V Bieg po Miód w Giełczynie 10km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub imienny pakiet startowy udział w cyklu Grand Prix osoba towarzysząca Do zapłaty
1 Huba Mirek Wyszków 10km KB Wyszków TAK TAK NIE opłacono
2 Sadowski Andrzej Białystok 10km Wkurw_Team TAK NIE NIE opłacono
3 Głębocki Ryszard Zambrów 10km TAK TAK NIE opłacono
4 Brajczewski Łukasz Zambrów 10km TAK TAK NIE opłacono
5 Bondaruk Adam Hajnówka 10km Hajnówka Biega TAK TAK NIE opłacono
6 Bochenko Daniel Brzozowa 10km Pędziwiatr Białystok TAK TAK NIE opłacono
7 Androsiuk Tomasz Hajnówka 10km Hajnówka Biega TAK TAK NIE opłacono
8 Mieczkowski Robert Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK NIE opłacono
9 Skaraczyński Sebastian Białystok 10km TAK TAK NIE opłacono
10 Antonienko - Płoszczuk Barbara Białystok 10km TAK TAK NIE opłacono
11 Brzozowski Ireneusz Wysokie Mazowieckie 10km NIE TAK NIE opłacono
12 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka 10km RKB Hajnówka TAK TAK NIE opłacono
13 Pruszko Adam Lomza 10km Biegamy dla Zdrowia NIE TAK NIE opłacono
14 Karanos Tadeusz Hajnówka 10km RKB Hajnówka TAK TAK NIE opłacono
15 Dołęga Anna Białystok 10km Białystok Biega Team/ Morsy Białystok TAK NIE NIE opłacono
16 Domalewska-Szok Marzena Czarnocin 10km NIE NIE NIE opłacono
17 Jasińska Anna Łomża 10km NIE TAK NIE opłacono
18 Wasielewski Grzegorz Brańsk 10km TAK TAK TAK opłacono
19 Szok Marek Czarnocin 10km NIE TAK NIE opłacono
20 Burnos Piotr Warszawa 10km Biegamy Dla Zdrowia TAK TAK NIE opłacono
21 Chojnowska Anna Łomza 10km NIE TAK NIE opłacono
22 Zyskowski Artur Ostrołęka 10km CzterolistnaKoniczyna.pl TAK NIE NIE opłacono
23 Sidor Tomasz Bialystok 10km Outdoor Training Białystok NIE TAK NIE opłacono
24 Norwa Sylwester Patków 10km 3N Patków TAK TAK TAK opłacono
25 Koziejko Stanisław Białystok 10km Biegam dla Justysi TAK TAK TAK opłacono
26 Domoradzki Robert Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK NIE opłacono
27 Duda Dominika Turośl 10km Biegamy dla Zdrowia NIE TAK TAK opłacono
28 Leszczyński Roman Ostrołęka 10km so-biebie-gam NIE TAK NIE opłacono
29 Gałązka Agnieszka Łomża 10km Akademia Sportu Medyk TAK TAK NIE opłacono
30 Papiernik Maciej Białystok 10km Grupa Szalonych Rowerzystów TAK TAK NIE opłacono
31 Papiernik Elżbieta Białystok 10km Grupa Szalonych Rowerzystów TAK TAK NIE opłacono
32 Kucharski Piotr Łomża 10km TAK TAK NIE opłacono
33 Kucharska Aneta Łomża 10km TAK TAK NIE opłacono
34 Sołoguba Paulina Hajnówka 10km Hajnówka Biega TAK TAK NIE opłacono
35 Sołoguba Jan Hajnówka 10km Hajnówka Biega NIE TAK NIE opłacono
36 Artemiuk Eugeniusz Hajnówka 10km Hajnówka Biega NIE TAK NIE opłacono
37 Kowalczyk Roman Ostrołęka 10km Biegamy dla zdrowia NIE TAK NIE opłacono
38 Czerwiński Andrzej Turośl 10km NIE TAK NIE opłacono
39 Kiersnowska Magdalena Bielsk Podlaski 10km Bielska Inicjatywa Rowerowa NIE TAK NIE opłacono
40 Mikielski Stanisław Zambrów 10km BIEGAM SOBIE ZAMBRÓW NIE TAK NIE opłacono
41 Szerszunowicz Katarzyna Hajnówka 10km Hajnówka Biega TAK TAK NIE opłacono
42 Golonko Sylwia Hajnówka 10km Hajnówka Biega TAK TAK NIE opłacono
43 Tellos Justyna Hajnówka 10km Hajnówka Biega TAK TAK NIE opłacono
44 Frączek Luiza Hajnówka 10km Hajnówka Biega NIE TAK NIE opłacono
45 Artemiuk Eugenia Hajnówka 10km Hajnówka Biega NIE TAK NIE opłacono
46 Stawarz Krzysztof Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE TAK NIE opłacono
47 Małkowski Leszek Susk Nowy 10km KS ARCO Ławy NIE NIE NIE opłacono
48 Żebrowski Marek Rzekuń 10km KS ARCO Ławy NIE NIE NIE opłacono
49 Siemiątkowski Norbert Rzekuń 10km KS ARCO Ławy NIE NIE NIE opłacono
50 Marcinkowska-Cholewa Kasia Ostrołęka 10km KS ARCO Ławy NIE NIE NIE opłacono
51 Nabiałek Piotr Ostrołęka 10km KS ARCO Ławy NIE NIE NIE opłacono
52 Zyśk Arkadiusz Ławy 10km KS ARCO Ławy NIE NIE NIE opłacono
53 Morawski Jacek Białystok 10km Morawski Team TAK NIE NIE opłacono
54 Bagiński Jan Olecko 10km OleckoBiega TAK NIE NIE opłacono
55 Murat Bartosz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE TAK NIE opłacono
56 Rakowska Iwona Kolno 10km biegaMY TAK TAK NIE opłacono
57 Muzyk Edward Mały Płock 10km NIE TAK NIE opłacono
58 Janucik Tadeusz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE TAK NIE opłacono
59 Mirecki Zbigniew Warszawa 10km Parkrun Bródno TAK TAK NIE opłacono
60 Brajczewski Maciej Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK TAK opłacono
61 Hulanicki Andrzej Warszawa 10km Goggle PAE TAK NIE NIE opłacono
62 Hulanicka Irina Warszawa 10km Goggle PAE TAK NIE NIE opłacono
63 Wojciechowska Ewa Warszawa 10km Parkrun Bródno TAK NIE NIE opłacono
64 Wodzyński Robert Warszawa 10km Parkrun-Bródno TAK NIE NIE opłacono
65 Kamionowski Mariusz-Jacek Ostrołęka 10km Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Morsy Ostrołęka TAK NIE NIE opłacono
66 Mierzejewska Małgorzata Ostrołęka 10km Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka TAK NIE NIE opłacono
67 Grygoruk Daniel Bielszczyzna 10km Hajnówka Biega TAK TAK NIE opłacono
68 Kolasa Barbara Warszawa-Wesoła 10km Klub J.Słowackiego TAK NIE NIE opłacono
69 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła 10km TAK NIE NIE opłacono
70 Wyrwas Tadeusz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia NIE TAK NIE opłacono
71 Gumkowski Andrzej Ostrołęka 10km Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka TAK TAK NIE opłacono
72 Kiljan Bartłomiej Łomża 10km NIE TAK NIE opłacono
73 Sambulski Radosław Giżycko 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana TAK NIE NIE opłacono
74 Kosiński Marcin Kolno 10km Petunie NIE TAK NIE opłacono
75 Hyjek Karol Giżycko 10km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana NIE NIE NIE opłacono
76 Sokół Przemysław Białystok 10km NIE TAK NIE opłacono
77 Kojro Bartosz Szczytno 10km Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” TAK NIE NIE opłacono
78 Kwiatkowski Karol Suwałki 10km TAK TAK TAK opłacono
79 Dankiewicz Henryk Białystok 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK TAK opłacono
80 Gałązka Sławomir Ostrów Mazowiecka 10km Ostrów Biega TAK TAK NIE opłacono
81 Danielek Ewa Bydgoszcz 10km NIE NIE NIE opłacono
82 Puławski Kazimierz Łyse 10km Kaz Ultra Kurp NIE TAK NIE opłacono
83 Nowosadko Dariusz Krzywe 10km TAK TAK TAK opłacono
84 Marczak Grażyna Warszawa 10km Leczo Team TAK TAK NIE opłacono
85 Krajewski Przemysław Warszawa 10km Leczo Team TAK NIE NIE opłacono
86 Turczyńska Monika Warszawa 10km Leczo Team TAK NIE NIE opłacono
87 Miniuk Paweł Białystok 10km Palę Wrotki TAK TAK NIE opłacono
88 Poteralski Dariusz Warszawa 10km TAK NIE NIE opłacono
89 Płusa Jerzy Warszawa 10km TAK NIE NIE opłacono
90 Płusa Iwona Warszawa 10km Bródno Run Team TAK NIE NIE opłacono
91 Pozdrawiam Mariusz Łomża 10km Biegamy dla Zdrowia TAK TAK NIE opłacono
92 Zabrocki Andrzej Białystok 10km TAK TAK TAK opłacono


Wyświetleń: 5008

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ