Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Teska Beata Sztum Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km SP2 Sztum 1969 opłacono
2 Bielińska Magdalena Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km 1990 opłacono
3 Mańka Agnieszka Morąg Bieg główny 9,2 km 1990 opłacono
4 Janczak Magdalena Pszczółki Bieg główny 9,2 km Dolina Noteci Racing Team 1990 opłacono
5 Nowakowski Artur Koziołek Bieg główny 9,2 km 1989 opłacono
6 Zacharska Małgorzata Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km 1985 opłacono
7 Tyburski Igor Sztum Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km LKS Zantyr Sztum 2004 opłacono
8 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny 9,2 km 1958 opłacono
9 Ludwik Andrzej Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr Sztum 1962 opłacono
10 Kumkowski Łukasz Malbork Bieg główny 9,2 km Grupa Malbork 1984 opłacono
11 Maksymiuk Marta Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team 1988 opłacono dotpay
12 WILLMA ANDRZEJ KWIDZYN Bieg główny 9,2 km Traktor Team Gmina Kwidzyn 1966 opłacono dotpay
13 Lerke Kuba Skarszewy Bieg główny 9,2 km Morsy Skarszewy 2002 opłacono dotpay
14 cisło Waldemar bądki Bieg główny 9,2 km 1977 opłacono dotpay
15 jaskowska kinga Skórcz Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2003 opłacono
16 Rzeniecki Szymon Skórcz Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2001 opłacono
17 Klein Oskar Dąbrówka Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz 2000 opłacono
18 Jost Zbigniew Kwidzyn Bieg główny 9,2 km 1996 opłacono dotpay
19 Wysmoliński Rafał Biernatki Bieg główny 9,2 km 1977 opłacono dotpay
20 Grzywiński Wojciech Mikołajki Pomorskie Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr Sztum 1994 opłacono dotpay
21 Krakówka Grzegorz Malbork Bieg główny 9,2 km 1975 opłacono dotpay
22 Siółkowski Wiesław Elbląg Bieg główny 9,2 km PSP Elbląg 1955 opłacono dotpay
23 Krotowski Michał Malbork Bieg główny 9,2 km GODLEWSKI RUNNERS 1980 opłacono dotpay
24 Pawłowski Krzysztof Tczew Bieg główny 9,2 km Biegający Tczew 1983 opłacono dotpay
25 Serocki Adam Elblag Bieg główny 9,2 km Active Malbork 1973 opłacono dotpay
26 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny 9,2 km Active Malbork 1963 opłacono dotpay
27 Treć Jakub Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km 1995 opłacono dotpay
28 Poźniak Cezary Kwidzyn Bieg główny 9,2 km KWIDZYN BIEGA 1972 opłacono
29 Pawluk Jarosław Kwidzyn Bieg główny 9,2 km KWIDZYN BIEGA 1972 opłacono
30 Mazerski Bartosz Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr Sztum 1976 opłacono
31 Piotrowicz Hanna Pszczółki Bieg główny 9,2 km Dream Tri Team 1987 opłacono dotpay
32 kostyrka artur kwidzyn Bieg główny 9,2 km 1967 opłacono dotpay
33 Ryszke Irena Sztum Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni 1937 opłacono
34 Werenczuk-Dudko Igor Sztum Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni 2012 opłacono
35 Werenczuk Anna Sztum Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni 1976 opłacono
36 Gruszka Barbara Sztum Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni LKS Zantyr Sztum 1947 opłacono
37 Janczak Sławomir Pszczółki Bieg główny 9,2 km 1983 opłacono dotpay
38 Otłowski Grzegorz Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT Elbląg Triathlon Team 1986
39 PEPLIŃSKI Grzegorz Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km 1972 opłacono dotpay
40 Sajkowski Patryk Malbork Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km Sokół Malbork 2004 opłacono
41 BRAC MARIAN Grudziądz Bieg główny 9,2 km 1956 opłacono dotpay
42 Kniaź Małgorzata Sztumska Wieś Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km 1961 opłacono dotpay
43 Brac Grażyna Grudziądz Bieg główny 9,2 km 1956 opłacono dotpay
44 Kniaź-Kubacka Natalia Sztum Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km 1987 opłacono dotpay
45 Kuźbida Jakub SZTUM Bieg główny 9,2 km Sztumskie Smoki 1989 opłacono dotpay
46 Dudek Waldemar Gdynia Bieg główny 9,2 km Sopockie Apartamenty 1971 opłacono dotpay
47 Dudek Agnieszka Gdynia Bieg główny 9,2 km Sopockie Apartamenty 1971 opłacono dotpay
48 kusztal dagmara Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km Instruktor Fitness Sztum 1989 opłacono dotpay
49 Tryba Zdzisław Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km 1950 opłacono
50 kapszewicz przemysław sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km 1983 opłacono dotpay
51 Grabowska Bożena Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS ,,Zantyr'' Sztum 1972 opłacono dotpay
52 Niespodziński Lesław Tczew Bieg główny 9,2 km Biegający Tczew 1963 opłacono dotpay
53 Leśniak Anna Elbląg Bieg główny 9,2 km 1977 opłacono dotpay
54 Leśniak Daniel Elbląg Bieg główny 9,2 km 1976 opłacono dotpay
55 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km KKB Starogard Gdański 1992 opłacono dotpay
56 Przypek Marcin Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km 1988 opłacono dotpay
57 Mateja Józef Janowo Bieg główny 9,2 km SKL Filippides Starogard / Morsy Skarszewy 1960 opłacono dotpay
58 Sosonowski Bolesław Gdańsk Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni TKKF Rozstaje 1947 opłacono
59 Ossowski Dariusz Koteże Bieg główny 9,2 km 1965 opłacono dotpay
60 Rankiewicz Michał Kwidzyn Bieg główny 9,2 km 1982 opłacono dotpay
61 godlewski łukasz malbork Bieg główny 9,2 km Godlewski Runners/Waniewski Coaching 1982 opłacono dotpay
62 Luterek Martyna Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km 1987 opłacono dotpay
63 Woron Aleksandra Malbork Bieg główny 9,2 km 1960
64 Kubiak Rafał Kwidzyn Bieg główny 9,2 km 1976 opłacono dotpay
65 Kmiecik-Zegarska Teresa Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km zantyr 1958 opłacono dotpay
66 Pikała Karol Malbork Bieg główny 9,2 km Beztlenowi Malbork 1983 opłacono dotpay
67 Muller Tomasz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km 1968
68 Podolski Mirosław Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr Sztum 1954 opłacono dotpay
69 DEMSKA HALINA SZTUM Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km 1951 opłacono
70 Kwiatkowski Tomasz Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km 1981 opłacono dotpay
71 Muller Iga Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn 2005 opłacono
72 Cepurdej Katarzyna Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn 1981 opłacono
73 Cepurdej Nina Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn 2003 opłacono
74 Rasczupkina Nina Kwidzyn Bieg główny 9,2 km UMKS Kwidzyn 1984 opłacono dotpay
75 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c Bieg główny 9,2 km LKS ,,Zantyr'' Sztum 1963 opłacono
76 Szczerkowski Marek Sztum Bieg główny 9,2 km 1969 opłacono dotpay
77 Bożykowski Jan Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr 1966 opłacono dotpay
78 skrzynski patryk Malbork Bieg główny 9,2 km Waniewski Coaching 1977 opłacono dotpay
79 Jaszczuk Piotr Braniewo Bieg główny 9,2 km KU AZS WAT 1996
80 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg główny 9,2 km Florian Chojnice 1952 opłacono dotpay
81 Głowala Piotr Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Traktor Team Gmina Kwidzyn 1990 opłacono dotpay
82 Saliński Michal kwidzyn Bieg główny 9,2 km Traktor Team Gmina Kwidzyn 1983 opłacono dotpay
83 Salińska Marlena kwidzyn Bieg główny 9,2 km 1986 opłacono dotpay
84 Kaźmierczak Wiesław Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km 1967 opłacono dotpay
85 Sosnowski Wiesław Gniszewo Bieg główny 9,2 km Active Malbork 1972 opłacono dotpay
86 Figiela Amelia Sztum Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km LKS ,,Zantyr'' Sztum 2005 opłacono
87 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg główny 9,2 km Aktywni Kociewiacy 1989 opłacono dotpay
88 Białkowski Krzysztof Rozajny Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega 1995 opłacono dotpay
89 Serocka Magdalena Grudziądz Bieg główny 9,2 km ZSP LZS SPARTA ŁASIN 1991 opłacono dotpay
90 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km KKB Starogard Gdański 1987 opłacono dotpay
91 Sobolewski Antoni Tczew Bieg główny 9,2 km Biegający Tczew 1951 opłacono dotpay
92 Skubiszewski Mateusz Braniewo Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km MOS ZATOKA BRANIEWO 2003 opłacono
93 Smal Dagmara Braniewo Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km MOS ZATOKA BRANIEWO 2003 opłacono
94 Garbowska Aniela Braniewo Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km 2001 opłacono
95 Hajducki Jarosław Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT Elbląg Triathlon Team 1976
96 Żółtkiewicz Piotr Uśnice Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km 1978 opłacono dotpay
97 Gąsior Rafał Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn 2002 opłacono
98 Hanna Perfikowska Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn 2004 opłacono
99 Muller Wiktor Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn 2004 opłacono
100 Pudlis Natalia Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn 1981 opłacono


Wyświetleń: 8709

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ