołaj Wejherowo Start Biegu - 5 km opłacono
19 Baranowski Roman WEJHEROWO Start Biegu - 5 km Wejherowskibiegacz opłacono
20 Kiełtyka Łukasz ŚWIETLINO Start Biegu - 5 km opłacono
21 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Start Marszu NW - 5 km SP 17 GDYNIA opłacono
22 FRANKIEWICZ DAGMARA GDYNIA Start Marszu NW - 5 km FDTEAM opłacono
23 Andryskowski Zdzislaw Lębork Start Biegu - 5 km Kolarz-Pol opłacono
24 Długowski Dariusz Gdnynia Start Biegu - 5 km FDTEAM opłacono
25 Woźniak Michał Brodnica Górna Start Biegu - 5 km opłacono
26 Rybacki Dawid Bożepole Wielkie Start Biegu - 5 km SKM opłacono
27 JÓSKOWSKA BEATA REKOWO Start Biegu - 5 km REKOWO BIEGA opłacono
28 JÓSKOWSKI BOGDAN REKOWO Start Biegu - 5 km REKOWO BIEGA opłacono
29 Skuza Dawid Lębork Start Biegu - 5 km opłacono
30 Mikitiuk Beata Koszalin Start Marszu NW - 5 km kijowa para opłacono
31 Mikitiuk Tomasz Koszalin Start Marszu NW - 5 km kijowa para opłacono
32 Kulczycki Jan GDAŃSK Start Marszu NW - 5 km opłacono
33 KUSIAK Marysia GDAŃSK Start Marszu NW - 5 km opłacono
34 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Start Marszu NW - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono
35 Kankowski Paweł Luzino Start Biegu - 5 km opłacono
36 Kankowska Dominika Luzino Start Biegu - 5 km GKS Kaszubi Luzino opłacono
37 Kankowska Justyna Luzino Start Biegu - 5 km opłacono
38 MASZOTA URSZULA ŁĘCZYCE Start Marszu NW - 5 km opłacono
39 MASZOTA KATARZYNA ŁĘCZYCE Start Marszu NW - 5 km opłacono
40 LULIS ZBIGNIEW GDAŃSK Start Biegu - 5 km ATLAS RUNNING TEAM opłacono
41 Czerniak Robert Mosty Start Biegu - 5 km Pomorski Team Biegowy opłacono
42 Naczk Wiktoria Lębork Start Marszu NW - 5 km Kreativ sport Dynamic Lębork opłacono
43 naczk leonard lębork Start Marszu NW - 5 km Dynamic Lębork opłacono
44 Czaja Marcin Łęczyce Start Biegu - 5 km opłacono
45 Szumski Zdzisław Wejherowo Start Marszu NW - 5 km opłacono
46 Kowalczyk Anna Lębork Start Biegu - 5 km opłacono
47 Miłkowska Jolanta Gdynia Start Marszu NW - 5 km Team Deaf opłacono
48 Czaja Andrzej Łęczyce Start Biegu - 5 km opłacono
49 Szymański Adam Lębork Start Biegu - 5 km Lębork Biegacze opłacono
50 Pruchniewska Bożena Lębork Start Marszu NW - 5 km opłacono
51 Zasada Joanna Mosty Start Biegu - 5 km opłacono
52 Pankiewicz Bartosz Gowino Start Marszu NW - 5 km opłacono
53 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino Start Marszu NW - 5 km opłacono
54 Jakusz-Gostomski Artur Gdańsk Start Biegu - 5 km opłacono
55 Marczyńska Iwona Wejherowo Start Biegu - 5 km Maja Team opłacono
56 Rudek Małgorzata Rumia Start Biegu - 5 km Team Deaf opłacono
57 Wiaderski Wojciech Elbląg Start Marszu NW - 5 km opłacono
58 Wiaderska Grażyna Elbląg Start Marszu NW - 5 km opłacono
59 Toporek Rafał Przodkowo Start Marszu NW - 5 km Team Deaf opłacono
60 Toporek Aleksandra Przodkowo Start Marszu NW - 5 km Team Deaf opłacono
61 Jabłonowski Wojciech Lębork Start Biegu - 5 km Fm2012/ Klub 42,2 opłacono
62 Pazik Dariusz Rumia Start Biegu - 5 km RUNEDA opłacono
63 Krauza Jerzy Bolszwo Start Biegu - 5 km opłacono
64 Krauza Grażyna Bolszwo Start Biegu - 5 km Run Babys opłacono
65 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo Start Biegu - 5 km Run Babys opłacono
66 Nowicki Artur Malczyce Start Biegu - 5 km Pomorski Team Biegowy opłacono
67 Sikorra Janina Lędziechowo Start Marszu NW - 5 km "Orły Wicko" opłacono
68 Smarszcz Wiesław Lębork Start Marszu NW - 5 km opłacono
69 Szymanowski Eugeniusz Lębork Start Marszu NW - 5 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono
70 Szymanowska Anna Lębork Start Marszu NW - 5 km Elite Team opłacono
71 Wenek Maja Lębork Start Marszu NW - 5 km MKS FIGHTER opłacono
72 Szymanowska-Wenek Ewa Lębork Start Marszu NW - 5 km MKS FIGHTER opłacono
73 Penk Sabina Rozłazino-Karczemki Start Biegu - 5 km KS Rozłazino opłacono
74 Pirycki Tadeusz Rozłazino Start Biegu - 5 km KS Rozłazino opłacono
75 Maszota Brygida Rozłazino Start Biegu - 5 km opłacono
76 Hołubasz Paweł Lębork Start Biegu - 5 km opłacono
77 Licau Anetta Rozłazino Start Biegu - 5 km KS Rozłazino opłacono
78 Licau Krzysztof Rozłazino Start Biegu - 5 km KS Rozłazino opłacono
79 Kowalska Malwina Mosty Start Biegu - 5 km opłacono
80 Cierocka Dorota Nawcz Start Biegu - 5 km opłacono
81 Woźniak Anna Brodnica Górna Start Marszu NW - 5 km opłacono
82 Domski Jakub Łęczyce Start Biegu - 5 km opłacono
83 Sapa Stefania Bydgoszcz Start Marszu NW - 5 km BYDGOSKIE ŻÓŁWIE opłacono
84 Sapa Dariusz Bydgoszcz Start Marszu NW - 5 km BYDGOSKIE ŻÓŁWIE opłacono


Wyświetleń: 4396

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ