Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
102 | Grudniewski Sylwester | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni | opłacono | |
103 | Grudniewska Urszula | Czernin | Polska | Marsz Nordic Walking - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 4,6 km | opłacono on-line | |
104 | Mikuś Marcin | Pelplin | Polska | Bieg główny 9,2 km | KLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKA | opłacono on-line |
105 | Janczak Sławomir | Pszczółki | Polska | Bieg główny 9,2 km | Dream Tri Team | opłacono on-line |
106 | Sajkowski Patryk | Malbork | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | SkS Sokół Malbork | opłacono |
107 | Tyburski Igor | Sztum | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
108 | Niemyjska Beata | Starocin | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
109 | Głowala Piotr | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
110 | Janczak Magdalena | Pszczółki | Polska | Bieg główny 9,2 km | Dolina Noteci Racing Team | opłacono on-line |
111 | Droń Maria | Kwidzyn | Polska | Marsz Nordic Walking 4,6 km | opłacono on-line | |
112 | Droń Emilia | Kwidzyn | Polska | Marsz Nordic Walking 4,6 km | UMKS Kwidzyn | opłacono on-line |
113 | Lewko Michał | Braniewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
114 | godlewski łukasz | malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | GODLEWSKI RUNNERS | opłacono on-line |
115 | Dobrenko Mieczysław | Sztum | Polska | Bieg - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
116 | Szymański Tomasz | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
117 | Staniszewska Agnieszka | Braniewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | La Braniewianki | opłacono on-line |
118 | Garbowska Aniela | Braniewo | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | MOS ZATOKA BRANIEWO | opłacono |
119 | Niespodziński Lesław | Tczew | Polska | Bieg główny 9,2 km | Biegający Tczew | opłacono on-line |
120 | Mazerski Bartosz | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
121 | Mazerska Maria | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni | opłacono | |
122 | Fierka Adam | Zblewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | Filippides Starogard GD | opłacono on-line |
123 | KUMKOWSKI ŁUKASZ | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Grupa Malbork | opłacono on-line |
124 | Moczadło Aldona | Prabuty | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
125 | Bogut Dariusz | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
126 | Niemczyk Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 9,2 km | KKB Starogard Gd | opłacono on-line |
127 | Mazur Michał | Demlin | Polska | Bieg główny 9,2 km | SKL Filippides/BBL Starogard Gd | opłacono on-line |
128 | Marszałek Marian | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
129 | Bogusz Mateusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Traktor Team Gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
130 | CHĘTNIK Rafał | SZTUM | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
131 | Gos Elżbieta | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
132 | Lipińska Sylwia | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni | SOSW Uśnice | opłacono |
133 | Owsianka Oktawia | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni | SOSW Uśnice | opłacono |
134 | Żydek Paweł | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni | SOSW Uśnice | opłacono |
135 | Cieśla Filip | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni | SOSW Uśnice | opłacono |
136 | Banasik Zarańska Róża | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - Osób powyżej 70 lat (rocznik 1948 i st.), niepełnosprawni | SOSW Uśnice | opłacono |
137 | Kmiecik-Zegarska Teresa | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
138 | Różalska Aleksandra | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ETT Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
139 | Leśniewski Jan | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | El - Aktywni | opłacono on-line |
140 | Michałowska Anna | Braniewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
141 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
142 | Gumkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
143 | Sikora Dariusz | Nowy Dwór Gdański | Polska | Bieg główny 9,2 km | ETT | opłacono on-line |
144 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
145 | Szewczun Anna | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
146 | Kowalski Adam | Ostrołęka | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
147 | ORNOWSKI ZBIGNIEW | GRUDZIĄDZ | Polska | Bieg główny 9,2 km | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | opłacono on-line |
148 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Active Malbork | opłacono on-line |
149 | Kubiak Rafał | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
150 | LIZIŃCZYK RAFAŁ | WĘGRY | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
151 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 9,2 km | Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
152 | Matejuk Arkadiusz | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | BEZTLENOWI MALBORK | opłacono on-line |
153 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | Bieg główny 9,2 km | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | opłacono on-line |
154 | Siatkowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg główny 9,2 km | GAIT - Gdańskie Autobusy i Tramwaje | opłacono on-line |
155 | Serocka Magdalena | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | ZSP LZS SPARTA ŁASIN | opłacono on-line |
156 | Serocki Zbigniew | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | ZSP LZS Sparta Łasin | opłacono on-line |
157 | Barcikowski Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | GRUPA MALBORK | opłacono on-line |
158 | Szewczyk Bartłomiej | Milejewo | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | Gimnazjum Regent Elbląg | opłacono |
159 | Szewczyk Magdalena | Milejewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
160 | Szewczyk Mirosław | Milejewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
161 | Kot Magdalena | Braniewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | LA Braniewianki | opłacono on-line |
162 | DEMSKA HALINA | SZTUM | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | opłacono on-line | |
163 | Brzuszkiewicz Bartek | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
164 | Kaźmierczak Wiesław | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
165 | Suski Karol | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | NYBORG-MAWENT | opłacono on-line |
166 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
167 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
168 | Laskowski Bartłomiej | Gościszewo | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
169 | Melka Krzysztof | Gościszewo | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
170 | Markowski Kamil | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
171 | Jankowicz Artur | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
172 | Milas Mariusz | Susz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
173 | Anaczkowski Mirosław | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | Active Malbork | opłacono |
174 | Matczuk Agnieszka | Braniewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | LA Braniewianki | opłacono on-line |
175 | Darda Sylwia | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
176 | Otłowski Grzegorz | Elbląg | Polska | Bieg główny 9,2 km | ETT - Elbląg Triathlon Team | opłacono on-line |
177 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
178 | Michoński Sebastian | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
179 | Bojanowski Marcin | Oborniki | Polska | Marsz Nordic Walking 4,6 km | opłacono on-line | |
180 | Ingielewicz Magda | Braniewo | Polska | Bieg główny 9,2 km | LA Braniewianki | opłacono on-line |
181 | Zembrzuska Ewa | Sztum | Polska | Marsz Nordic Walking - członkowie ZANTYR Sztum 4,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
182 | Leszczyńska Beata | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 9,2 km | IP KWIDZYN TEAM | opłacono on-line |
183 | Wójcik-Wicka Weronika | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 9,2 km | KKB Starogard Gdański | opłacono on-line |
184 | Białkowski Krzysztof | Rozajny | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
185 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | Bieg główny 9,2 km | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
186 | BRAC MARIAN | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | Grupa WB | opłacono on-line |
187 | Brac Grażyna | Grudziądz | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
188 | olszewski Bartosz | sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono | |
189 | Olszewska Monika | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono | |
190 | Olszewska Mariola | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
191 | Michalski Wojciech | Sztum | Polska | Bieg - Mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum niebędący członkami LKS ZANTYR 9,2 km | opłacono on-line | |
192 | Jesionkowski Grzegorz | malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
193 | SOJKA ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | Bieg główny 9,2 km | opłacono on-line | |
194 | Dziwosz Paweł | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Beztlenowi Malbork | opłacono on-line |
195 | Oliński Marcin | Malbork | Polska | Bieg juniorów 1999 i młodsi 4,6 km | Active Malbork | opłacono |
196 | Oliński Wojciech | Malbork | Polska | Bieg główny 9,2 km | Active Malbork | opłacono on-line |
197 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | Bieg główny 9,2 km | Active Malbork | opłacono on-line |
198 | Serocki Adam | Elblag | Polska | Bieg główny 9,2 km | Active Malbork | opłacono on-line |
199 | Klonowski Marcin | Sztum | Polska | Bieg - członkowie ZANTYR Sztum 9,6 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
200 | Derlaga Kamil | Szymankowo | Polska | Bieg główny 9,2 km | PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY | opłacono on-line |
Wyświetleń: 16353