Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Janik Marzena Rumia Bieg główny 9,2 km opłacono
2 Walendziak Jan Malbork Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km Valdano junior opłacono
3 Walendziak Ryszard Malbork Bieg główny 9,2 km Valdano opłacono dotpay
4 Pawłowska Kamila Marzęcice Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km Zamek Kurzętnik opłacono
5 Maltcev Sergei Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono dotpay
6 Grabowska Bożena Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
7 Nowak Tomasz Sztum Bieg główny 9,2 km Slow Motion opłacono dotpay
8 Rekowski Kazimierz Tczew Bieg główny 9,2 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew opłacono dotpay
9 Mrozowska Anna Kwidzyn Marsz Nordic Walking 4,6 km KWIDZYN BIEGA opłacono
10 Krakówka Grzegorz Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
11 Rankiewicz Michał Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
12 Skubiszewski Mateusz Braniewo Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
13 Smal Dagmara Braniewo Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km MOS ZATOKA BRANIEWO opłacono
14 Pawłowski Krzysztof Tczew Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
15 Leśniak Anna Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
16 Leśniak Daniel Elbląg Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
17 kusztal dagmara Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km Instruktor Fitness opłacono dotpay
18 Stefański Andrzej ELBLĄG Bieg główny 9,2 km Maratończyk - Elbląg opłacono dotpay
19 Jasnoch Adam Malbork Bieg główny 9,2 km Beztlenowi Malbork opłacono dotpay
20 Dobrenko Arkadiusz Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono dotpay
21 Gołuński Bartosz Klonówka Bieg główny 9,2 km Leśny Gwar FCI opłacono dotpay
22 Kniaź Małgorzata Sztumska Wieś Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km opłacono dotpay
23 Kniaź-Kubacka Natalia Sztum Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km opłacono dotpay
24 Koczaj Agnieszka Nowa Wieś Malborska Bieg główny 9,2 km Koczaj Team opłacono dotpay
25 Furmaniak Agnieszka Nowa Wieś Malborska Bieg główny 9,2 km Koczaj Team opłacono dotpay
26 Furmaniak Piotr Nowa Wieś Malborska Bieg główny 9,2 km NYBORG - MAWENT opłacono dotpay
27 Krotowski Michał Malbork Bieg główny 9,2 km GODLEWSKI RUNNERS opłacono dotpay
28 PIETRZYK Zbyszek Kościeleczki Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
29 Tabor Leszek Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km opłacono
30 PEPLIŃSKI Grzegorz Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
31 JANIK Roman KWIDZYN Bieg główny 9,2 km KWIDZYN BIEGA opłacono dotpay
32 Berk Tomasz Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
33 Doliński Stanisław Lubiszewo Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono dotpay
34 Ludwik Andrzej Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono dotpay
35 Mateja Józef Janowo Bieg główny 9,2 km SKL FIlippides Starogard Gd / Morsy Skarszewy opłacono dotpay
36 Krawczuk Andrzej Gdańsk Bieg główny 9,2 km Elaktywny Maratończyk Team opłacono dotpay
37 Sobolewski Dawid Węgry Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono dotpay
38 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Bieg główny 9,2 km OSP POGRODZIE opłacono dotpay
39 Kargól Łukasz Tczew Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
40 Krzeszewski Grzegorz Elbląg Bieg główny 9,2 km ECM El-Hurt opłacono dotpay
41 Serzysko Wojciech Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
42 Rokicki Leszek Elbląg Bieg główny 9,2 km ETT - Elbląg Triathlon Team opłacono dotpay
43 Moszońska Małgorzata Malbork Bieg główny 9,2 km Aktywnie z Molkami opłacono dotpay
44 Rudnik Jerzy Chojnice Bieg główny 9,2 km Florian Chojnice opłacono dotpay
45 Rogiewicz Andrzej Postolin Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km PACKMAN TEAM opłacono dotpay
46 Wawrzyniak Krzysztofa Prabuty Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
47 Wawrzyniak Zbigniew Prabuty Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
48 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono
49 SOSIŃSKI DARIUSZ SZTUM Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono dotpay
50 Mikuś Marcin Pelplin Bieg główny 9,2 km KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA opłacono dotpay
51 Droń Maria Kwidzyn Marsz Nordic Walking 4,6 km opłacono dotpay
52 Droń Emilia Kwidzyn Marsz Nordic Walking 4,6 km UMKS Kwidzyn opłacono dotpay
53 Dobrenko Mieczysław Sztum Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni LKS ZANTYR SZTUM opłacono
54 Szymański Tomasz Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono dotpay
55 Staniszewska Agnieszka Braniewo Bieg główny 9,2 km La Braniewianki opłacono dotpay
56 Mazerski Bartosz Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
57 Mazerska Maria Sztum Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni opłacono
58 Fierka Adam Zblewo Bieg główny 9,2 km Filippides Starogard GD opłacono dotpay
59 Moczadło Aldona Prabuty Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
60 Niemczyk Mateusz Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km KKB Starogard Gd opłacono dotpay
61 Mazur Michał Demlin Bieg główny 9,2 km SKL Filippides/BBL Starogard Gd opłacono dotpay
62 Bogusz Mateusz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Traktor Team Gmina Kwidzyn opłacono dotpay
63 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
64 Gos Elżbieta Malbork Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
65 Kmiecik-Zegarska Teresa Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS ,,Zantyr'' Sztum opłacono dotpay
66 Leśniewski Jan Elbląg Bieg główny 9,2 km El - Aktywni opłacono dotpay
67 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
68 Gumkowski Mateusz Kwidzyn Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono dotpay
69 Szewczun Małgorzata Dzierzgoń Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
70 Szewczun Anna Dzierzgoń Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
71 ORNOWSKI ZBIGNIEW GRUDZIĄDZ Bieg główny 9,2 km AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ opłacono dotpay
72 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono dotpay
73 Rysiewski Robert Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km Filippides Starogard Gdański opłacono dotpay
74 Matejuk Arkadiusz Malbork Bieg główny 9,2 km BEZTLENOWI MALBORK opłacono dotpay
75 Derdowski Michał Mirotki Bieg główny 9,2 km LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz opłacono dotpay
76 Serocki Zbigniew Grudziądz Bieg główny 9,2 km ZSP LZS Sparta Łasin opłacono dotpay
77 Barcikowski Krzysztof Malbork Bieg główny 9,2 km GRUPA MALBORK opłacono dotpay
78 Szewczyk Bartłomiej Milejewo Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km Gimnazjum Regent Elbląg opłacono
79 Szewczyk Magdalena Milejewo Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
80 Szewczyk Mirosław Milejewo Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
81 Kot Magdalena Braniewo Bieg główny 9,2 km LA Braniewianki opłacono dotpay
82 Brzuszkiewicz Bartek Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
83 Kaźmierczak Wiesław Sztum Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono dotpay
84 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono dotpay
85 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
86 Laskowski Bartłomiej Gościszewo Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono dotpay
87 Melka Krzysztof Gościszewo Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km opłacono dotpay
88 Markowski Kamil Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono dotpay
89 Jankowicz Artur Malbork Bieg główny 9,2 km Beztlenowi Malbork opłacono dotpay
90 Matczuk Agnieszka Braniewo Bieg główny 9,2 km LA Braniewianki opłacono dotpay
91 Darda Sylwia Kwidzyn Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay
92 Cebula Bogdan Sztum Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
93 Bojanowski Marcin Oborniki Marsz Nordic Walking 4,6 km opłacono dotpay
94 Ingielewicz Magda Braniewo Bieg główny 9,2 km LA Braniewianki opłacono dotpay
95 Zembrzuska Ewa Sztum Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km LKS Zantyr Sztum opłacono dotpay
96 Wójcik-Wicka Weronika Starogard Gdański Bieg główny 9,2 km KKB Starogard Gdański opłacono dotpay
97 Białkowski Krzysztof Rozajny Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono dotpay
98 Fałkowski Jarosław Gardeja Bieg główny 9,2 km Gmina Gardeja Biega opłacono dotpay
99 BRAC MARIAN Grudziądz Bieg główny 9,2 km Grupa WB opłacono dotpay
100 Brac Grażyna Grudziądz Bieg główny 9,2 km opłacono dotpay


Wyświetleń: 8230

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ