Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Janik Marzena Rumia Bieg główny 9,2 km opłacono
2 Kwiatkowski Tomasz Kwiatkowski Kwidzyn Bieg główny 9,2 km KWIDZYN BIEGA
3 Walendziak Jan Malbork Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km Valdano junior opłacono
4 Walendziak Ryszard Malbork Bieg główny 9,2 km Valdano opłacono on-line
5 Pawłowska Kamila Marzęcice Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km Zamek Kurzętnik opłacono
6 Hajducki Jarosław Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
7 Maltcev Sergei Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
8 Wysmoliński Rafał Biernatki Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
9 Grabowska Bożena Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
10 Chojnacki Krzysztof Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
11 Prusiecki Paweł Sztum Marsz Nordic Walking 4,6 km Szkoła Podstawowa nr 2 Sztum opłacono
12 Gromko Krzysztof Sztum Marsz Nordic Walking 4,6 km Szkoła Podstawowa nr 2 Sztum opłacono
13 Rafalska Natalia Sztum Marsz Nordic Walking 4,6 km Szkoła Podstawowa nr 2 Sztum opłacono
14 Derdej Natalia Sztum Marsz Nordic Walking 4,6 km Szkoła Podstawowa nr 2 Sztum opłacono
15 Teska Gabriela Malbork Marsz Nordic Walking 4,6 km Szkoła Podstawowa nr 8 Malbork opłacono
16 Nowak Tomasz Sztum Bieg główny 9,2 km Slow Motion opłacono on-line
17 Jackowski Piotr Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono on-line
18 Szpalerska Mira Sztum Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km opłacono on-line
19 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny 9,2 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono on-line
20 Zamyślewski Krzysztof Brachlewo Bieg główny 9,2 km Kwidzyn Biega opłacono on-line
21 Suliński Darek Suliński Susz Bieg główny 9,2 km Rozbiegany Susz opłacono on-line
22 Mrozowska Anna Kwidzyn Marsz Nordic Walking 4,6 km KWIDZYN BIEGA opłacono
23 Krakówka Grzegorz Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
24 Zwoliński Sebastian Sztumskie Pole Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
25 Zwolińska Anna Sztumskie Pole Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
26 Rankiewicz Michał Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
27 Skubiszewski Mateusz Braniewo Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
28 Smal Dagmara Braniewo Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
29 Cechowska Kasia Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
30 Pawłowski Krzysztof Tczew Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
31 Leśniak Anna Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
32 Leśniak Daniel Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
33 kusztal dagmara Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km Instruktor Fitness opłacono on-line
34 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg główny 9,2 km Maratończyk - Elbląg opłacono on-line
35 Jasnoch Adam Malbork Bieg główny 9,2 km Beztlenowi Malbork opłacono on-line
36 Dobrenko Arkadiusz Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
37 Kozak Karol Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT opłacono on-line
38 POMAGRUK-MAJEK KAROLINA BRANIEWO Bieg główny 9,2 km LA BRANIEWIANKI opłacono on-line
39 Gołuński Bartosz Klonówka Bieg główny 9,2 km Leśny Gwar FCI opłacono on-line
40 Kniaź Małgorzata Sztumska Wieś Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km opłacono on-line
41 Kniaź-Kubacka Natalia Sztum Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km opłacono on-line
42 Koczaj Agnieszka Nowa Wieś Malborska Bieg główny 9,2 km Koczaj Team opłacono on-line
43 Furmaniak Agnieszka Nowa Wieś Malborska Bieg główny 9,2 km Koczaj Team opłacono on-line
44 Furmaniak Piotr Nowa Wieś Malborska Bieg główny 9,2 km NYBORG - MAWENT opłacono on-line
45 Krotowski Michał Malbork Bieg główny 9,2 km GODLEWSKI RUNNERS opłacono on-line
46 kapszewicz przemysław sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
47 PIETRZYK Zbyszek Kościeleczki Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
48 Tabor Leszek Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km opłacono
49 Maczkowska Zofia Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
50 PEPLIŃSKI Grzegorz Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono on-line
51 Nowakowski Artur Koziołek Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
52 Obrzud Max Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
53 JANIK Roman KWIDZYN Bieg główny 9,2 km KWIDZYN BIEGA opłacono on-line
54 Muller Tomasz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
55 Rasczupkina Nina Kwidzyn Bieg główny 9,2 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
56 Pudlis Natalia Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
57 Perfikowska Hanna Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
58 Gąsior Rafał Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
59 Muller Wiktor Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
60 Cepurdej Nina Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
61 Cepurdej Katarzyna Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
62 Muller Iga Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
63 Reniecki Franciszek Kwidzyn Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono
64 Jędras Przemysław Kwidzyn Bieg główny 9,2 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line
65 Berk Tomasz Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
66 Doliński Stanisław Lubiszewo Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
67 Siuda Adam Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
68 Ludwik Andrzej Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
69 Mateja Józef Janowo Bieg główny 9,2 km SKL FIlippides Starogard Gd / Morsy Skarszewy opłacono on-line
70 Krawczuk Andrzej Gdańsk Bieg główny 9,2 km Elaktywny Maratończyk Team opłacono on-line
71 Sobolewski Dawid Węgry Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
72 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny 9,2 km OSP POGRODZIE opłacono on-line
73 Kargól Marzena Tczew Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
74 Kargól Łukasz Tczew Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
75 Saliński Michal kwidzyn Bieg główny 9,2 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
76 Salińska Marlena kwidzyn Bieg główny 9,2 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
77 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg główny 9,2 km ECM El-Hurt opłacono on-line
78 Serzysko Wojciech Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
79 Klein Oskar Dąbrówka Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono
80 Rokicki Leszek Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono on-line
81 Moszońska Małgorzata Malbork Bieg główny 9,2 km Aktywnie z Molkami opłacono on-line
82 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg główny 9,2 km Florian Chojnice opłacono on-line
83 Łożyński Jacek Chojnice Bieg główny 9,2 km Florian Chojnice opłacono on-line
84 Rogiewicz Andrzej Postolin Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km PACKMAN TEAM opłacono on-line
85 Rudzki Adam Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono on-line
86 Wawrzyniak Krzysztofa Prabuty Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
87 Wawrzyniak Zbigniew Prabuty Bieg główny 9,2 km opłacono on-line
88 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono
89 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
90 Grudniewski Sylwester Czernin Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni opłacono
91 Grudniewska Urszula Czernin Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km opłacono on-line
92 Mikuś Marcin Pelplin Bieg główny 9,2 km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono on-line
93 Janczak Sławomir Pszczółki Bieg główny 9,2 km Dream Tri Team opłacono on-line
94 Sajkowski Patryk Malbork Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km SkS Sokół Malbork opłacono
95 Tyburski Igor Sztum Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
96 Niemyjska Beata Starocin Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono
97 Głowala Piotr Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono on-line
98 Janczak Magdalena Pszczółki Bieg główny 9,2 km Dolina Noteci Racing Team opłacono on-line
99 Droń Maria Kwidzyn Marsz Nordic Walking 4,6 km opłacono on-line
100 Droń Emilia Kwidzyn Marsz Nordic Walking 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono on-line


Wyświetleń: 9756

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ