Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Zielinska Magda | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
202 | Różalski Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
203 | Błaszak Magdalena | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
204 | murawski michał | stare błonowo | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
205 | Błaszak Roman | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
206 | Łubkowska Grażyna | Gdańsk | Polska | Bieg główny 9,2 km | Biegaj z głową/Tabata | opłacono on-line |
207 | Jaskot Jerzy | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | niezrzeszony | opłacono on-line |
208 | Szymków Dorota | Olsztyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
209 | Brzuszkiewicz Bartek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
210 | Berk Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
211 | Leśniewski Jan | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | EL-Aktywni | opłacono on-line |
212 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 9,2 km | BBL STAROGARD GDAŃSKI FILIPPIDES | opłacono on-line |
213 | Fidura Agnieszka | Braniewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | LA Braniewianki | opłacono on-line |
214 | Kmiecik- Zegarska Teresa | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
215 | WOJCIECHOWICZ AGNIESZKA | BRANIEWO | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
216 | Krusiński Mirosław | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
217 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | opłacono on-line | |
218 | Sosnowski Bolesław | Gdańsk | Polska | Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni -9,2 km | TKKF Rozstaje | |
219 | Niwiński Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni -9,2 km | Klub Weteranów LA w Sopocie | |
220 | Baranowski Piotr | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | GODLEWSKI RUNNERS | opłacono on-line |
221 | Ingielewicz Magda | Braniewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | LA Braniewianki | opłacono on-line |
222 | Łoś Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
223 | Turek Katarzyna | Annowo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
224 | Łoś Malgorzata | Mareza | Polska | Bieg główny 9,2 km | BigYellowFoot Adventure Team | opłacono on-line |
225 | Kaźmierczak Szymon | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
226 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
227 | Grudniewski Sylwester | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni - 4,6 km | ||
228 | Grudniewska Urszula | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking-Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR4,6 km | opłacono on-line | |
229 | Piotrowska Agata | Wielgłowy | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | ||
230 | Piotrowska Lucyna | Wielgłowy | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
231 | SOJKA ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
232 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | Sztum Biega | opłacono on-line |
233 | Krotowski Michał | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Godlewski Runners | opłacono on-line |
234 | Tyburski Igor | Sztum | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | ||
235 | Tyburski Kazimierz | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
236 | Kargól Marzena | Tczew | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
237 | Kargól Łukasz | Tczew | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
238 | Oliński Marcin | Malbork | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | Active Malbork | |
239 | Oliński Wojciech | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Active Malbork | opłacono on-line |
240 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | IP KWIDZYN TEAM | opłacono on-line |
241 | Podlewska Alicja Podlewska | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | opłacono on-line | |
242 | Laskowski Bartłomiej | Gościszewo | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
243 | Melka Krzysztof | Gościszewo | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
244 | Ziniewicz Łukasz | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
245 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
246 | Gos Jan | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
247 | Pałasz Edmund | Rumia | Polska | Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni -9,2 km | ||
248 | Serzysko Wojciech | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
249 | Wittstock Zbigniew | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
250 | Hajdamowicz - Rydel Natalia | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
251 | Mrozowski Adam | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
252 | Czwerenko Alicja | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
253 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
254 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
255 | Anaczkowski Mirosław | Sztum | Polska | Bieg główny 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
256 | Zembrzuska Ewa | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
257 | Zembrzuski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
258 | Bogut Dariusz | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
259 | Kolodynski Tomasz | Gosciszewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
260 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Active Malbork | |
261 | Brac-Walczyk Małgorzata | Dolna Grupa | Polska | Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni -9,2 km | Akademia Biegania Grudziądz | |
262 | graczyk katarzyna | kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
263 | Pietrzyk Zbyszek | Kościeleczki | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
264 | Sadłos Helena | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
265 | Lesińska Krystyna | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
266 | Malinowska Grażyna | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
267 | Maczkowska Zofia | Sztumskie Pole | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
268 | Lenczewska Anna | Sztumskie Pole | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
269 | Najda Mateusz | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
270 | Praduń Michał | Koszalin | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni - 4,6 km | ||
271 | MOZUCH KAROLINA | GRĘBLIN | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
272 | Olszewska Mariola | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
273 | Sobolewski Dawid | Węgry | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
274 | Kubiak Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
275 | Mazur Michał | Demlin | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
276 | KOWALSKI Robert Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg główny 9,2 km | NIE MARNUJ TLENU Gdańskie Autobusy i Tramwaje | opłacono on-line |
277 | Laszuk Bogdan | Szaleniec | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
278 | Treć Leon | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
279 | Potoczek Andrzej | Lichnowy | Polska | Bieg główny 9,2 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
280 | Najda Sławomir | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
281 | Zimny Igor | Tczewskie Łąki | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | SP 8 TCZEW | |
282 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | Bieg główny 9,2 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
283 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
284 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
285 | Puczyńska Anna | Rajkowy | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
286 | Zimny Sebastian | Tczewskie Łąki | Polska | Bieg główny 9,2 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
287 | Kołkowski Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
288 | Ludwik Andrzej | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
289 | Cichocka Anna | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Szkoła Podstawowa nr 2 Kwidzyn | opłacono on-line |
290 | Kowalski Henryk | KWIDZYN | Polska | Bieg główny 9,2 km | IP KWIDZYN TEAM | opłacono on-line |
291 | Lisowska Karolina | Malbork | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | |
292 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
293 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
294 | Michoński Sebastian | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,2 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
295 | Redlin Mateusz | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
296 | Wawrzyńczak Błażej | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | Sztumskie Smoki | |
297 | Gapiński Łukasz | Wąbrzeźno | Polska | Bieg główny 9,2 km | Start Wałycz | opłacono on-line |
298 | Sadowska Aneta | sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono | |
299 | Dudziński Tomasz | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | zButa | opłacono on-line |
300 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
Wyświetleń: 23513