Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Żukowski Michał | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
2 | Dziewiątkowski Kamil | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | UKS MIKOLO SOKÓŁKA | |
3 | Szumiło Andrzej | Gliniszcze Wielkie | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ZSR Sokółka | |
4 | Naruszewicz Patryk | Kuźnica | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
5 | Sapieha Anna | Czarna Białostocka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |
6 | Marcińczyk Bożena | Czarna Białostocka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Uczniowski Klub Sportowy MIKOLO w Sokółce | |
7 | Marchiel Stanisław | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Uczniowski Klub Sportowy MIKOLO w Sokółce | |
8 | Matys Edyta | Oleszkowo | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |
9 | Kazimierowicz Zbigniew | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Oddział ZNP w Sokółce | |
10 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
11 | Bykowski Mariusz | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | SKK SOKÓŁ | |
12 | Bach Krzysztof | Szudziałowo | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | UKS Sudovia Szudziałowo | |
13 | Górska Katarzyna | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
14 | Gosk Anna | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
15 | Pietrasz Jolanta | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
16 | Kierzkowska Aniela | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Białostocka Sekta Biegaczy | |
17 | Kierzkowski Marcin | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Białostocka Sekta Biegaczy | |
18 | Kochmański Dariusz | Dąbrowa Białostocka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
19 | Stackiewicz Konrad | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | UKS OMEGA Sokółka | |
20 | Markowski Krystian | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | UKS MIKOLO SOKÓŁKA | |
21 | Lange Genowefa | Bełchatów | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
22 | Zyskowska-Micun Klaudia | Czarna Białostocka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Grupa Biegowa Czarna Białostocka | |
23 | Kosiorek Łukasz | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
24 | Olechno Urszula | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
25 | Bielawski Janusz | Lipsk | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |
26 | Gudalewska Dorota | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
27 | Gudalewski Grzegorz | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
28 | Breczko Beata | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | UKS Omega Sokolka | |
29 | Wasilewska Magdalena | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | SKK SOKÓŁ | |
30 | Burel Andrzej | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
31 | Jacewicz Krzysztof | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
32 | Kirpsza Piotr | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | SKK SOKÓŁ | |
33 | Rećko Edyta | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | UKS Omega Sokółka | |
34 | Sienkiewicz Justyna | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
35 | Lubowska Katarzyna | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY |
Wyświetleń: 13173