Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Stowarzyszenie Domu Pomocy Społecznej | Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym | Łomżyńskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych | dodatkowa wpłata DAROWIZNA | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3N Patków | |||||||||
1 | Norwa Sylwester | Patków | 21.097,5 | 3N Patków | NIE | TAK | NIE | TAK | opłacono |
15 GBZ | |||||||||
2 | Janczewska Aneta | Orzysz | 5km | 15 GBZ | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono |
20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana | |||||||||
3 | Jachna Dariusz | Bartoszyce | 5km | 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
AKB Szczytno | |||||||||
4 | Zapadka Zygmunt | Szczytno | 10km | AKB Szczytno | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
BBL Mikołajki | |||||||||
5 | Rogowska Wioletta | Mikołajki | 21.097,5 | BBL Mikołajki | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
6 | Rogowski Jan | Mikołajki | 21.097,5 | BBL Mikołajki | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono |
Belsk Podlaski PRONAR-PEKAR | |||||||||
7 | Wiesiełowski Jarosław | Bielsk Podlaski | 21.097,5 | Belsk Podlaski PRONAR-PEKAR | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono |
Białystok BiegamBoLubię Białystok | |||||||||
8 | Wiszenko Elżbieta | Białystok | 10km | Białystok BiegamBoLubię Białystok | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Białystok Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
9 | Dankiewicz Henryk | Białystok | 21.097,5 | Białystok Biegamy dla Zdrowia | TAK | NIE | NIE | TAK | opłacono |
Białystok Biegostok | |||||||||
10 | Nowicki Adam | Białystok | 21.097,5 | Białystok Biegostok | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Białystok Grupa POOD - TG Sokół Białystok | |||||||||
11 | Kantsavy Artsiom | Białystok | 21.097,5 | Białystok Grupa POOD - TG Sokół Białystok | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono |
Białystok Outdoor Training | |||||||||
12 | Nowicki Wiktor | Białystok | 5km | Białystok Outdoor Training | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
13 | Sidor Tomasz | Bialystok | 21.097,5 | Białystok Outdoor Training | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
Białystok Pędziwiatr Białystok | |||||||||
14 | Rudnicka Jadwiga | Białystok | 21.097,5 | Białystok Pędziwiatr Białystok | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
15 | Skowera Edward | Białystok | 21.097,5 | Białystok Pędziwiatr Białystok | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Białystok TOFINKOWO | |||||||||
16 | Szewczak Anna | Białystok | 5km | Białystok TOFINKOWO | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
17 | Kapelewski Dariusz | Łomża | 5km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono |
18 | Pruszko Adam | Łomża | 21.097,5 | Biegamy dla Zdrowia | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
19 | Godlewski Andrzej | Borawskie | 21.097,5 | Biegamy dla Zdrowia | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
20 | Stawarz Krzysztof | Łomża | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Biegamy dla zdrowia, IPA Region Łomża | |||||||||
21 | Murat Bartosz | Łomża | 10km | Biegamy dla zdrowia, IPA Region Łomża | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Dzikie Palę Wrotki | |||||||||
22 | Łotowska Katarzyna | Dzikie | 21.097,5 | Dzikie Palę Wrotki | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Hajnówka Biega | |||||||||
23 | Artemiuk Eugeniusz | Hajnówka | 21.097,5 | Hajnówka Biega | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
24 | Artemiuk Eugenia | Hajnówka | 21.097,5 | Hajnówka Biega | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Hajnówka Hajnówka Biega | |||||||||
25 | Grygoruk Daniel | Hajnówka | 21.097,5 | Hajnówka Hajnówka Biega | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
Hajnówka RKB Hajnówka | |||||||||
26 | Karanos Tadeusz | Hajnówka | 21.097,5 | Hajnówka RKB Hajnówka | TAK | NIE | NIE | TAK | opłacono |
Ignatki-Osiedle OSM Piątnica | |||||||||
27 | Urwanowicz Łukasz | Ignatki-Osiedle | 5km | Ignatki-Osiedle OSM Piątnica | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
JRG PSP Szczytno / OSP Zbójna | |||||||||
28 | Nowak Mateusz | Zbójna | 21.097,5 | JRG PSP Szczytno / OSP Zbójna | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Janczewo OSM Piątnica | |||||||||
29 | Laskowski Grzegorz | Janczewo 4 | 10km | Janczewo OSM Piątnica | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Juchnowiec Dolny Drużyna Konopielki | |||||||||
30 | Zielińska Monika | Juchnowiec Dolny | 21.097,5 | Juchnowiec Dolny Drużyna Konopielki | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
KS ARCO Ławy | |||||||||
31 | Małkowski Leszek | Susk Nowy | 21.097,5 | KS ARCO Ławy | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
32 | Żebrowski Marek | Rzekuń | 21.097,5 | KS ARCO Ławy | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Komorowo Ostrów Biega | |||||||||
33 | Sielecki Michał | Komorowo | 21.097,5 | Komorowo Ostrów Biega | NIE | TAK | NIE | TAK | opłacono |
Kruki Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
34 | Łada Dariusz | Kruki | 10km | Kruki Biegam Bo Lubię Ostrołęka | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Kulesze Kościelne Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
35 | Dmochowski Dawid | Kulesze Kościelne | 21.097,5 | Kulesze Kościelne Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | TAK | opłacono |
Masters Białystok | |||||||||
36 | Szewczak Andrzej | Białystok | 10km | Masters Białystok | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
OSM Piątnica | |||||||||
37 | Kalinowski Łukasz | Łomża | 5km | OSM Piątnica | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
38 | Mieczkowski Robert | Łomża | 5km | OSM Piątnica | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
39 | Ciborowski Michał | Motyka | 10km | OSM Piątnica | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Ostrołęka BBL Ostrołęka | |||||||||
40 | Broniek Wojciech | Ostrołęka | 10km | Ostrołęka BBL Ostrołęka | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Ostrołęka Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka | |||||||||
41 | Gumkowski Andrzej | Ostrołęka | 21.097,5 | Ostrołęka Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Ostrołęka Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
42 | Kowalczyk Roman | Ostrołęka | 21.097,5 | Ostrołęka Biegamy dla Zdrowia | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Ostrołęka Fc Barcelona / Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |||||||||
43 | BARCA Michał | Ostrołęka | 10km | Ostrołęka Fc Barcelona / Biegam Bo Lubię Ostrołęka | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Ostrołęka Morsy | |||||||||
44 | Kamionowski Mariusz-Jacek | Ostrołęka | 10km | Ostrołęka Morsy | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Ostrołęka Morsy Ostrołęka | |||||||||
45 | Radwanska Magdalena | Ostrołęka | 5km | Ostrołęka Morsy Ostrołęka | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
46 | Radwanski Tomasz | Ostrołęka | 5km | Ostrołęka Morsy Ostrołęka | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
47 | Mierzejewska Małgorzata | Ostrołęka | 10km | Ostrołęka Morsy Ostrołęka | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Ostrołęka OSM Piątnica | |||||||||
48 | Iwanowski Arkadiusz | Ostrołęka | 10km | Ostrołęka OSM Piątnica | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
49 | Ogonowski Sebastian | Ostrołęka | 5km | Ostrołęka OSM Piątnica | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
50 | Ogonowski Jarosław | Ostrołęka | 10km | Ostrołęka OSM Piątnica | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Ostrołęka Starglass Team | |||||||||
51 | Grala-Mąka Wiesława | Ostrołęka | 21.097,5 | Ostrołęka Starglass Team | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono |
52 | Mąka Sławomir | Ostrołęka | 21.097,5 | Ostrołęka Starglass Team | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Ostrołęka so-biebie-gam | |||||||||
53 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | 21.097,5 | Ostrołęka so-biebie-gam | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
Ostrów Biega | |||||||||
54 | Romejko Piotr | Komorowo | 21.097,5 | Ostrów Biega | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Ostrów Biega | |||||||||
55 | Gawkowski Artur | Ostrów Mazowiecka | 21.097,5 | Ostrów Biega | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
56 | Cich Mariusz | Komorowo | 21.097,5 | Ostrów Biega | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono |
57 | Kowalczyk Grażyna | Ostrów Mazowiecka | 10km | Ostrów Biega | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
58 | Kowalczyk Sławomir | Ostrów Mazowiecka | 10km | Ostrów Biega | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
59 | Obuchowska Marzena | Ostrów Mazowiecka | 10km | Ostrów Biega | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
60 | Obuchowski Paweł | Ostrów Mazowiecka | 10km | Ostrów Biega | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Ostrów Mazowiecka Ostrów Biega | |||||||||
61 | Faltyn Paweł | Komorowo | 21.097,5 | Ostrów Mazowiecka Ostrów Biega | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
PTAKI Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
62 | Milewski Sławomir | PTAKI 43 | 10km | PTAKI Biegamy dla Zdrowia | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
Palę Wrotki | |||||||||
63 | Wiazowska Anna | Białystok | 10km | Palę Wrotki | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Pisz Klub Morsów w Piszu | |||||||||
64 | Kurpiewska Dorota | Pisz | 5km | Pisz Klub Morsów w Piszu | NIE | NIE | NIE | TAK | opłacono |
Piątnica OSM Piątnica | |||||||||
65 | Tomaszewski Krzysztof | Piątnica | 10km | Piątnica OSM Piątnica | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
66 | Truszkowska Katarzyna | Łomża | 5km | Piątnica OSM Piątnica | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
67 | Karpińska Barbara | Wizna | 5km | Piątnica OSM Piątnica | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
68 | Kaczmarczyk Kamil | Piątnica | 21.097,5 | Piątnica OSM Piątnica | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
69 | Kozikowski Łukasz | Piątnica | 21.097,5 | Piątnica OSM Piątnica | TAK | NIE | NIE | TAK | opłacono |
Piątnica PZU Sport Team | |||||||||
70 | Tomaszewska Anna | Piątnica | 10km | Piątnica PZU Sport Team | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
Pędziwiatr Białystok | |||||||||
71 | Drężek Patryk | Giby | 21.097,5 | Pędziwiatr Białystok | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
RKB Hajnówka | |||||||||
72 | Kiełbaszewski Jarosław | Hajnówka | 21.097,5 | RKB Hajnówka | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Radziłów Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
73 | Ekstowicz Damian | Radziłów | 21.097,5 | Radziłów Biegamy dla Zdrowia | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Rzekuń KS ARCO Ławy | |||||||||
74 | Siemiątkowski Norbert | Rzekuń | 10km | Rzekuń KS ARCO Ławy | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Siedlce Yulo Run Team Siedlce | |||||||||
75 | Bednarzak Tadeusz | Siedlce | 21.097,5 | Siedlce Yulo Run Team Siedlce | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Sołki Maratonka Grajewo | |||||||||
76 | Krzyżanowski Karol | Sołki | 21.097,5 | Sołki Maratonka Grajewo | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Suwałki LAKTOPOL-SUWAŁKI | |||||||||
77 | Domalewski Adrian | Suwałki | 21.097,5 | Suwałki LAKTOPOL-SUWAŁKI | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
78 | Basaj Paweł | Suwałki | 21.097,5 | Suwałki LAKTOPOL-SUWAŁKI | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
Szczuczyn/a Wissa | |||||||||
79 | Staniszewski Zygmunt | Szczuczyn | 21.097,5 | Szczuczyn/a Wissa | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Szczytno AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | |||||||||
80 | Kryszyłowicz Jacek | Szczytno | 21.097,5 | Szczytno AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
81 | Trochimowicz Artur | Szczytno | 10km | Szczytno AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
Szczytno Klub biegacza Jurund Szczytno | |||||||||
82 | Soliwoda Iwona | Szczytno | 21.097,5 | Szczytno Klub biegacza Jurund Szczytno | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Szczytno Prawie jak Hermes | |||||||||
83 | Guzowski Denis | Szczytno | 21.097,5 | Szczytno Prawie jak Hermes | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Szczytno Prawie jak Hermes | |||||||||
84 | Kiernozek Tomasz | Szczytno | 21.097,5 | Szczytno Prawie jak Hermes | TAK | NIE | NIE | TAK | opłacono |
Turośl Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
85 | Duda Dominika | Turośl | 21.097,5 | Turośl Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Warszawa Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
86 | Burnos Zbigniew | Warszawa | 10km | Warszawa Biegamy dla Zdrowia | TAK | NIE | TAK | TAK | opłacono |
Warszawa JacekBiega Running Team | |||||||||
87 | Suwald Andrzej | Warszawa | 21.097,5 | Warszawa JacekBiega Running Team | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Warszawa LECZO TEAM | |||||||||
88 | Krajewski Przemysław | Warszawa | 21.097,5 | Warszawa LECZO TEAM | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
89 | Marczak Grażyna | Warszawa | 21.097,5 | Warszawa LECZO TEAM | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
90 | Turczyńska Monika | Warszawa | 21.097,5 | Warszawa LECZO TEAM | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Warszawa PZU Sport Team | |||||||||
91 | Sternik Bartłomiej | Warszawa | 10km | Warszawa PZU Sport Team | NIE | TAK | NIE | TAK | opłacono |
Warszawa Parkrun-Bródno | |||||||||
92 | Poteralska Alina | Warszawa | 10km | Warszawa Parkrun-Bródno | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
93 | Mirecki Zbigniew | Warszawa | 10km | Warszawa Parkrun-Bródno | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
94 | Wodzyński Robert | Warszawa | 21.097,5 | Warszawa Parkrun-Bródno | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Warszawa RozpędzONA | |||||||||
95 | Karwowska Ewa | Warszawa | 21.097,5 | Warszawa RozpędzONA | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
Warszawa TOFINKOWO | |||||||||
96 | Kosieradzki Eryk | Warszawa | 5km | Warszawa TOFINKOWO | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Wały Klub Biegacza Jurund Szczytno | |||||||||
97 | Majewska Sylwia | Wały | 21.097,5 | Wały Klub Biegacza Jurund Szczytno | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Wieliszew WETERANI RP | |||||||||
98 | Górnicki Marek | Wieliszew | 10km | Wieliszew WETERANI RP | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Wydminy BBL Wydminy | |||||||||
99 | Samborska Grażyna | Wydminy | 5km | Wydminy BBL Wydminy | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
100 | Samborski Waldemar | Wydminy | 10km | Wydminy BBL Wydminy | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
101 | Mika-Jankowska Dorota | Wydminy | 10km | Wydminy BBL Wydminy | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
102 | Grześkowicz Dorota | Wydminy | 10km | Wydminy BBL Wydminy | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
103 | Chmielewski Tadeusz | Wydminy | 10km | Wydminy BBL Wydminy | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
104 | Pałdyna Leszek | Wydminy | 21.097,5 | Wydminy BBL Wydminy | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Wólka Drużyna Konopielki | |||||||||
105 | Półtarzycka Magdalena | Wólka | 21.097,5 | Wólka Drużyna Konopielki | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Węgorzewo ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWO | |||||||||
106 | Niedźwiecki Zbigniew | Węgorzewo | 21.097,5 | Węgorzewo ŚWIAT DZIECKA WĘGORZEWO | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
Zabiegany Wołomin | |||||||||
107 | Gera Michał | Wołomin | 5km | Zabiegany Wołomin | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Zambrów BIEGAM SOBIE ZAMBRÓW | |||||||||
108 | Mikielski Stanisław | Zambrów | 10km | Zambrów BIEGAM SOBIE ZAMBRÓW | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono |
Zambrów TataBiega | |||||||||
109 | Ignaczuk Tomasz | Zambrów | 21.097,5 | Zambrów TataBiega | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Zascianki Nadaktywni Białystok | |||||||||
110 | Moczydlowski Marek | Zascianki | 21.097,5 | Zascianki Nadaktywni Białystok | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
111 | Kocon Sylwia | Warszawa | 5km | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
112 | Marcinkowska-Cholewa Katarzyna | Ostrołęka | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
113 | Krystek Artur | Warszawa | 21.097,5 | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
114 | Mucha Jaroslaw | Otwock | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
115 | Dziedziul Paweł | Białystok | 21.097,5 | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
116 | Pawłowski Bartłomiej | Warszawa | 21.097,5 | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
117 | Pawłowska Katarzyna | Warszawa | 21.097,5 | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
118 | Karwowski Mariusz | Łomża | 10km | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
119 | Oliva Daniel | Łomża | 21.097,5 | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
120 | Zych Paweł | Piątnica | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
121 | Bałdak Piotr | Białystok | 21.097,5 | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
122 | Kotowski Dariusz | Olszyny | 10km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
123 | Czartoryska Sylwia | Łomża | 21.097,5 | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
124 | Witkowski Piotr | Augustów | 21.097,5 | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
125 | Braczko Paweł | Przytuly | 21.097,5 | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
126 | Ogonowski Patryk | Ostrołęka | 10km | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
127 | Milanowski Grzegorz | Augustów | 21.097,5 | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
128 | Wojciechowska Ewa | Warszawa | 21.097,5 | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
129 | Jemielianiuk Michał | Białystok | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
130 | Sobolewski Damian | Pęza | 5km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
131 | Starczewski Paweł | Pruszków | 21.097,5 | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
132 | Gospodaryk Robert | Mrozy Wielkie | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
133 | Kuć Witold | Jasień | 21.097,5 | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
134 | Poniatowski Marek | Bełda | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
135 | Poniatowski Adam | Bełda | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
136 | Surawski Krzysztof | Łomża | 10km | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
137 | Jakuć Arkadiusz | Piątnica Poduchowna | 21.097,5 | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
138 | Buczyński Mariusz | Nowogród | 21.097,5 | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
139 | Moniuszko Anna | Białystok | 21.097,5 | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
140 | Jackowski Andrzej | Czarnocin | 21.097,5 | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
141 | Pietrasz Jolanta | Sokółka | 21.097,5 | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
142 | Niksa Krzysztof | Cyk | 21.097,5 | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
143 | Gaca Dariusz | Bialystok | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
144 | Merchel Mirosław | Ostrołęka | 21.097,5 | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
145 | Paliwoda Adam | Ełk | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
146 | Kłosek Robert | Łomża | 21.097,5 | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
147 | Ziemba Patryk | Łomża | 21.097,5 | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
148 | Przychodko Michał | Białystok | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
149 | Sierociuk Marcin | Jedwabne | 21.097,5 | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
150 | Bruliński Kamil | Łomża | 10km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
151 | Maziewski Tomasz | Białystok | 21.097,5 | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
152 | Chalecki Grzegorz | Suwałki | 10km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
153 | Niewiarowska Anna | Ciechanowiec | 21.097,5 | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
154 | Wrzosek Robert | Czarnocin | 10km | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
155 | Trojanowski Bartosz | Łomża | 10km | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
156 | Choiński Paweł | Zambrów | 5km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
157 | Putra Marek | Łomża | 5km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
158 | Krynski Zbigniew | Ciechanowiec | 21.097,5 | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
159 | Dyniszuk Tomasz | Węgorzewo | 10km | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
160 | Gołębiowski Jan | Łomża | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
161 | Tkaczuk Eugeniusz | Bielsk Podlaski | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
162 | Filipkowski Grzegorz | Stawiski | 5km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
163 | Chrzanowska Natalia | Radziłów | 10km | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
164 | Bakuła Jerzy | Laskowiec | 10km | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
165 | Bielawski Marek | Białowieża | 21.097,5 | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
166 | Jakubowski Wiesław | Pijawne Polskie | 5km | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
167 | Jakubowska Anna | Pijawne Polskie | 5km | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
168 | Dzierszko Rafał | Białystok | 21.097,5 | TAK | NIE | NIE | TAK | opłacono | |
169 | Moczydłowska Wiktoria | Zaścianki | 5km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
170 | Brzozowski Ireneusz | Wysokie Mazowieckie | 21.097,5 | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
171 | Zabielski Piotr | Piątnica Włościańska | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
172 | Doda Marek | Łomża | 5km | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
173 | Brajczewski Maciej | Łomża | 21.097,5 | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
174 | Szynkiewicz Dominika | Białystok | 5km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
175 | Uniewicz Milena | Mława | 5km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
176 | Domalewska-Szok Marzena | Czarnocin | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
177 | Jacak Piotr | Łomża | 5km | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
178 | Cichomska Marzena | Kętrzyn | 5km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
179 | Chojnowski Krzysztof | Łomża | 21.097,5 | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
180 | Kopytowska Anna | Łomża | 5km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
181 | Szulińska Wioletta | Łomża | 5km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
182 | Romatowska Renata | Łomża | 5km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
183 | Chmielewska Anna | Łomża | 5km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
184 | Wiśniewska Wioletta | Łomża | 5km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
185 | Arciszewska-Onyszko Magdalena | Łomża | 5km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
186 | Szelągowski Adam | Łomża | 10km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
187 | Trzeszczkowski Robert | Białystok | 5km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
188 | Dziemian Daniel | Białystok | 5km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
189 | Gumkowski Piotr | Czarnowiec | 10km | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
190 | Sienicki Mariusz | Łomża | 10km | TAK | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
191 | Kwiatkowski Damian | Jeziorko | 21.097,5 | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
192 | Węgrowski Marcin | Łomża | 5km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
193 | Góralczyk Piotr | Czarnocin | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
194 | Korolczuk Henryk | Łomża | 21.097,5 | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
195 | Długołęcki Hubert | Rzekuń | 21.097,5 | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
196 | Masiuk-Plona Małgorzata | Łomża | 5km | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
197 | Mackiewicz Marek | Łomża | 21.097,5 | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
198 | Puławski Kazimierz | Łyse | 21.097,5 | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
199 | Zdeb Przemek | Warszawa | 5km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
200 | Łobacz Michał | Warszawa | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
201 | Marzec Marcin | Łomża | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
202 | Krupiński Adam | Zambrów | 21.097,5 | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
203 | Zieliński Zbigniew | Łomża | 5km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
204 | Mieczkowska Elżbieta | Łomża | 5km | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
205 | Januszewski Wiesław | Łomża | 21.097,5 | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
206 | Krajewska Malgorzata | Łomża | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
207 | Brajczewski Łukasz | Zambrów | 21.097,5 | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
208 | Gniazdowska Monika | Kownaty | 5km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
209 | Głębocki Ryszard | Zambrów | 21.097,5 | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
210 | Kruczyński Janusz | Ostrołęka | 21.097,5 | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
211 | Skrodzka Sylwia | Łomża | 5km | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
212 | Skrodzki Tomasz | Łomża | 5km | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
213 | Bralewski Piotr | Troszyn | 21.097,5 | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
214 | Wieczorkiewicz Marcin | Korpele | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
215 | Darmetko Anna | Kolno | 5km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
216 | Szczepankiewicz Tomasz | Łomża | 21.097,5 | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
217 | Krysiak Jan | Ostrów Mazowiecka | 21.097,5 | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
218 | Salwa Marta | Łomża | 5km | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
219 | Chludzińska Ewelina | Śniadowo | 5km | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
220 | Pietruszka Marta | Lubartów | 10km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
221 | Pietruszka Rafał | Lubartów | 10km | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
222 | Jędrzejczyk Jarosław | Ostrołęka | 21.097,5 | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
223 | Kolada Marcin | Bielsk Podlaski | 5km | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
224 | Wojewoda Sylwester | Piątnica | 10km | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
225 | Krajewski Ireneusz | Stary Drożęcin | 10km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
226 | Przestrzelska Paulina | Łomża | 5km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
227 | Walczyk Martyna | Łomża | 5km | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
228 | Kurpiewska Dominika | Czarnocin | 10km | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
229 | Poteralski Dariusz | Warszawa | 21.097,5 | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
230 | Frejtag Dawid | Giżycko | 21.097,5 | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
231 | Boguski Adrian | Krzewo 43 | 10km | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
232 | Nowosadko Dariusz | Krzywe | 10km | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
233 | Bartczak Robert | Warszawa | 21.097,5 | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
234 | Piersa Malgorzata | Ostrołęka | 5km | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
Ławy KS ARCO Ławy | |||||||||
235 | Zyśk Arkadiusz | Ławy | 21.097,5 | Ławy KS ARCO Ławy | NIE | TAK | NIE | TAK | opłacono |
Łomża Akademia Sportu Medyk | |||||||||
236 | Kosiński Marcin | Łomża | 5km | Łomża Akademia Sportu Medyk | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
237 | Włodkowski Adam | Łomża | 21.097,5 | Łomża Akademia Sportu Medyk | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
238 | Walczak Mira | Łomża | 5km | Łomża Akademia Sportu Medyk | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
239 | Remiszewska Agnieszka | Łomża | 5km | Łomża Akademia Sportu Medyk | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Łomża Akademia Sportu Medyk | |||||||||
240 | Zaremba Marcin | Łomża | 21.097,5 | Łomża Akademia Sportu Medyk | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
241 | Bruliński Rafał | Łomża | 10km | Łomża Akademia Sportu Medyk | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
242 | Trzaska Krzysztof | Łomża | 5km | Łomża Akademia Sportu Medyk | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
243 | Franciszkowicz Wojciech | Łomża | 5km | Łomża Akademia Sportu Medyk | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
244 | Franciszkowicz Mariola | Łomża | 5km | Łomża Akademia Sportu Medyk | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
245 | Remiszewski Paweł | Łomża | 21.097,5 | Łomża Akademia Sportu Medyk | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
246 | Grygo Krzysztof | Łomża | 21.097,5 | Łomża Akademia Sportu Medyk | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
Łomża Akademia Sportu Medyk | |||||||||
247 | Jemielity Grzegorz | Łomza | 5km | Łomża Akademia Sportu Medyk | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
248 | Camlet Sylwester | Łomża | 10km | Łomża Akademia Sportu Medyk | NIE | TAK | TAK | NIE | opłacono |
249 | Górski Krzysztof | Łomża | 21.097,5 | Łomża Akademia Sportu Medyk | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
250 | Gałązka Agnieszka | Łomża | 5km | Łomża Akademia Sportu Medyk | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Łomża Akademia Sportu Medyk, Cross Box Medyk Łomża | |||||||||
251 | Borkowski Paweł | Łomża | 5km | Łomża Akademia Sportu Medyk, Cross Box Medyk Łomża | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
252 | Lipiński Łukasz | Łomża | 5km | Łomża Akademia Sportu Medyk, Cross Box Medyk Łomża | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
253 | Malinowski Damian | Piątnica | 5km | Łomża Akademia Sportu Medyk, Cross Box Medyk Łomża | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Łomża Akademia Sportu Medyk, IPA REGION ŁOMŻA | |||||||||
254 | Chrapowicz Tomasz | Łomża | 21.097,5 | Łomża Akademia Sportu Medyk, IPA REGION ŁOMŻA | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
Łomża Biegamy dla Zdrowia | |||||||||
255 | Mieczkowski Robert | Łomża | 21.097,5 | Łomża Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
256 | Bączek Mirosław | Łomża | 5km | Łomża Biegamy dla Zdrowia | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
257 | Jasińska Anna | Łomża | 10km | Łomża Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
258 | Szok Marek | Czarnocin | 21.097,5 | Łomża Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
259 | Pupek Daniel | Łomża | 21.097,5 | Łomża Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
260 | Fabiszewski Krzysztof | Łomża | 10km | Łomża Biegamy dla Zdrowia | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
261 | Wyrwas Tadeusz | Łomża | 21.097,5 | Łomża Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
262 | Szydlik Adam | Łomża | 21.097,5 | Łomża Biegamy dla Zdrowia | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
263 | Janucik Tadeusz | Łomża | 21.097,5 | Łomża Biegamy dla Zdrowia | TAK | NIE | NIE | TAK | opłacono |
264 | Elster Adam | Łomża | 21.097,5 | Łomża Biegamy dla Zdrowia | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
265 | Chojnowska Anna | Łomza | 21.097,5 | Łomża Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
266 | Domoradzki Robert | Łomża | 21.097,5 | Łomża Biegamy dla Zdrowia | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Łomża Biegamy z Piątnicą to Naturalne | |||||||||
267 | Łęgowski Krzysztof | Łomża | 21.097,5 | Łomża Biegamy z Piątnicą to Naturalne | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Łomża Dziki Ryj Team | |||||||||
268 | Kołodziejczyk Sebastian | Łomża | 10km | Łomża Dziki Ryj Team | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Łomża Lepsze Żbiki | |||||||||
269 | Sierzputowski Przemysław | Łomża | 10km | Łomża Lepsze Żbiki | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Łomża OSM Piątnica | |||||||||
270 | Góralski Wieslaw | Łomza | 10km | Łomża OSM Piątnica | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
271 | Czarnecka Ewelina | Czarnocin | 5km | Łomża OSM Piątnica | TAK | NIE | NIE | NIE | opłacono |
272 | Macko Grzegorz | Łomża | 10km | Łomża OSM Piątnica | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
273 | Frąckiewicz Wojtek | Łomża | 21.097,5 | Łomża OSM Piątnica | NIE | NIE | TAK | TAK | opłacono |
274 | Rusiński Karol | Łomża | 21.097,5 | Łomża OSM Piątnica | TAK | TAK | TAK | TAK | opłacono |
275 | Gietek Kamil | Łomża | 10km | Łomża OSM Piątnica | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
276 | Truszkowski Marcin | Łomża | 10km | Łomża OSM Piątnica | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Łomża Sk.TEAM | |||||||||
277 | Pieńkowski Kamil | Łomża | 5km | Łomża Sk.TEAM | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Łomża TMT | |||||||||
278 | Kotowski Krzysztof | Łomża | 10km | Łomża TMT | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
279 | Obrycka Edyta | Czarnocin | 5km | Łomża TMT | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
280 | Płaczek Monika | Uśnik Kolonia | 5km | Łomża TMT | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
281 | Dąbrowski Artur | Kalinowo | 10km | Łomża TMT | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
282 | Śniedko Kamil | Łomża | 5km | Łomża TMT | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
283 | Śniedko Joanna | Łomża | 5km | Łomża TMT | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
284 | Chludziński Dawid | Łomża | 5km | Łomża TMT | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
285 | Chludzińska Monika | Łomża | 5km | Łomża TMT | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
286 | Adamowicz Krzysztof | Łomża | 10km | Łomża TMT | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
287 | Sochacki Tomasz | Łomża | 5km | Łomża TMT | NIE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
288 | Gałązka Krzysztof | Stare Chojny | 10km | Łomża TMT | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
289 | Chojnowski Marcin | Chojny Naruszczki | 10km | Łomża TMT | TAK | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Łomża UltrasFCB | |||||||||
290 | Dłużniewski Jacek | ŁOMŻA | 21.097,5 | Łomża UltrasFCB | NIE | NIE | TAK | NIE | opłacono |
Łomża ZSMiO nr5 | |||||||||
291 | Kulesza Kacper | Łomża | 21.097,5 | Łomża ZSMiO nr5 | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Łupki k. Pisza Mazurska Wataha | |||||||||
292 | Charubin Anna | Pisz/Łupki | 5km | Łupki k. Pisza Mazurska Wataha | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Łupki k. Pisza ZŻNSZ | |||||||||
293 | Charubin Mariusz | Łupki/Pisz | 21.097,5 | Łupki k. Pisza ZŻNSZ | NIE | NIE | NIE | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 23432