XII Śląski Maraton Noworoczny Cyborg
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wróbel Wojciech Bytom Bieg Główny Szombierki Dream Team opłacono
2 Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg Główny Gym elToro Runinng Team opłacono
3 Halman Tomasz Gliwice Bieg Główny opłacono
4 Żukowski Adrian Katowice Bieg Główny opłacono
5 Warzocha Danuta Ruda Śląska Marsz NW Ekipa Na Kijach opłacono
6 Lubas Kalina Tąpkowice Bieg Główny opłacono
7 Ciepiela Andrzej Psary Bieg Główny Lubię burpeesy opłacono
8 Kuś Michał Psary Bieg Główny Lubię burpeesy opłacono
9 Parzelski Mikołaj Kraków Bieg Główny opłacono
10 Ochman Agnieszka Bytom Bieg Główny opłacono
11 Jaroszewska Kasia Chorzów Bieg Główny Lubię burpeesy opłacono
12 Mierzwa Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg Główny opłacono
13 Sroka Malgorzata Twardowice Marsz NW Bobry Walking opłacono
14 HAUKE Iwona Siemonia Marsz NW Bobry Walking opłacono
15 Kasprzak Martyna Chorzów Bieg Główny Night Runners Śląsk
16 Dziekańska Marta Będzin Bieg Główny W Pogoni za Duchem
17 Buze Łukasz Bytom Bieg Główny Miechowicka Grupa biegowa opłacono
18 Matuszewska Monika Gliwice Bieg Główny opłacono
19 Peca Adam Mysłowice Bieg Główny opłacono
20 Korzus Paweł Sosnowiec Bieg Główny Lubię burpeesy opłacono
21 Kaszubski Andrzej Zabrze Bieg Główny
22 Iwaniuk Paweł Katowice Bieg Główny opłacono
23 Sztajer Bartosz Będzin Bieg Główny Lubię burpeesy opłacono
24 Kaczyńska Karolina Katowice Bieg Główny opłacono
25 Krysiak Agnieszka Chorzów Bieg Główny opłacono
26 Kuzia Marcin Świętochłowice Bieg Główny opłacono
27 Biel Tomasz Katowice Bieg Główny opłacono
28 Formicki Rafał Zawiercie Bieg Główny CKS Budowlani Częstochowa opłacono
29 Maniura Adam Bytom Bieg Główny SZOMBIERKI RUNNERS opłacono
30 Bujoczek Marcelina Nakło Śląskie Bieg Główny opłacono
31 Mormul Przemek Wysoka Bieg Główny
32 Jančář Stanislav Ostrava Bieg Główny MK Seitl Ostrava opłacono
33 Wojciechowska Joanna Chorzów Bieg Główny opłacono
34 Powroźna Mariola Katowice Bieg Główny Night Runners Śląsk opłacono
35 Czub Jarosław Sosnowiec Marsz NW CzubClub opłacono
36 Łoszajć Justyna Sosnowiec Marsz NW opłacono
37 WITKOWSKI PRZEMYSŁAW Chorzów Bieg Główny opłacono
38 Kokin Leonid Sankt Petersburg Bieg Główny Silviya opłacono
39 Asayevich Roman Mińsk Bieg Główny Amatar opłacono
40 Adamczak Grzegorz Katowice Bieg Główny Travois opłacono
41 Bartłomiej Podolski Tarnowskie Góry Bieg Główny TS Gwarek
42 Charczuk Zenon Opole Marsz NW Wesoły Borsuk Team opłacono
43 Kiljan Karolina Piaseczno Bieg Główny opłacono
44 Czerw Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg Główny opłacono
45 Pielok Wojciech Chorzow Bieg Główny opłacono
46 Kaminska Paulina Żarki Letnisko Bieg Główny PimpkaBiega opłacono
47 Kaminski Jacek Żarki Letnisko Bieg Główny PimpkaBiega opłacono
48 Thomalla Bogdan Zabrze Marsz NW Silesia Nordic Team opłacono
49 POŁOŃSKI ANDRZEJ RADOM Bieg Główny BIEGIEM RADOM! opłacono
50 pander marek orzesze Bieg Główny orzesze też biega opłacono
51 Czubala Michał Dąbrowa Górnicza Bieg Główny opłacono
52 Czyżykowski Marcin Świętochłowice Bieg Główny
53 Burczyńska Jolanta Świętochłowice Marsz NW opłacono
54 Burczyński Michał Świętochłowice Bieg Główny opłacono
55 SYNOWIEC JACEK NAKŁO ŚLĄSKIE Bieg Główny opłacono
56 Dobek Agata Siemianowice Śląskie Bieg Główny opłacono
57 Baranowski Marcin Katowice Bieg Główny opłacono
58 Kott Mirosław Piekary Śląskie Bieg Główny MIRKOTT opłacono
59 Botor Szymon Mysłowice Bieg Główny opłacono
60 Mynarski Sylwester Bielsko-Biała Bieg Główny Daleko jeszcze? opłacono
61 Mynarska Ligia Bielsko-Biała Bieg Główny Daleko jeszcze? opłacono
62 Adamczyk Ewa Gliwice Bieg Główny opłacono
63 Gemza Anna Katowice Bieg Główny Balans Team opłacono
64 Pankiewicz Katarzyna Gliwice Bieg Główny opłacono
65 Szeja Paweł Siemianowice Śląskie Bieg Główny opłacono
66 Gałeczka Paweł Katowice Bieg Główny opłacono
67 wesoły Piotr katowice Bieg Główny opłacono
68 Osowska Katarzyna Gliwice Bieg Główny opłacono
69 Fryc jerzy Ruda śląska 10 Bieg Główny opłacono
70 Michalecki Łukasz Katowice Bieg Główny opłacono
71 Stemplowski Damian tarnowskie góry Bieg Główny wkurw_team opłacono
72 Stawowski Łukasz Katowice Bieg Główny opłacono
73 Marciniak Mariusz Siemianowice Śląskie Bieg Główny CF Siemianowice
74 Maculewicz Mateusz Gdynia Bieg Główny MULTIPOWER POLSKA TEAM opłacono
75 Nowak Arkadiusz Gdańsk Bieg Główny opłacono
76 Mudy Michał Katowice Bieg Główny opłacono
77 Piotrowski Maciej Dąbrowa Górnicza Bieg Główny W Pogoni za Duchem
78 Poloczek Jarosław Mikołów Bieg Główny Coface Running Team opłacono
79 Słota Justyna Ruda Śląska Bieg Główny MIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA opłacono
80 BIELIŃSKA-RUS JAGODA PIEKARY ŚLĄSKIE Bieg Główny Stowarzyszenie Blok Aktywni Razem opłacono
81 BOREK JADWIGA KĘDZIERZYN-KOŹLE Bieg Główny KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE opłacono
82 GRUSZKA BOZENA KATOWICE Marsz NW opłacono
83 Noras Magdalena Katowice Bieg Główny opłacono
84 Kajca Mirosław Łaziska Górne Marsz NW AMATOR opłacono
85 Kreft Sylwia Bytom Bieg Główny opłacono
86 wolny zdzisław chorzów Bieg Główny Clearex Chorzów opłacono
87 Miętka Krzysztof Kraków Bieg Główny opłacono
88 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Marsz NW Lecymy Durś opłacono
89 Wrzecionkowski Adrian Tychy Bieg Główny TGB Lake Runners opłacono
90 Pytel Janusz Sosnowiec Bieg Główny
91 Nowak Andrzej Sosnowiec Bieg Główny Cross Box Evolution opłacono
92 Wiener Marcin Katowice Bieg Główny MOMO opłacono
93 Olszewska Monika Będzin Bieg Główny MOMO opłacono
94 Górny Jolanta Bielsko-Biała Bieg Główny NUTREND TEAM opłacono
95 Górny Mirosław Bielsko-Biała Bieg Główny NUTREND TEAM opłacono
96 Rożek Angelika Rożek Chorzów Bieg Główny Ś.KK. „GOLIAT” opłacono
97 Jaworski Łukasz Wysoka Bieg Główny KS WYSOKA opłacono
98 Horzela Adam Katowice Bieg Główny MOMO opłacono
99 Pendolski Franciszek Katowice Bieg Główny
100 Stompel Ewelina Siemianowice Śląskie Bieg Główny opłacono


Wyświetleń: 31317

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ