XII Śląski Maraton Noworoczny Cyborg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wróbel Wojciech Bytom Bieg Główny Szombierki Dream Team opłacono
2 Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny Gym elToro Runinng Team opłacono
3 Halman Tomasz Gliwice Bieg Główny opłacono
4 Warzocha Danuta Ruda Śląska Marsz NW Ekipa Na Kijach opłacono
5 Lubas Kalina Tąpkowice Bieg Główny opłacono
6 Ciepiela Andrzej Psary Bieg Główny Lubię burpeesy opłacono
7 Parzelski Mikołaj Kraków Bieg Główny opłacono
8 Ochman Agnieszka Bytom Bieg Główny opłacono
9 Mierzwa Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg Główny opłacono
10 Kasprzak Martyna Chorzów Bieg Główny Night Runners Śląsk
11 Buze Łukasz Bytom Bieg Główny Miechowicka Grupa biegowa opłacono
12 Matuszewska Monika Gliwice Bieg Główny opłacono
13 Peca Adam Mysłowice Bieg Główny opłacono
14 Kaczyńska Karolina Katowice Bieg Główny opłacono
15 Kuzia Marcin Świętochłowice Bieg Główny opłacono
16 Formicki Rafał Zawiercie Bieg Główny CKS Budowlani Częstochowa opłacono
17 Maniura Adam Bytom Bieg Główny SZOMBIERKI RUNNERS opłacono
18 Bujoczek Marcelina Nakło Śląskie Bieg Główny opłacono
19 Jančář Stanislav Ostrava Bieg Główny MK Seitl Ostrava opłacono
20 Wojciechowska Joanna Chorzów Bieg Główny opłacono
21 Powroźna Mariola Katowice Bieg Główny Night Runners Śląsk opłacono
22 Czub Jarosław Sosnowiec Marsz NW CzubClub opłacono
23 Łoszajć Justyna Sosnowiec Marsz NW opłacono
24 WITKOWSKI PRZEMYSŁAW Chorzów Bieg Główny opłacono
25 Kokin Leonid Sankt Petersburg Bieg Główny Silviya opłacono
26 Asayevich Roman Mińsk Bieg Główny Amatar opłacono
27 Bartłomiej Podolski Tarnowskie Góry Bieg Główny TS Gwarek
28 Charczuk Zenon Opole Marsz NW Wesoły Borsuk Team opłacono
29 Kiljan Karolina Piaseczno Bieg Główny opłacono
30 Czerw Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg Główny opłacono
31 Pielok Wojciech Chorzow Bieg Główny opłacono
32 Kaminska Paulina Żarki Letnisko Bieg Główny PimpkaBiega opłacono
33 Kaminski Jacek Żarki Letnisko Bieg Główny PimpkaBiega opłacono
34 Thomalla Bogdan Zabrze Marsz NW Silesia Nordic Team opłacono
35 Burczyńska Jolanta Świętochłowice Marsz NW opłacono
36 Burczyński Michał Świętochłowice Bieg Główny opłacono
37 Botor Szymon Mysłowice Bieg Główny opłacono
38 Mynarski Sylwester Bielsko-Biała Bieg Główny Daleko jeszcze? opłacono
39 Mynarska Ligia Bielsko-Biała Bieg Główny Daleko jeszcze? opłacono
40 Adamczyk Ewa Gliwice Bieg Główny opłacono
41 Gemza Anna Katowice Bieg Główny Balans Team opłacono
42 Szeja Paweł Siemianowice Śląskie Bieg Główny opłacono
43 wesoły Piotr katowice Bieg Główny opłacono
44 Osowska Katarzyna Gliwice Bieg Główny opłacono
45 Fryc jerzy Ruda śląska 10 Bieg Główny opłacono
46 Michalecki Łukasz Katowice Bieg Główny opłacono
47 Stemplowski Damian tarnowskie góry Bieg Główny wkurw_team opłacono
48 Nowak Arkadiusz Gdańsk Bieg Główny opłacono
49 Mudy Michał Katowice Bieg Główny opłacono
50 Piotrowski Maciej Dąbrowa Górnicza Bieg Główny W Pogoni za Duchem
51 GRUSZKA BOZENA KATOWICE Marsz NW opłacono
52 Noras Magdalena Katowice Bieg Główny opłacono
53 Kajca Mirosław Łaziska Górne Marsz NW AMATOR opłacono
54 Kreft Sylwia Bytom Bieg Główny opłacono
55 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Marsz NW Lecymy Durś opłacono
56 Pytel Janusz Sosnowiec Bieg Główny
57 Wiener Marcin Katowice Bieg Główny MOMO opłacono
58 Górny Jolanta Bielsko-Biała Bieg Główny NUTREND TEAM opłacono
59 Górny Mirosław Bielsko-Biała Bieg Główny NUTREND TEAM opłacono
60 Jaworski Łukasz Wysoka Bieg Główny KS WYSOKA opłacono
61 Horzela Adam Katowice Bieg Główny MOMO opłacono
62 Pendolski Franciszek Katowice Bieg Główny
63 Stompel Ewelina Siemianowice Śląskie Bieg Główny opłacono
64 Łukaszewski Maciej Świętochłowice Bieg Główny Lecymy Durś
65 Kłosowski Karol Kraków Bieg Główny Los Trepos Companieros opłacono
66 Hordziejewicz-Karasińska Ewa Bytom Bieg Główny opłacono
67 Owczarek Paweł Chorzów Bieg Główny opłacono
68 Dura Magdalena Katowice Bieg Główny Endurance Team opłacono
69 Brzeziński Damian Wysoka Bieg Główny LKS WYSOKA opłacono
70 Słomiany Łukasz Mysłowice Bieg Główny Mysłowicki Klub Biegacza No.I opłacono
71 Gambuś Monika Kalety Marsz NW opłacono
72 Pabiańczyk Malgorzata Kraków Bieg Główny opłacono
73 Maras Ladislav Presov Bieg Główny MARAS team opłacono
74 Sulejewski Dariusz Katowice Bieg Główny Yellobike opłacono
75 Skrzypek Krzysztof Katowice Bieg Główny opłacono
76 Wach Kamila Dąbrowa Górnicza Bieg Główny opłacono
77 Gątek Gerard Częstochowa Marsz NW opłacono
78 Gazda Dorota Katowice Marsz NW NW Stadion Śląski opłacono
79 Czarnota Piotr Jaworzno Bieg Główny Fundacja Never Ever Give Up
80 Sokołowska Anna Meszna Bieg Główny opłacono
81 Gajewski Marek Katowice Bieg Główny opłacono
82 Gajewska Magdalena Katowice Marsz NW opłacono
83 Wesołowski Adam Katowice Bieg Główny YelloBike opłacono
84 Loska Tomasz Łaziska Górne Bieg Główny opłacono
85 Oleksy Krzysztof Katowice Bieg Główny ADS Masna opłacono
86 VENSLAUSKAS DOMINIKA TYCHY Bieg Główny opłacono
87 Nowak Dawid Katowice Bieg Główny opłacono
88 Dalecka Justyna Ruda Śląska Bieg Główny Ekipa Na Kijach opłacono
89 Dubinskas Arūnas Vilnius Bieg Główny opłacono
90 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice Marsz NW opłacono
91 Michalski Jarosław Tarnowskie Góry Bieg Główny HETMAN TARNOWSKIE GÓRY
92 Szymura Przemysław Piekary ŚLąskie Bieg Główny opłacono
93 Szymura Krystian Piekary ŚLąskie Bieg Główny opłacono
94 CHROBASIK ADAM SIEMIANOWICE SLASKIE Bieg Główny opłacono
95 Mucha Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg Główny opłacono
96 Szymański Adam Katowice Bieg Główny opłacono
97 CHROBASIK MONIKA Siemianowice Śląskie Bieg Główny opłacono
98 Kozerańska Aneta Wojkowice Bieg Główny Wild Dogs Team opłacono
99 Kozerański Przemysław Wojkowice Bieg Główny Wild Dogs Team opłacono
100 Andraczek Tomasz Piekary Śląskie Bieg Główny Lecymy Durś


Wyświetleń: 29357

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ