Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Teska Beata Sztum Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km SP2 Sztum opłacono
2 Bielińska Magdalena Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono
3 Mańka Agnieszka Morąg Bieg główny 9,2 km opłacono
4 Janczak Magdalena Pszczółki Bieg główny 9,2 km Dolina Noteci Racing Team opłacono
5 Nowakowski Artur Koziołek Bieg główny 9,2 km opłacono
6 Zacharska Małgorzata Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono
7 Tyburski Igor Sztum Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
8 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny 9,2 km opłacono
9 Ludwik Andrzej Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
10 Kumkowski Łukasz Malbork Bieg główny 9,2 km Grupa Malbork opłacono
11 Maksymiuk Marta Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT-Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
12 Lerke Kuba Skarszewy Bieg główny 9,2 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
13 Klein Oskar Dąbrówka Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono
14 Grzywiński Wojciech Mikołajki Pomorskie Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
15 Krakówka Grzegorz Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
16 Siółkowski Wiesław Elbląg Bieg główny 9,2 km PSP Elbląg opłacono on-line
17 Krotowski Michał Malbork Bieg główny 9,2 km GODLEWSKI RUNNERS opłacono on-line
18 Pawłowski Krzysztof Tczew Bieg główny 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
19 Serocki Adam Elblag Bieg główny 9,2 km Active Malbork opłacono on-line
20 Znarowska Bożena Elblag Bieg główny 9,2 km Active Malbork opłacono on-line
21 Poźniak Cezary Kwidzyn Bieg główny 9,2 km KWIDZYN BIEGA opłacono
22 Pawluk Jarosław Kwidzyn Bieg główny 9,2 km KWIDZYN BIEGA opłacono
23 Mazerski Bartosz Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
24 kostyrka artur kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
25 Janczak Sławomir Pszczółki Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
26 PEPLIŃSKI Grzegorz Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km opłacono on-line
27 Sajkowski Patryk Malbork Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km Sokół Malbork opłacono
28 BRAC MARIAN Grudziądz Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
29 Kniaź Małgorzata Sztumska Wieś Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km opłacono on-line
30 Brac Grażyna Grudziądz Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
31 Kniaź-Kubacka Natalia Sztum Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km opłacono on-line
32 kusztal dagmara Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km Instruktor Fitness Sztum opłacono on-line
33 Tryba Zdzisław Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono
34 kapszewicz przemysław sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
35 Grabowska Bożena Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono on-line
36 Niespodziński Lesław Tczew Bieg główny 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
37 Leśniak Anna Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
38 Leśniak Daniel Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
39 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km KKB Starogard Gdański opłacono on-line
40 Przypek Marcin Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
41 Mateja Józef Janowo Bieg główny 9,2 km SKL Filippides Starogard / Morsy Skarszewy opłacono on-line
42 Sosonowski Bolesław Gdańsk Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni TKKF Rozstaje opłacono
43 Ossowski Dariusz Koteże Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
44 Rankiewicz Michał Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
45 godlewski łukasz malbork Bieg główny 9,2 km Godlewski Runners/Waniewski Coaching opłacono on-line
46 Luterek Martyna Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
47 Woron Aleksandra Malbork Bieg główny 9,2 km
48 Kubiak Rafał Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
49 Kmiecik-Zegarska Teresa Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km zantyr opłacono on-line
50 Pikała Karol Malbork Bieg główny 9,2 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
51 Podolski Mirosław Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
52 DEMSKA HALINA SZTUM Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km opłacono
53 Muller Iga Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
54 Cepurdej Katarzyna Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
55 Cepurdej Nina Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
56 Rasczupkina Nina Kwidzyn Bieg główny 9,2 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
57 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c Bieg główny 9,2 km LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono
58 Bożykowski Jan Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr opłacono on-line
59 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg główny 9,2 km Florian Chojnice opłacono on-line
60 Głowala Piotr Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
61 Saliński Michal kwidzyn Bieg główny 9,2 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
62 Salińska Marlena kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
63 Kaźmierczak Wiesław Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
64 Sosnowski Wiesław Gniszewo Bieg główny 9,2 km Active Malbork opłacono on-line
65 Majkowski Tomasz Skórcz Bieg główny 9,2 km Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
66 Białkowski Krzysztof Rozajny Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
67 Serocka Magdalena Grudziądz Bieg główny 9,2 km ZSP LZS SPARTA ŁASIN opłacono on-line
68 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km KKB Starogard Gdański opłacono on-line
69 Sobolewski Antoni Tczew Bieg główny 9,2 km Biegający Tczew opłacono on-line
70 Skubiszewski Mateusz Braniewo Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
71 Smal Dagmara Braniewo Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
72 Garbowska Aniela Braniewo Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km opłacono
73 Hajducki Jarosław Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT Elbląg Triathlon Team
74 Gąsior Rafał Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
75 Hanna Perfikowska Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
76 Muller Wiktor Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
77 Pudlis Natalia Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
78 Reniecki Franciszek Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
79 Jędras Przemysław Kwidzyn Bieg główny 9,2 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
80 Morus Tomek Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
81 olszewski Bartosz sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
82 Bartosiak Ryszard Gardeja Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono on-line
83 Berk Tomasz Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
84 Milas Mariusz Susz Bieg główny 9,2 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
85 Sornat Karol Nowe Błonowo Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km ZSP LZS Sparta Łasin opłacono
86 Serocki Zbigniew Grudziądz Bieg główny 9,2 km ZSP LZS Sparta Łasin opłacono on-line
87 Szewczyk Bartłomiej Milejewo Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km Gimnazjum Regent Elbląg opłacono
88 Szewczyk Magdalena Milejewo Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
89 Szewczyk Mirosław Milejewo Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
90 Jaskot Piotr Gościszewo Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
91 jesionkowski grzegorz malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
92 Lisogórski Krzysztof Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
93 Jasnoch Adam Malbork Bieg główny 9,2 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono on-line
94 Cechowska Kasia Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
95 Mocadło Aldona Prabuty Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
96 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
97 Tabor Leszek Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono
98 Remlajn Rafał Malbork Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km Godlewski Runners opłacono
99 Szymański Tomasz Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
100 Jarzębski Ireneusz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line


Wyświetleń: 10556

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ