VI Bieg Północy i I Marsz Północy

Uwaga uczestnicy marszu! Delikatna zmiana trasy (już w samym Rozewiu), tak aby umożliwić Państwu skorzystanie z punktu żywieniowego. Przed startem organizator wytłumaczy zmianę.

                                            - - - - - - - - - - - - -

Zapisy elektroniczne zakończone, ale będzie można się jeszcze zapisać w Biurze Zawodów dzień przed biegiem/marszem oraz w dniu zawodów.

                                            - - - - - - - - - - - - -

Wiemy już, że tym razem nie uda nam się połączyć medali z Biegu i Maratonu Północy. Mamy nadzieję, że nie pogniewacie się na nas. Tym bardziej, że dotyczy to jedenastu osób, z czego z ponad połową dobrze się znamy;)

- - - - - - - - - - - - -

Kolejna odsłona Biegu Północy. Po 'jubileuszowym' bieganiu w odwrotną stronę, wracamy do odpowiedniego kierunku trasy. Co za tym idzie chyba do wersji trudniejszej ;)

Chcemy też zorganizować dla kijkarzy Marsz Północy. Trasa w stosunku do biegu będzie odrobinę skrócona (11,5 km) i przebiegnie z Władysławowa do Rozewia i z powrotem.

Trasa biegu: http://kalendarzbiegowy.pl/vi-bieg-polnocy/route 

Aby zobaczyć trasę należy wyłączyć w przeglądarce blokadę wyskakujących okienek.

Wyświetleń: 12107

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ