Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Imię, Nazwisko i rok urodzenia osoby towarzyszącej 1 | Imię, Nazwisko i rok urodzenia osoby towarzyszącej 2 | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Piłko Marcin | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | Kocham Biegać | Emilia Piłko 1986 | Lena Piłko 2013 | |
2 | Kajfosz Adam | Ustroń | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | ||||
3 | Kiszka Oriana | Ustroń | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | ||||
4 | kapa tomasz | czeladź | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | Dorota Bujak Kapa | Adam Kapa | ||
5 | Oleszek Magdalena Oleszek | Czeladź | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | #czeladzbiega | Julia Deres 2004 | ||
6 | Randak Marek | Będzin | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | W pogoni za duchem | Joanna Randak | 1971 | |
7 | Kuc Sebastian | Będzin | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | ||||
8 | Piórkowski Marek | Będzini | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | Marta Piórkowska 1971 | |||
9 | Piórkowski Przemysław | Będzin | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | ||||
10 | Maziarczuk Lechosław | Chorzów | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | ||||
11 | Kiszka-Maziarczuk Berenika | Chorzów | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | Świętochłowicki Klub Morsów Harciole | |||
12 | Żero Dagmara | Będzin | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | ||||
13 | Żero Sebastian | Będzin | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | ||||
14 | Frąckiewicz Paweł | Bukowno | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | Natalia Frąckiewicz. 2008r | |||
15 | Czaj Artur | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | ||||
16 | KMERA TOMASZ | SOSNOWIEC | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | Saint-Gobain-SQUAD | |||
17 | Jeliński Tomasz | DąbrowaGórnicza | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | Rowerowa Norka | |||
18 | JONEK Marek | Siemianowice | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | ||||
19 | Kosmala Monika | DąbrowaGórnicza | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | Rowerowa Norka | Paulina Bigaj 1981 | Artur Kapusta 1971 | |
20 | Brodzińska Kamila | Sosnowiec | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | W pogoni za duchem | Kacper Kwaśniak 2006 | ||
21 | Wnuk Michał | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | Pogoria Morsuje | |||
22 | Wnuk Adam | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | Pogoria Morsuje | |||
23 | Kluska-Wnuk Anna | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | Pogoria Morsuje | Wojciech Wnuk 1968 | Wiktoria Wnuk 2012 | |
24 | Warso Wojciech | Sosnowiec | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | Bushi no nasake | Ewa Warso 1957 | ||
25 | Wójcik Dawid | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | Arue Capoeira Polska | Katarzyna Wójcik 1981r | Eleonora Wójcik 2009r | |
26 | WIzner Czesław | Mysłowice | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | ||||
27 | Sikora Zbigniew | Jaworzno | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | Stowarzyszenie Pogoria Biega | Agnieszka Sikora 2008 | ||
28 | Słaboń-Sikora Aneta | Sosnowiec | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | Stowarzyszenie Pogoria Biega | |||
29 | KRZYŻAK KRZYSZTOF | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | W pogoni za ducherm | Renata Krzyżak, 1976 | Sebastian Krzyżak, 2005 | |
30 | Kołodziej Dariusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | W pogoni za duchem | Katarzyna Kołodziej | Liwia i Amelka Kołodziej | |
31 | BUGAJSKI ARTUR | DĄBROWA GÓRNICZA | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | JaBieGam | Katarzyna Molęda , 1977 | ||
32 | Borciuch Rafał | Będzin | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | ||||
33 | Solich Przemysław | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg z przeszkodami + Morsowanie | Pogoria Morsuje | Małgorzata Cebo-Solich, 1973 |
Wyświetleń: 4163