VI Bieg Północy i I Marsz Północy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Jankowski Adam Przodkowo BIEG Maja Team
2 Schmidt Janusz Połczyno BIEG Biegam z żoną :) opłacono on-line
3 Śliwak-Błońska Anna Rumia BIEG opłacono on-line
4 Perzyna Mieczysław Mosty MARSZ Starość Nie Radość opłacono on-line
5 Mislisz Piotr Osłonino BIEG opłacono on-line
6 Buczkowski Damian Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
7 Gaffke Weronika Żarnowiec BIEG opłacono on-line
8 Jetke Krystian Władysławowo BIEG opłacono on-line
9 Jetke Agnieszka Władysławowo BIEG opłacono on-line
10 Lunk Krzysztof Puck BIEG LIVESTRONG
11 Zadrożny Szymon Wałcz BIEG opłacono on-line
12 Kobierzyński Paweł Władysławowo BIEG opłacono on-line
13 Ostojski Dawid Reda BIEG ZS Elektryk Wejherowo opłacono on-line
14 Ostojska Ewa Reda BIEG Biegamy Razem Władysławowo /Motywatornia team opłacono on-line
15 Maj Adam Puck BIEG Mayo Judo Fitness Center opłacono on-line
16 Gaffke Henryk Żarnowiec BIEG King Oscar Gniewino opłacono on-line
17 Gaffke Paulina Żarnowiec BIEG AWFiS Gdańsk opłacono on-line
18 Dettlaff Włodek Władysławowo BIEG opłacono on-line
19 Cybulska Monika Grudziądz BIEG opłacono on-line
20 Żabiełowicz Adam Reda BIEG Motywatornia Team opłacono on-line
21 Dydymski Krzysztof Rumia BIEG opłacono on-line
22 Dydymska Monika Rumia BIEG opłacono on-line
23 Humanowski Maciej Władysławowo BIEG KP PSP Puck | OSP Władysławowo opłacono on-line
24 Kocubowska Monika Żelistrzewo MARSZ opłacono on-line
25 Wąż Mariusz Reda BIEG opłacono on-line
26 Borzyszkowska Jolanta Puck MARSZ opłacono on-line
27 Maciejowski Wiesław Olkusz BIEG opłacono
28 Kowalewski Paweł Gdańsk BIEG opłacono on-line
29 Kwiatkowska Agnieszka Rumia BIEG WieWiór Team
30 Kwiatkowski Grzegorz Rumia BIEG WieWiór Team
31 Mielewczyk Justyna Reda MARSZ Zmotywowani opłacono on-line
32 Bury Liliana Reda MARSZ opłacono on-line
33 Żabiełowicz Anna Reda BIEG Mamy- Biegamy/Motywatornia Team opłacono on-line
34 Kusiak Włodzimierz Gdańsk MARSZ Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
35 Damaszk Małgorzata Choczewo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
36 Trzaskowska Justyna Warszawa BIEG opłacono on-line
37 Wicher Marlena Władysławowo MARSZ
38 Ligman Wacław Gdańsk BIEG opłacono on-line
39 Kollek-Wittbrodt Lidia Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
40 Szomborg Mariusz Chłapowo BIEG REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
41 Wielgórski Piotr Gdańsk BIEG opłacono on-line
42 Krauza Grażyna Bolszewo BIEG Run Babys opłacono on-line
43 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo BIEG Run Babys opłacono on-line
44 Kroll Rafał Władysławowo BIEG KORONA BIEGA opłacono on-line
45 Łączny Jarosław Bydgoszcz BIEG PB SLA opłacono on-line
46 Mroziński Albert Aleksandrów Łódzki BIEG opłacono on-line
47 Mrozińska Renata Aleksandrów Łódzki BIEG opłacono on-line
48 Stempniak Zbigniew Hel BIEG REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
49 Stempniak Katarzyna Hel BIEG REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
50 Smurzyński Piotr Kwidzyn BIEG Alusia Team opłacono on-line
51 Konkel Andrzej Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono on-line
52 Manicki Leszek Gnieżdżewo BIEG olejekaszubskie.pl/OSP Gnieżdżewo opłacono
53 Konopka Paweł Władysławowo BIEG Greif Team Władysławowo opłacono on-line
54 Dehling-Sobańska Aurelia Władysławowo BIEG REBELS LEGION TEAM opłacono on-line
55 Wegner Kamila Reda BIEG RUNEDA
56 Gojke Dawid Władysławowo BIEG opłacono on-line
57 Budzisz Marcin Chałupy BIEG Chałupy opłacono on-line
58 Śliwa Małgorzata Grudziądz BIEG opłacono on-line
59 Pietruszkiewicz Krzysztof Celbowo BIEG
60 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz BIEG LZS Łebcz
61 Weiland Mateusz Słupsk BIEG
62 Weiland Agnieszka Słupsk BIEG
63 Weiland Cyprian Słupsk BIEG
64 Weiland Adrian Słupsk BIEG opłacono on-line
65 Sidwiński Marcin Warszawa BIEG Anmar 40.00 PLN
66 Lademann Alicja Darzlubie BIEG opłacono on-line
67 Lademann Maciej Darzlubie BIEG opłacono on-line
68 Śliwińska Katarzyna Gdynia BIEG KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni
69 Szymanowski Eugeniusz Lębork MARSZ Elite Team
70 Szymanowska Anna Lębork MARSZ Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE
71 Totzke Piotr Jastrzębia Góra BIEG 43Bsap opłacono on-line
72 Lesner Dariusz Puck BIEG Biegamy Razem Władysławowo
73 Roman Bartosz Nowa Wieś BIEG opłacono on-line
74 Niewiadomska-Roman Ewa Nowa Wieś BIEG opłacono on-line
75 Wrzos Krzysztof Władysławowo BIEG Virtual Runner Club opłacono on-line
76 Janowicz Anna Władysławowo BIEG opłacono on-line
77 Rypiński Łukasz Mańkowo BIEG OKT Aktywni 40.00 PLN
78 Szpilman Katarzyna Gdynia MARSZ
79 Lewińska Dominika Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo opłacono
80 Kollek Anna Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo/ ART opłacono on-line
81 Jakusz Przemysław Wejherowo BIEG Norda Active Team opłacono on-line
82 Jakusz Anna Wejherowo BIEG opłacono on-line
83 Grzegorczyk Marcin Joachim Władysławowo MARSZ TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO/ DYNAMIC opłacono on-line
84 Jankowski Marcin Elbląg MARSZ Nordic Walking Pasłęk
85 Budzisz Rafał Chałupy BIEG opłacono on-line
86 Fieodorow Piotr Perth BIEG Scone Tennis Club opłacono on-line
87 Jóskowska Beata Rekowo BIEG REKOWO BIEGA
88 Jóskowski Bogdan Rekowo BIEG REKOWO BIEGA
89 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój MARSZ wolny strzelec
90 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski MARSZ opłacono on-line
91 Nowak Artur Gdynia BIEG A&G Carp Team
92 Szafkowski Arkadiusz Solec Kujawski BIEG Soleccy Biegacze opłacono on-line


Wyświetleń: 6562

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ