Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
2 | Zasada Joanna | Mosty | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
3 | Śliwińska Edyta | Kosakowo | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Team Deaf | opłacono on-line |
4 | Piaskowska Małgorzata | Suchy Dwór | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
5 | Schwarz Izabela | Pogórze | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Kosakowo | opłacono on-line |
6 | Kyć Dorota | Rumia | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Rewa 12:15 | opłacono on-line |
7 | Kyć Jacek | Rumia | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Rewa 12:15 | opłacono on-line |
8 | Słowik Agnieszka | Pierwoszyno | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
9 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
10 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
11 | kwidzinska karolina | gdynia | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | ||
12 | Wica Katarzyna | Rewa | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Wymiatacze | opłacono on-line |
13 | Żelewski Dariusz | Rumia | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Gmina Kosakowo | opłacono on-line |
14 | Gibas Basia | Dębogórze Wybudowanie | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
15 | Kowalska Iwona | Mosty | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Wymiatacze | |
16 | Kowalski Marcin | Mosty | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Wymiatacze | |
17 | Raduszkiewicz Marta | Pogórze | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
18 | Szenk Artur | Gdynia | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | ||
19 | Szenk Agnieszka | Kosakowo | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | ||
20 | Szkudziński Krzysztof | Kosakowo | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | Gmina Kosakowo | opłacono on-line |
21 | Piasecka Monika | Pierwoszyno | Polska | rajd - mieszkańcy gminy Kosakowo | opłacono on-line | |
22 | Bojanowska Zuzanna | Mosty | Polska | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | opłacono on-line | |
23 | Wruk Wiktoria | Pierwoszyno | Polska | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | opłacono on-line | |
24 | Kurgan Wiktoria | Gdynia | Polska | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | opłacono on-line | |
25 | Żelewska Aleksandra | Rumia | Polska | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | Sp 9 | opłacono on-line |
26 | Saleem Kamil | Gdańsk | Polska | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | opłacono on-line | |
27 | Kowalski Mateusz | Mosty | Polska | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | Wymiatacze | |
28 | Chylińska Łucja | Gdynia | Polska | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | Gdyńska Szkoła Społeczna | |
29 | Hinc Hubert | Żukowo-Borkowo | Polska | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
30 | Turzynski dariusz | władysławowo | Polska | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | opłacono on-line | |
31 | Grabiński Adam | Pierwoszyno | Polska | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | opłacono on-line | |
32 | Siudak Tymoteusz | Gdynia | Polska | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie | opłacono on-line |
33 | Siudak Mateuszek | Gdynia | Polska | rajd - osoby poniżej 18 r. ż. | Stowarzyszenie Morsy Gdyńskie | opłacono on-line |
34 | Sosnowski Adrian | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Chodzezkijami.pl Elite Team | opłacono |
35 | Zarzycki Mariusz | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy | opłacono on-line |
36 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
37 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
38 | Szpilman Janusz | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
39 | Błażejewska Marta | Puck | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
40 | BURZYNSKA HALINA | GDAŃSK | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | opłacono on-line |
41 | Walczak Krzysztof | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Chodzezkijami.pl Elite Team | opłacono on-line |
42 | Bereżecka Gabriela | Słupsk | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
43 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Team Deaf | opłacono on-line |
44 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Team Deaf | opłacono on-line |
45 | Toporek Aleksandra | Przodkowo | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Team Deaf | opłacono on-line |
46 | Potrac Sławomir | Warszawa | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Team Deaf | opłacono on-line |
47 | Wejs Marek | Warszawa | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | For Flow Sport | opłacono on-line |
48 | Ponka Radosław | Wejherowo | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
49 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
50 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
51 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line |
52 | Boza Beata | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
53 | Niemczyk Małgorzata | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
54 | Czerski Krzysztof | Chłapowo | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Greif Team Władysławowo | opłacono on-line |
55 | Sorn Łukasz | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Elite Team/Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
56 | Kropidłowska Renata | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
57 | Hrynaszkiewicz Małgorzata | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy | opłacono on-line |
58 | Bieszke Tadeusz | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy | opłacono on-line |
59 | Rozbicka Iwona | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Team Deaf | |
60 | Skowroński Piotr | Gdańsk | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
61 | Skowrońska Grażyna | Gdańsk | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Gdański Klub Morsa | |
62 | Olszewski Piotr | Leźno | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | ||
63 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
64 | Szczypek Ela | Slupsk | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Klub DWA KIJE SŁUPSK | opłacono on-line |
65 | Rudek Małgorzata | Rumia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Team Deaf | |
66 | ROST ROBERT | REDA | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Stowarzyszenie Gdyńskie Morsy | opłacono on-line |
67 | nowakowska Renata | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Saltus Sport Team | opłacono on-line |
68 | Kosianowska Monika | Malbork | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Grupa Malbork | |
69 | Paszkowska-Lenczowska Emila | Wejherowo | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Klub Morsów Przerębel Bisztynek | opłacono on-line |
70 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Elite Team | opłacono on-line |
71 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
72 | Skurtys Karolina | Reda | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Runeda | opłacono on-line |
73 | Karpińska Katarzyna | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
74 | peć anna | gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
75 | nowacka bozena | gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
76 | Padias Paweł | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
77 | Kosmowska-Padias Barbara | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
78 | Himmel Mirosław | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | 88°TEAM | opłacono on-line |
79 | Himmel Grażyna | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | 88°TEAM | opłacono on-line |
80 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Błękitne Morsy Łebskie | opłacono on-line |
81 | Czerlikowska Agnieszka | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
82 | Sierzputowska Adrianna Sierzputowska | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
83 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
84 | Ćwiklińska Iwona | GDYNIA | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
85 | matuszewska ewa | gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
86 | Kwidzinski Krzysztof | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | ||
87 | Jankowska Maryla | Warszawa | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Morsy Warszawa | opłacono on-line |
88 | Bisko Karolina | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Daleko jeszcze? | opłacono on-line |
89 | Skowrońska Grażyna | Gdańsk | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Gdański Klub Morsów | opłacono on-line |
90 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
91 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
92 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
93 | Koncewicz Marek | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Elite Team Gdynia | opłacono on-line |
94 | KUSIAK MARIA | GDAŃSK | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
95 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
96 | Wiśniewska Sandra | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
97 | Wierzbicki Mikołaj | Reda | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
98 | Stangel Piotr | Gdynia | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | Kontener Formy | opłacono on-line |
99 | Kuptz Mariola | Sopieszyno | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line | |
100 | Kuptz Daniel | Sopieszyno | Polska | rajd Nordic Walking / Bieg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9518