Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Imię, Nazwisko i rok urodzenia osoby towarzyszącej 1 Imię, Nazwisko i rok urodzenia osoby towarzyszącej 2 Do zapłaty
1 Piłko Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie Kocham Biegać 1983 Emilia Piłko 1986 Lena Piłko 2013
2 Smalcerz Kinga Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie NajlepszaForma.pl 1982 Michał Smalcerz 1981 Jan Smalcerz 2009
3 Kajfosz Adam Ustroń Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1985
4 Kiszka Oriana Ustroń Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1987
5 kwiecińska Marta Bolesław Bieg z przeszkodami + Morsowanie kiosk bolesław 1980 Adaś Kwieciński 1970
6 Bigaj Arkadiusz Boleslaw Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1977 Marta Murat 1979
7 kapa tomasz czeladź Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1981 Dorota Bujak Kapa Adam Kapa
8 Oleszek Magdalena Oleszek Czeladź Bieg z przeszkodami + Morsowanie #czeladzbiega 1985 Julia Deres 2004
9 Nawrocki Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1985
10 Filo Jarosław Olkusz Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1985
11 Randak Marek Będzin Bieg z przeszkodami + Morsowanie W pogoni za duchem 1969 Joanna Randak 1971
12 Szarek Agata Sosnowiec Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1962
13 Płachta Aneta Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1982 Łukasz Płachta, 1982 Franciszek Płachta 2008
14 Kaim Honorata Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1972 Jeziorski 1983 Semper 1966
15 Kuc Sebastian Będzin Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1977
16 Suchecka Justyna Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1980
17 Suchecki Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1979 Ignacy Suchecki 2010 Ryszard Suchecki 2011
18 Jenderanlik Łukasz Czeladź Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1983 Katarzyna Zygmunt 83
19 Piórkowski Marek Będzini Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1969 Marta Piórkowska 1971
20 Piórkowski Przemysław Będzin Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1996
21 Adamek Mariusz Czeladź Bieg z przeszkodami + Morsowanie Pogoria Morsuje 1973 Adamek Mariusz 1973 brak
22 Kaim Michał Łazy Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1993
23 Prucia Kamil Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1983
24 Wujek Edyta Chechło Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1977 Karol Wójcik 1977 Igor Wójcik2005
25 Maziarczuk Lechosław Chorzów Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1982
26 Kiszka-Maziarczuk Berenika Chorzów Bieg z przeszkodami + Morsowanie Świętochłowicki Klub Morsów Harciole 1985
27 Łapa Adrian Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie Pogoria Morsuje 1988 Szymon Matras 1985 Paulina Matras 1989
28 Mardyła Anna Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1981
29 Żero Dagmara Będzin Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1985
30 Żero Sebastian Będzin Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1981
31 Frąckiewicz Paweł Bukowno Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1981 Natalia Frąckiewicz. 2008r
32 Gierczakowski Adrian Sosnowiec Bieg z przeszkodami + Morsowanie Katowicki Klub Morsów 2001 Sandra Iwanek 2001 Natalia Kieracińska 2001
33 Wojtas Ilona Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie Pogoria Morsuje 1977 Bartosz Wojtas 2005
34 WOJTAS MARIUSZ DĄBROWA GÓRNICZA Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1976
35 Czaj Artur Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1992
36 Ozimińska Karolina Sosnowiec Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1982 Piotr Ozimiński 1987 Andrzej Bąk 1987
37 Konieczko Przemysław Czeladź Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1979 Mateusz Konieczko 2007
38 Juroff Wojciech Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1981 Marta Bobrowska-Juroff 1981 Michał Juroff 2008
39 KMERA TOMASZ SOSNOWIEC Bieg z przeszkodami + Morsowanie Saint-Gobain-SQUAD 1978
40 Pełka Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie Inicjatywa Dąbrowska/Aktywna Dąbrowa /Pozytywnie Zakręceni 1973
41 Myśliwiec Dorota Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1987
42 Żelazna Aneta Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1980 Szymon Żelazny 2007 Karolina Żelazna 2009
43 Jeliński Tomasz DąbrowaGórnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie Rowerowa Norka 1982
44 JONEK Marek Siemianowice Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1979
45 Kosmala Monika DąbrowaGórnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie Rowerowa Norka 1978 Paulina Bigaj 1981 Artur Kapusta 1971
46 Gierczakowska Justyna Sosnowiec Bieg z przeszkodami + Morsowanie Katowicki Klub Morsów 1973 Edyta Iwanek 1981
47 Niedziółka Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie Pogoria Morsuje 1979 Agnieszka Niedziółka 1978
48 Brodzińska Kamila Sosnowiec Bieg z przeszkodami + Morsowanie W pogoni za duchem 1981 Kacper Kwaśniak 2006
49 Wnuk Michał Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie Pogoria Morsuje 2007
50 Wnuk Adam Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie Pogoria Morsuje 2004
51 Kluska-Wnuk Anna Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie Pogoria Morsuje 1981 Wojciech Wnuk 1968 Wiktoria Wnuk 2012
52 Walkowicz Krzysztof Będzin Bieg z przeszkodami + Morsowanie HUTA MOCY 1981 Joanna Walkowicz 1978 Sonia Walkowicz 2011
53 Warso Wojciech Sosnowiec Bieg z przeszkodami + Morsowanie Bushi no nasake 1957 Ewa Warso 1957
54 Brzostowski Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1979 Elżbieta Drozdowska 1990
55 Gadaczek Adam Sosnowiec Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1957
56 Kula Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie Pogoria Morsuje 1982
57 Kula Anna Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie Pogoria Morsuje 1983
58 Sitarska Agnieszka Ruda Śląska Bieg z przeszkodami + Morsowanie Swietochlowicki klub morsow Harciole 1976 Bartosz Sitarski 2006
59 Wójcik Dawid Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie Arue Capoeira Polska 1978 Katarzyna Wójcik 1981r Eleonora Wójcik 2009r
60 Pawlak Beata Pawlak Katowice Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1966
61 WIzner Czesław Mysłowice Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1954
62 Sikora Zbigniew Jaworzno Bieg z przeszkodami + Morsowanie Stowarzyszenie Pogoria Biega 1978 Agnieszka Sikora 2008
63 Słaboń-Sikora Aneta Sosnowiec Bieg z przeszkodami + Morsowanie Stowarzyszenie Pogoria Biega 1978
64 KRZYŻAK KRZYSZTOF DĄBROWA GÓRNICZA Bieg z przeszkodami + Morsowanie W pogoni za ducherm 1974 Renata Krzyżak, 1976 Sebastian Krzyżak, 2005
65 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie W pogoni za duchem 1982 Katarzyna Kołodziej Liwia i Amelka Kołodziej
66 Strózik Gabrysia Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1998
67 BUGAJSKI ARTUR DĄBROWA GÓRNICZA Bieg z przeszkodami + Morsowanie JaBieGam 1972 Katarzyna Molęda , 1977
68 Borciuch Rafał Będzin Bieg z przeszkodami + Morsowanie 1973
69 Solich Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie Pogoria Morsuje 1979 Małgorzata Cebo-Solich, 1973
70 Ślusarczyk Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg z przeszkodami + Morsowanie Ruszamy Dąbrowę! 1996


Wyświetleń: 1685

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ