Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
2 | Sobolewski Dawid | Węgry | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
3 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
4 | Brzuszkiewicz Bartek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
5 | Bogut Dariusz | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
6 | Radzikowski Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
7 | Szymański Tomasz | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
8 | Sadowska Aneta | sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
9 | Mocadło Aldona | Prabuty | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
10 | jesionkowski grzegorz | malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
11 | Jaskot Piotr | Gościszewo | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
12 | Szewczyk Mirosław | Milejewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
13 | Szewczyk Magdalena | Milejewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
14 | Berk Tomasz | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
15 | olszewski Bartosz | sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
16 | Morus Tomek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
17 | Garbowska Aniela | Braniewo | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | opłacono | |
18 | Kaźmierczak Wiesław | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
19 | Salińska Marlena | kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
20 | Kwiatkowski Tomasz | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
21 | DEMSKA HALINA | SZTUM | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | opłacono | |
22 | Muller Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
23 | Kubiak Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
24 | Woron Aleksandra | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
25 | Luterek Martyna | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
26 | Rankiewicz Michał | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
27 | Ossowski Dariusz | Koteże | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
28 | Przypek Marcin | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
29 | Leśniak Daniel | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
30 | Leśniak Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
31 | kapszewicz przemysław | sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
32 | Tryba Zdzisław | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono | |
33 | Kniaź-Kubacka Natalia | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km | opłacono on-line | |
34 | Brac Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
35 | Kniaź Małgorzata | Sztumska Wieś | Polska | Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km | opłacono on-line | |
36 | BRAC MARIAN | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
37 | PEPLIŃSKI Grzegorz | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | opłacono on-line | |
38 | Janczak Sławomir | Pszczółki | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
39 | kostyrka artur | kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
40 | Treć Jakub | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | opłacono on-line | |
41 | Krakówka Grzegorz | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
42 | Wysmoliński Rafał | Biernatki | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
43 | cisło Waldemar | bądki | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
44 | Rekowski Kazimierz | Tczew | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono | |
45 | Zacharska Małgorzata | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono | |
46 | Nowakowski Artur | Koziołek | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono | |
47 | Mańka Agnieszka | Morąg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono | |
48 | Bielińska Magdalena | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono | |
49 | Ścisłowska Aleksandra | Parpary | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
50 | Ścisłowski Rafał | Parpary | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
51 | Schodowski Przemysław | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
52 | Jabłońska Ewa | Krynica-Zdrój | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
53 | Witek Sylwia | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
54 | Kołkowski Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
55 | Puczyńska Anna | Rajkowy | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
56 | Turek Katarzyna | Annowo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
57 | Badura Krystian | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
58 | Mazurkiewicz Antoni | Ryjewo | Polska | Marsz Nordic Walking 4,6 km | opłacono on-line | |
59 | Aniszewski Dariusz | Morawy | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
60 | Otlewski Marcin | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
61 | Krusiński Mirosław | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
62 | Eliasz Dawid | Hel | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
63 | Hajdamowicz - Rydel Natalia | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
64 | Różalski Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ||
65 | Barcikowska-Kmieć Beata | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
66 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
67 | Leszczyński Tomasz | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
68 | Partyka Robert | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
69 | Tomczyk Piotr | Tczew | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
70 | Zimna Anna | Tczewskie Łąki | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
71 | Olszewska Mariola | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
72 | Piotrowska Lucyna | Wielgłowy | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
73 | Piotrowska Agata | Wielgłowy | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | opłacono | |
74 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono | |
75 | Redlin Mateusz | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
76 | Gos Elżbieta | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
77 | Wittstock Zbigniew | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
78 | Lewko Michał | Braniewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
79 | Podlewska Alicja Podlewska | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | opłacono on-line | |
80 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
81 | Janik Marzena | Rumia | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
82 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
83 | Hillar Jacek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
84 | Darda Sylwia | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
85 | SOJKA ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
86 | Legaszewski Roman | Skórcz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
87 | Melka Krzysztof | Gościszewo | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
88 | Laskowski Bartłomiej | Gościszewo | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
89 | Orłowski Rafał | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
90 | Grudniewska Urszula | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km | opłacono on-line | |
91 | Grudniewski Sylwester | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni | opłacono | |
92 | Serzysko Wojciech | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
93 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono | |
94 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Bieg główny 9,2 km | opłacono | ||
95 | Kargól Marzena | Tczew | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
96 | Kargól Łukasz | Tczew | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
97 | Abucewicz Marek | Biała Góra | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
98 | Chojnacki Krzysztof | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
99 | Zembrzuski Andrzej | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
100 | Puczyński Karol | Tczew | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17098