Powiatowy Bieg Niepodległości "1918 Metrów Wolności"
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Żukowski Michał Sokółka 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY
2 Bieszczad Kacper Krynki Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach
3 Szumiło Andrzej Gliniszcze Wielkie 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY ZSR Sokółka
4 Taudul Piotr Krynki Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach
5 Pul Julia Krynki Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach
6 WALESZCZYK MATEUSZ MALAWICZE Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP MALAWICZE
7 HORCZAK NATALIA MALAWICZE Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP MALAWICZE
8 ZAJCZYK JULIA MALAWICZE Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP MALAWICZE
9 CZABATOROWICZ ZUZANNA MALAWICZE Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP MALAWICZE
10 IGNATOWICZ MAGDALENA MALAWICZE Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP MALAWICZE
11 ŁOWCZECKA ELŻBIETA MALAWICZE Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP MALAWICZE
12 KRUCZKOWSKI PIOTR MALAWICZE Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP MALAWICZE
13 BORYS MARIA MALAWICZE Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP MALAWICZE
14 NOWOSADA KINGA MALAWICZE Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP MALAWICZE
15 HORCZAK PIOTR MALAWICZE Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP MALAWICZE
16 DULEWICZ PIOTR STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
17 ŁYSZKIEWICZ JOANNA STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
18 STUPAK KINGA STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
19 DZIENIS MAKSYMILIAN STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
20 BARAN DAWID STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
21 TROCHIM MARTA STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
22 PAWEŁKO MATEUSZ STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
23 HRYŃKO MATEUSZ STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
24 SZOMKO JAKUB STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
25 BRASŁAWSKI DAWID STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
26 WRÓBLEWSKI MACIEJ STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
27 LINGO KACPER STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
28 BIRKOS KLAUDIA STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
29 NOWAK DOMINIKA STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
30 SZOMKO URSZULA STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
31 GIENIUSZ EWA STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
32 MAZUR MAJA STARA KAMIONKA Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów SP STARA KAMIONKA
33 Cudowski Paweł Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
34 Dargiewicz Jakub Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
35 Stasiulewicz Paweł Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
36 Taudul Sebastian Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
37 Białous Maciej Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
38 Stupak Bartosz Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
39 Siemieniako Michał Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
40 Czarnowicz Mateusz Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
41 Wojno Paweł Krynki Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów ZSS w Krynkach
42 Leszczyński Kamil Krynki Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów ZSS w Krynkach
43 Woronowicz Karol Krynki Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów ZSS w Krynkach
44 Machłajewski Jacek Krynki Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów ZSS w Krynkach
45 Taudul Krystian Krynki Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów ZSS w Krynkach
46 Sewastianowicz Piotr Krynki Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów ZSS w Krynkach
47 Uliasz Daniel Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
48 Woronowicz Hanna Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
49 Plichta Oliwia Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
50 Gejdel Arkadiusz Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
51 Dyszkiewicz Jakub Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
52 Jurczenia Nathaniel Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
53 Gejdel Szymon Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
54 Soknieczny Szymon Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
55 Głódź Kacper Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
56 Józefowicz Wiktoria Krynki Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach
57 Biergiel Jakub Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
58 Jankiewicz Urszula Krynki Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach
59 Znorko Jacek Janów Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Gimnazjum w Janowie
60 Taudul Patrycja Krynki Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach
61 Kozioł Dawid Janów Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Gimnazjum w Janowie
62 Sawicki Mateusz Janów Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Gimnazjum w Janowie
63 Pyłko Mateusz Janów Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Gimnazjum w Janowie
64 Jelski Paweł Janów Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Gimnazjum w Janowie
65 Kul Dariusz Janów Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Gimnazjum w Janowie
66 Dec Patryk Janów Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Gimnazjum w Janowie
67 Sapieha Anna Czarna Białostocka 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka
68 Niedźwiecki Patryk Malawicze Górne 18 "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Sokółce
69 Gawroński Kacper Kuźnica "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne Zespół Szkół w Sokółce
70 Cwanek Wojciech Sokółka "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Sokółce
71 Kieda Patryk Sokółka "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne Zespół Szkół w Sokółce
72 Klepacki Paweł Sokółka "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce
73 Polewko Angelika Sokółka "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne ZSR Sokółka
74 Nowak Aleksandra Jaginty "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne ZSR w Sokółce
75 Zabłocki Maciej Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
76 Miejłuk Daniel Sokółka "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala w Sokółce
77 Gardziejczyk Magdalena Siderka "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne ZSR w Sokółce
78 Marcińczyk Bożena Czarna Białostocka 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY Uczniowski Klub Sportowy MIKOLO w Sokółce
79 Biziuk Patrycja Sokółka "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Sokółce
80 Marchiel Stanisław Sokółka 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY Uczniowski Klub Sportowy MIKOLO w Sokółce
81 Pikus Patrycja Suchowola "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne Zespół Szkół w Suchowoli
82 Matys Edyta Oleszkowo 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY Grupa Biegowa Czarna Białostocka
83 Kuźma Michał Dąbrowa Białostocka "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne Zespół Szkół im. gen. Nikodema Sulika w Dąbrowie Białostockiej
84 Sitko Emilian Szudziałowo Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa w Szudziałowie, UKS Sudovia Szudziałowo
85 Oleksza Kacper Szudziałowo Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa w Szudziałowie, UKS Sudovia Szudziałowo
86 Kuźma Jakub Dąbrowa Białostocka "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka
87 Tomaszewska Ewelina Suchowola "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne Zespół Szkół w Suchowoli
88 Hakało Martyna Suchowola "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne Zespół Szkół w Suchowoli
89 Grzesik Jakub Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
90 Reszuta Kacper Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
91 Zajkowski Filip Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
92 Bagan Michał Sokólka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
93 Władyko Ernest Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
94 Kułak Szymon Sokólka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce
95 Kazimierowicz Zbigniew Sokółka 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY Oddział ZNP w Sokółce
96 Danilewicz Daniel Nowowola "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Sokółce
97 Kondrat Agata Racewo "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne ZSR w Sokółce
98 Acewicz Patryk Sokółka "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Sokółce
99 Żylińska Wiktoria CHreptowce "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce
100 Rećko Konrad Sokółka Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów UKS MIKOLO SOKÓŁKA


Wyświetleń: 8813

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ