Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | imienny pakiet startowy | udział w cyklu Grand Prix | osoba towarzysząca | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sidor Tomasz | Bialystok | Polska | 10km | Outdoor Training Białystok | NIE | TAK | NIE | opłacono |
2 | Zabrocki Andrzej | Białystok | Polska | 10km | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
3 | Miniuk Paweł | Białystok | Polska | 10km | Palę Wrotki | TAK | TAK | NIE | opłacono |
4 | Dankiewicz Henryk | Białystok | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | TAK | opłacono |
5 | Sokół Przemysław | Białystok | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
6 | Morawski Jacek | Białystok | Polska | 10km | Morawski Team | TAK | NIE | NIE | opłacono |
7 | Papiernik Elżbieta | Białystok | Polska | 10km | Grupa Szalonych Rowerzystów | TAK | TAK | NIE | opłacono |
8 | Papiernik Maciej | Białystok | Polska | 10km | Grupa Szalonych Rowerzystów | TAK | TAK | NIE | opłacono |
9 | Koziejko Stanisław | Białystok | Bahrajn | 10km | Biegam dla Justysi | TAK | TAK | TAK | opłacono |
10 | Dołęga Anna | Białystok | Polska | 10km | Białystok Biega Team/ Morsy Białystok | TAK | NIE | NIE | opłacono |
11 | Antonienko - Płoszczuk Barbara | Białystok | Polska | 10km | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
12 | Skaraczyński Sebastian | Białystok | Polska | 10km | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
13 | Sadowski Andrzej | Białystok | Polska | 10km | Wkurw_Team | TAK | NIE | NIE | opłacono |
14 | Kiersnowska Magdalena | Bielsk Podlaski | Polska | 10km | Bielska Inicjatywa Rowerowa | NIE | TAK | NIE | opłacono |
15 | Grygoruk Daniel | Bielszczyzna | Polska | 10km | Hajnówka Biega | TAK | TAK | NIE | opłacono |
16 | Wasielewski Grzegorz | Brańsk | Polska | 10km | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
17 | Bochenko Daniel | Brzozowa | Polska | 10km | Pędziwiatr Białystok | TAK | TAK | NIE | opłacono |
18 | Danielek Ewa | Bydgoszcz | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
19 | Szok Marek | Czarnocin | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
20 | Domalewska-Szok Marzena | Czarnocin | Polska | 10km | NIE | NIE | NIE | opłacono | |
21 | Hyjek Karol | Giżycko | Polska | 10km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | NIE | NIE | NIE | opłacono |
22 | Sambulski Radosław | Giżycko | Polska | 10km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | TAK | NIE | NIE | opłacono |
23 | Artemiuk Eugenia | Hajnówka | Polska | 10km | Hajnówka Biega | NIE | TAK | NIE | opłacono |
24 | Frączek Luiza | Hajnówka | Polska | 10km | Hajnówka Biega | NIE | TAK | NIE | opłacono |
25 | Tellos Justyna | Hajnówka | Polska | 10km | Hajnówka Biega | TAK | TAK | NIE | opłacono |
26 | Golonko Sylwia | Hajnówka | Polska | 10km | Hajnówka Biega | TAK | TAK | NIE | opłacono |
27 | Szerszunowicz Katarzyna | Hajnówka | Polska | 10km | Hajnówka Biega | TAK | TAK | NIE | opłacono |
28 | Artemiuk Eugeniusz | Hajnówka | Polska | 10km | Hajnówka Biega | NIE | TAK | NIE | opłacono |
29 | Sołoguba Jan | Hajnówka | Polska | 10km | Hajnówka Biega | NIE | TAK | NIE | opłacono |
30 | Sołoguba Paulina | Hajnówka | Polska | 10km | Hajnówka Biega | TAK | TAK | NIE | opłacono |
31 | Karanos Tadeusz | Hajnówka | Polska | 10km | RKB Hajnówka | TAK | TAK | NIE | opłacono |
32 | Kiełbaszewski Jarosław | Hajnówka | Polska | 10km | RKB Hajnówka | TAK | TAK | NIE | opłacono |
33 | Androsiuk Tomasz | Hajnówka | Polska | 10km | Hajnówka Biega | TAK | TAK | NIE | opłacono |
34 | Bondaruk Adam | Hajnówka | Polska | 10km | Hajnówka Biega | TAK | TAK | NIE | opłacono |
35 | Kosiński Marcin | Kolno | Polska | 10km | Petunie | NIE | TAK | NIE | opłacono |
36 | Rakowska Iwona | Kolno | Polska | 10km | biegaMY | TAK | TAK | NIE | opłacono |
37 | Faltyn Paweł | Komorowo | Polska | 10km | Ostrów Biega | TAK | TAK | NIE | opłacono |
38 | Nowosadko Dariusz | Krzywe | Polska | 10km | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
39 | Pruszko Adam | Lomza | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | opłacono |
40 | Zyśk Arkadiusz | Ławy | Polska | 10km | KS ARCO Ławy | NIE | NIE | NIE | opłacono |
41 | Chojnowska Anna | Łomza | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
42 | Pozdrawiam Mariusz | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | opłacono |
43 | Kiljan Bartłomiej | Łomża | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
44 | Wyrwas Tadeusz | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | opłacono |
45 | Brajczewski Maciej | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | TAK | opłacono |
46 | Janucik Tadeusz | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | opłacono |
47 | Murat Bartosz | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | opłacono |
48 | Stawarz Krzysztof | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | NIE | opłacono |
49 | Kucharska Aneta | Łomża | Polska | 10km | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
50 | Kucharski Piotr | Łomża | Polska | 10km | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
51 | Gałązka Agnieszka | Łomża | Polska | 10km | Akademia Sportu Medyk | TAK | TAK | NIE | opłacono |
52 | Domoradzki Robert | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | opłacono |
53 | Jasińska Anna | Łomża | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
54 | Mieczkowski Robert | Łomża | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | opłacono |
55 | Puławski Kazimierz | Łyse | Polska | 10km | Kaz Ultra Kurp | NIE | TAK | NIE | opłacono |
56 | Muzyk Edward | Mały Płock | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
57 | Bagiński Jan | Olecko | Polska | 10km | OleckoBiega | TAK | NIE | NIE | opłacono |
58 | Gumkowski Andrzej | Ostrołęka | Polska | 10km | Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka | TAK | TAK | NIE | opłacono |
59 | Mierzejewska Małgorzata | Ostrołęka | Polska | 10km | Biegam Bo Lubię/Morsy Ostrołęka | TAK | NIE | NIE | opłacono |
60 | Kamionowski Mariusz-Jacek | Ostrołęka | Polska | 10km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka/Morsy Ostrołęka | TAK | NIE | NIE | opłacono |
61 | Nabiałek Piotr | Ostrołęka | Polska | 10km | KS ARCO Ławy | NIE | NIE | NIE | opłacono |
62 | Marcinkowska-Cholewa Kasia | Ostrołęka | Polska | 10km | KS ARCO Ławy | NIE | NIE | NIE | opłacono |
63 | Kowalczyk Roman | Ostrołęka | Polska | 10km | Biegamy dla zdrowia | NIE | TAK | NIE | opłacono |
64 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | Polska | 10km | so-biebie-gam | NIE | TAK | NIE | opłacono |
65 | Zyskowski Artur | Ostrołęka | Polska | 10km | CzterolistnaKoniczyna.pl | TAK | NIE | NIE | opłacono |
66 | Gałązka Sławomir | Ostrów Mazowiecka | Polska | 10km | Ostrów Biega | TAK | TAK | NIE | opłacono |
67 | Norwa Sylwester | Patków | Polska | 10km | 3N Patków | TAK | TAK | TAK | opłacono |
68 | Ekstowicz Damian | Radziłów | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | opłacono |
69 | Siemiątkowski Norbert | Rzekuń | Polska | 10km | KS ARCO Ławy | NIE | NIE | NIE | opłacono |
70 | Żebrowski Marek | Rzekuń | Polska | 10km | KS ARCO Ławy | NIE | NIE | NIE | opłacono |
71 | Małkowski Leszek | Susk Nowy | Polska | 10km | KS ARCO Ławy | NIE | NIE | NIE | opłacono |
72 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | 10km | TAK | TAK | TAK | opłacono | |
73 | Kojro Bartosz | Szczytno | Polska | 10km | Biegam dla Iskierki „Julia Buczko fb” | TAK | NIE | NIE | opłacono |
74 | Czerwiński Andrzej | Turośl | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
75 | Duda Dominika | Turośl | Polska | 10km | Biegamy dla Zdrowia | NIE | TAK | TAK | opłacono |
76 | Płusa Iwona | Warszawa | Polska | 10km | Bródno Run Team | TAK | NIE | NIE | opłacono |
77 | Płusa Jerzy | Warszawa | Polska | 10km | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
78 | Poteralski Dariusz | Warszawa | Polska | 10km | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
79 | Turczyńska Monika | Warszawa | Polska | 10km | Leczo Team | TAK | NIE | NIE | opłacono |
80 | Krajewski Przemysław | Warszawa | Polska | 10km | Leczo Team | TAK | NIE | NIE | opłacono |
81 | Marczak Grażyna | Warszawa | Polska | 10km | Leczo Team | TAK | TAK | NIE | opłacono |
82 | Wodzyński Robert | Warszawa | Polska | 10km | Parkrun-Bródno | TAK | NIE | NIE | opłacono |
83 | Wojciechowska Ewa | Warszawa | Polska | 10km | Parkrun Bródno | TAK | NIE | NIE | opłacono |
84 | Hulanicka Irina | Warszawa | Polska | 10km | Goggle PAE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
85 | Hulanicki Andrzej | Warszawa | Polska | 10km | Goggle PAE | TAK | NIE | NIE | opłacono |
86 | Mirecki Zbigniew | Warszawa | Polska | 10km | Parkrun Bródno | TAK | TAK | NIE | opłacono |
87 | Burnos Piotr | Warszawa | Polska | 10km | Biegamy Dla Zdrowia | TAK | TAK | NIE | opłacono |
88 | Kolasa Andrzej | Warszawa-Wesoła | Polska | 10km | TAK | NIE | NIE | opłacono | |
89 | Kolasa Barbara | Warszawa-Wesoła | Polska | 10km | Klub J.Słowackiego | TAK | NIE | NIE | opłacono |
90 | Brzozowski Ireneusz | Wysokie Mazowieckie | Polska | 10km | NIE | TAK | NIE | opłacono | |
91 | Huba Mirek | Wyszków | Polska | 10km | KB Wyszków | TAK | TAK | NIE | opłacono |
92 | Mikielski Stanisław | Zambrów | Polska | 10km | BIEGAM SOBIE ZAMBRÓW | NIE | TAK | NIE | opłacono |
93 | Brajczewski Łukasz | Zambrów | Polska | 10km | TAK | TAK | NIE | opłacono | |
94 | Głębocki Ryszard | Zambrów | Polska | 10km | TAK | TAK | NIE | opłacono |
Wyświetleń: 6892