VIII Łomża Półmaraton
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rozmiar koszulki koszulka bawełniana udział w cyklu Grand Prix Do zapłaty
1 Poreda Dariusz Łomża 10km XS NIE NIE opłacono
2 Jastrzębski Karol Konarzyce 5km NIE NIE opłacono
3 Ochman Ireneusz Gliwice 21.097,5 M TAK NIE opłacono
4 Skrętek Paulina Białystok 10km M TAK TAK opłacono
5 Sienkiewicz Jakub Białystok 21.097,5 M TAK TAK opłacono
6 Jasińska Anna Łomża 10km Biegamy Dla Zdrowia NIE NIE opłacono
7 Bielski Dawid Szczytno 21.097,5 XS TAK NIE opłacono
8 Sobczak Daniel Wyszków 21.097,5 KB Wyszków NIE NIE opłacono
9 Mackiewicz Marek Łomża 21.097,5 L TAK TAK opłacono
10 Borawska Katarzyna Mały Płock 10km XS TAK NIE opłacono
11 Szczepaniuk Jarosław Ząbki 21.097,5 DREAM RUN L TAK NIE opłacono
12 Czartoryska Sylwia Łomża 10km NIE NIE opłacono
13 Kryszyłowicz Jacek Szczytno 21.097,5 AKB Szczytno -SP2- Trohim Team L TAK TAK opłacono
14 Kuczkowski Ryszard Kieźliny 21.097,5 L TAK TAK opłacono
15 Mieczkowski Robert Łomża 21.097,5 Biegamy Dla Zdrowia L TAK TAK opłacono
16 Nowakowski Czeslaw Warszawa 21.097,5 Klub Biegacza GOCH M TAK NIE opłacono
17 Frankowska Urszula Bielsk Podlaski 10km Tim Małego NIE NIE opłacono
18 Sokół Przemysław Białystok 10km NIE TAK opłacono
19 Przybylski Wojciech Warszawa 21.097,5 Naprzód Młociny M TAK NIE opłacono
20 Zych Paweł Piątnica 21.097,5 M TAK TAK opłacono
21 Wołkowycki Pawel Białystok 21.097,5 Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Białystok NIE NIE opłacono
22 Mamiński Arkadiusz Szczytno 21.097,5 SPzOInr2 Szczytno L TAK NIE opłacono
23 Łęgowski Krzysztof Łomża 21.097,5 Biegamy z Piątnicą to Naturalne XL TAK NIE opłacono
24 Bielawski Marek Białowieża 21.097,5 M TAK NIE opłacono
25 Chmielewski Mirosław Łomża 5km Łomża Team M TAK NIE opłacono
26 Chodorowski Adam Białystok 21.097,5 ZETO Białystok M TAK NIE opłacono
27 Sobczak Justyna Wyszków 21.097,5 KB Wyszków NIE NIE opłacono
28 Pruszko Adam Łomża 21.097,5 Biegamy dla Zdrowia M TAK TAK opłacono
29 Franciszkowicz Wojciech Łomża 5km L TAK NIE opłacono
30 Franciszkowicz Mariola Łomża 5km Akademia Sportu Medyk S TAK NIE opłacono
31 Długosz Marek Mrągowo 10km NIE NIE opłacono
32 Stanisławska-Szałaj Kamila Białystok 10km M TAK NIE opłacono
33 Stanisławska Ewelina Białystok 10km L TAK NIE opłacono
34 Kottowicz Adam Zabłudów 21.097,5 ZETO Białystok NIE NIE opłacono
35 Lipiński Łukasz Łomża 5km Akademia Sportu Medyk L TAK NIE opłacono
36 Sienicki Mariusz Łomża 10km M TAK NIE opłacono
37 Chomko Andrzej Bielsk Podlaski 21.097,5 Tim Małego NIE NIE opłacono
38 Stawarz Krzysztof Łomża 21.097,5 Biegamy dla Zdrowia M TAK TAK opłacono
39 Kuleszo Karol Suwałki 21.097,5 POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIE XL TAK NIE opłacono
40 Godlewski Andrzej Borawskie 21.097,5 Biegamy dla Zdrowia L TAK TAK opłacono
41 Drężek Patryk Giby 21.097,5 Pędziwiatr Białystok M TAK TAK opłacono
42 Maziewski Tomasz Białystok 21.097,5 L TAK NIE opłacono
43 Włodkowski Adam Łomża 10km AKADEMIA SPORTU MEDYK L TAK NIE opłacono
44 Nowak Mateusz Zbójna 21.097,5 JRG KP PSP Szczytno / OSP Zbójna NIE NIE opłacono
45 Zapadka Stanisław Mrągowo 21.097,5 KLUB BIEGACZA MRĄGOWO L TAK NIE opłacono
46 Gietek Kamil Łomża 10km OSM Piątnica L TAK NIE opłacono
47 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski 21.097,5 Tim Małego L TAK NIE opłacono
48 Szafaryn Mariusz Ostrołęka 5km Morsy Ostrołęka L TAK NIE opłacono
49 Bednarzak Tadeusz Siedlce 21.097,5 Yulo Run Team Siedlce NIE NIE opłacono
50 Makles Marek Warszawa 21.097,5 NIE NIE opłacono
51 Kwiatkowski Damian Jeziorko 21.097,5 M TAK TAK opłacono
52 Szydlik Adam Łomża 21.097,5 Biegamy dla Zdrowia S TAK TAK opłacono
53 Białobrzewski Wojciech Dębówko 21.097,5 Klub Biegacza Jurund Szczytno M TAK NIE opłacono
54 Mierzejewska Małgorzata Ostrołęka 10km S TAK NIE opłacono
55 Soliwoda Iwona Szczytno 21.097,5 Klub Biegacza Jurund Szczytno M TAK NIE opłacono
56 Majewska Sylwia Wały 21.097,5 Klub Biegacza Jurund Szczytno M TAK NIE opłacono
57 Dudziec Marcin Szczytno 21.097,5 Klub Biegacza Jurund Szczytno M TAK NIE opłacono
58 Kiernozek Tomasz Szczytno 21.097,5 Klub Biegacza Jurund Szczytno NIE NIE opłacono
59 Boguski Adrian Krzewo 43 10km OSM Piątnica L TAK NIE opłacono
60 Górski Krzysztof Łomża 5km Akademia Sportu Medyk M TAK NIE opłacono
61 Kiełbaszewski Jarosław Hajnówka 21.097,5 RKB Hajnówka L TAK TAK opłacono
62 Guzowski Denis Szczytno 21.097,5 Prawie Jak Hermes /WSPOL w Szczytnie NIE NIE opłacono
63 Braczko Pawel Przytuly 21.097,5 XL TAK TAK opłacono
64 Osiński Stanisław Warszawa 21.097,5 niezrzeszony NIE NIE opłacono
65 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki 21.097,5 Ożarów Mazowiecki Biega L TAK NIE opłacono
66 Trochimowicz Artur Szczytno 21.097,5 AKB Szczytno XL TAK TAK opłacono
67 Zapadka Zygmunt Szczytno 21.097,5 AKB Szczytno L NIE NIE opłacono
68 Sowa Michał Łomża 10km Albatrosy NIE NIE opłacono
69 Papiernik Elżbieta Białystok 21.097,5 Grupa Szalonych Rowerzystów S TAK TAK opłacono
70 Elster Adam Łomża 21.097,5 NIE TAK opłacono
71 Brzozowski Ireneusz Wysokie Mazowieckie 21.097,5 NIE TAK opłacono
72 Tellos Justyna Hajnówka 10km Hajnówka Biega XS TAK TAK opłacono
73 Szewczak Andrzej Białystok 10km Masters Białystok XXL TAK TAK opłacono
74 Szerszunowicz Katarzyna Hajnówka 10km Hajnówka Biega XS TAK TAK opłacono
75 Golonko Sylwia Hajnówka 10km M TAK NIE opłacono
76 Wysocki Kamil Siemiatycze 21.097,5 NIE NIE opłacono
77 Karanos Tadeusz Hajnówka 21.097,5 RKB Hajnówka L TAK TAK opłacono
78 Urwanowicz Łukasz Ignatki-Osiedle 5km OSM Piątnica L TAK NIE opłacono
79 Ekstowicz Damian Radziłów 21.097,5 Biegamy Dla Zdrowia M TAK TAK opłacono
80 Kiljan Bartłomiej Łomża 21.097,5 NIE TAK opłacono
81 Zabrocki Andrzej Białystok 21.097,5 L TAK TAK opłacono
82 Fabiszewski Krzysztof Łomża 21.097,5 Biegamy Dla Zdrowia L TAK TAK opłacono
83 Baranowski Adam Białystok 21.097,5 NIE NIE opłacono
84 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka 10km STARGLASS TEAM NIE NIE opłacono
85 Dzikowski Krzysztof Ostrów Mazowiecka 21.097,5 Ostrów Biega NIE NIE opłacono
86 Ciborowski Michał Motyka 10km OSM Piątnica M TAK NIE opłacono
87 Dmochowski Dawid Kulesze Kościelne 21.097,5 Biegamy dla Zdrowia M TAK TAK opłacono
88 Brajczewski Maciej Łomża 21.097,5 Biegamy Dla Zdrowia M TAK TAK opłacono
89 Kowalczyk Roman Ostrołęka 21.097,5 Biegamy Dla Zdrowia NIE TAK opłacono
90 Modzelewski Wiesław Ostrołęka 10km Starglass Team M NIE NIE opłacono
91 Bochenko Daniel Brzozowa 21.097,5 Pędziwiatr Białystok/Białostockie Morsy M TAK TAK opłacono
92 Grabowska-Tofel Sara Ząbki 21.097,5 Biegam Bo Lubię Ząbki Team NIE NIE opłacono
93 Koziejko Stanisław Białystok 21.097,5 Biegam dla Justysi XL TAK TAK opłacono
94 Sobieszuk Marek Łomża 21.097,5 NIE NIE opłacono
95 Gawkowski Artur Ostrów Mazowiecka 21.097,5 Ostrów Biega XL TAK NIE opłacono
96 Laskowski Grzegorz Janczewo 4 10km OSM Piątnica M TAK NIE opłacono
97 Krupiński Adam Zambrów 21.097,5 NIE TAK opłacono
98 Skolimowski Piotr Zalesie 21.097,5 NIE NIE opłacono
99 Dębski Andrzej Białystok 21.097,5 M TAK NIE opłacono
100 Sielecki Michał Komorowo 21.097,5 NIE NIE opłacono


Wyświetleń: 12395

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ