Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abramowicz Adrian | Suchowola | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Suchowoli | |
2 | Acewicz Patryk | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Sokółce | |
3 | Aluszyk Dawid | Sokólka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
4 | Ambrożewicz Martyna | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Sokółce | |
5 | Andrukiewicz Mateusz | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
6 | Andrzejewska Paulina | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
7 | Bach Franciszek | Szudziałowo | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie, UKS Sudovia Szudziałowo | |
8 | Bach Kinga | Szudziałowo | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie | |
9 | Bach Krzysztof | Szudziałowo | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | UKS Sudovia Szudziałowo | |
10 | Bagan Michał | Sokólka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
11 | Bańkowski Karol | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | |
12 | BARAN DAWID | STARA KAMIONKA | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP STARA KAMIONKA | |
13 | Baranowska Anna | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
14 | Bartulewicz Kacper | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
15 | Białous Maciej | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
16 | Bielawski Janusz | Lipsk | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |
17 | Bielecka Gabriela | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
18 | Bielecka Kamila | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
19 | Bieluczyk Mateusz | Dubaśno | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Białostockiej | |
20 | Biergiel Jakub | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
21 | Biergiel Natalia | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
22 | Bieszczad Kacper | Krynki | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Uczniowski Klub Sportowy Feniks w Krynkach | |
23 | BIRKOS KLAUDIA | STARA KAMIONKA | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP STARA KAMIONKA | |
24 | Biziuk Patrycja | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Sokółce | |
25 | Biziuk Tymoteusz | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
26 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
27 | Boruch Paweł | Kamienna Stara | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | |
28 | BORYS MARIA | MALAWICZE | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP MALAWICZE | |
29 | BRASŁAWSKI DAWID | STARA KAMIONKA | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP STARA KAMIONKA | |
30 | Breczko Beata | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | UKS Omega Sokolka | |
31 | Bubieniec Cezary | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | |
32 | Burel Andrzej | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
33 | Butkiewicz Elwira | Suchowola | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Suchowoli | |
34 | Bułach Krystian | sokolka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
35 | Bułkowski Dawid | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
36 | Bykowski Mariusz | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | SKK SOKÓŁ | |
37 | chlabicz Bartosz | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
38 | chlabicz Kacper | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
39 | Chmielewska Paulina | Suchowola | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Suchowoli | |
40 | Chmielewski Patryk | Suchowola | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Gimnazjum w Suchowoli | |
41 | Chociej Magda | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
42 | Chociej Paweł | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
43 | Chomiak Patryk | Sztabin | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Suchowoli | |
44 | Choroszewicz Wioleta | Suchowola | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Gimnazjum w Suchowoli | |
45 | Chwiedosiuk Wiktor | Trzciano Nowe | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa w Szudziałowie, UKS Sudovia Szudziałowo | |
46 | Cichowlas Jakub | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
47 | Citko Marcin | Dąbrowa Białostoka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | |
48 | Cudowski Paweł | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
49 | Cwanek Wojciech | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Sokółce | |
50 | CZABATOROWICZ ZUZANNA | MALAWICZE | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP MALAWICZE | |
51 | Czajkowski Karol | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Sokółce | |
52 | Czaplajewicz Paweł | sokolka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
53 | Czarnowicz Mateusz | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
54 | Czopur Sebastian | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
55 | Danilewicz Daniel | Nowowola | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Sokółce | |
56 | Danilewicz Zuzanna | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
57 | Dargiewicz Jakub | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
58 | Dec Patryk | Janów | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Gimnazjum w Janowie | |
59 | Dominiak Dominik | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSR w Sokółce | |
60 | DULEWICZ PIOTR | STARA KAMIONKA | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP STARA KAMIONKA | |
61 | Dyszkiewicz Jakub | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
62 | DZIENIS MAKSYMILIAN | STARA KAMIONKA | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP STARA KAMIONKA | |
63 | Dziewiątkowski Kamil | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | UKS MIKOLO SOKÓŁKA | |
64 | Długozima Marcin | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
65 | Fiedorczyk Marcin | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | |
66 | Gajewski Mateusz | Suchowola | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Gimnazjum w Suchowoli | |
67 | Galej Bożena | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ||
68 | Gardziejczyk Magdalena | Siderka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | ZSR w Sokółce | |
69 | Gawroński Kacper | Kuźnica | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Sokółce | |
70 | Gejdel Arkadiusz | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
71 | Gejdel Szymon | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
72 | GIENIUSZ EWA | STARA KAMIONKA | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP STARA KAMIONKA | |
73 | Górska Katarzyna | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
74 | Gosk Anna | Białystok | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
75 | Grabowicz Rafał | sokolka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
76 | Grecki Kacper | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
77 | Groch Kacper | Dąbrowa Białostocka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | KS Szczypiorniak Dąbrowa Białostocka | |
78 | Grynczel Dawid | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | |
79 | Grzenkowicz Sebastian | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
80 | Grzesik Jakub | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
81 | Gudalewska Dorota | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
82 | Gudalewska Weronika | Sokółka | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
83 | Gudalewski Grzegorz | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
84 | Gudalewski Kacper | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa Z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Sokółce | |
85 | Gwiazda Justyna | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
86 | Głódź Kacper | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
87 | Hakało Martyna | Suchowola | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Suchowoli | |
88 | Halicka Elwira | Suchowola | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Gimnazjum w Suchowoli | |
89 | Halicka Sylwia | Suchowola | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół w Suchowoli | |
90 | Halicki Michał Karol | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
91 | Hawryluk Mateusz | Stara Rozedranka 24 | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Uczniowski Klub Sportowy Boxing Sokółka Zespół Szkół Zawodowych w Sokółce | |
92 | HORCZAK NATALIA | MALAWICZE | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP MALAWICZE | |
93 | HORCZAK PIOTR | MALAWICZE | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP MALAWICZE | |
94 | Hościło Żaneta | Suchowola | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Gimnazjum w Suchowoli | |
95 | Hrybiński Damian | Kuźnica | Polska | "1918 Metrów WOLNOŚCI" Szkoły Ponadgimnazjalne | Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce | |
96 | HRYŃKO MATEUSZ | STARA KAMIONKA | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP STARA KAMIONKA | |
97 | IGNATOWICZ MAGDALENA | MALAWICZE | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | SP MALAWICZE | |
98 | Jacewicz Krzysztof | Sokółka | Polska | 2 x "1918 Metrów WOLNOŚCI" Bieg GŁÓWNY | ||
99 | Jakimik Dawid | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce | |
100 | Jakimik Wiktoria | Sokółka | Polska | Bieg Szkół Podstawowych i Gimnazjów | Szkoła Podstawowa nr 1 w Sokółce |
Wyświetleń: 13175