Santa RUN Kartuzy
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Czy pobiegniesz w przebraniu (strój całościowy)? Do zapłaty
1 Rogowska-Tomczyk Katarzyna Żelistrzewo Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE
2 GLAZA JAKUB Gdańsk Druga tura płatności (1-400 zawodników) TAK opłacono on-line
3 Rogowski Sebastian Żelistrzewo Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE
4 Poliwodziński Michał Bydgoszcz Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon TAK opłacono on-line
5 Grzechulski Piotr Wejherowo Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) TAK opłacono on-line
6 Guz Hanna Dzierżążno Druga tura płatności (401-800 zawodników) TAK opłacono on-line
7 Kostuch Jan GARCZ Druga tura płatności (401-800 zawodników) TAK opłacono on-line
8 Krawczyńska Marzena Krawczyńska Dzierżążno Druga tura płatności (401-800 zawodników) TAK opłacono on-line
9 Zamkowski Piotr Kościerzyna Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE opłacono on-line
10 Kosowski Marek Somonino Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE opłacono on-line
11 Karwowski Paweł Gdańsk Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) XRunners NIE opłacono on-line
12 Szczykutowicz Tomasz Gdansk Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz NIE opłacono
13 Benka Jakub Goręczyno Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Akademia Biegowa Kiełpino NIE opłacono
14 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Druga tura płatności (1-400 zawodników) OSP POGRODZIE NIE
15 Kośla Justyna Borzęcino Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Night Runners Słupsk TAK opłacono on-line
16 Kosicka Iwona Słupsk Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Stopa Słupsk TAK opłacono on-line
17 Mach Rafał Pruszcz Gdański Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Pruszcz Biega TAK opłacono on-line
18 Mach Paulina Pruszcz Gdański Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Pruszcz Biega TAK opłacono on-line
19 Żygałko Piotr Kwidzyn Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Gmina Gardeja Biega / Bajkowe też biega NIE opłacono on-line
20 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Maratończyk Wielki Klincz NIE opłacono on-line
21 Czaja Andrzej Łęczyce Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) UKS-Ekonomik maratończyk Lębork NIE
22 Mirosława Bemol Kartuzy Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE opłacono
23 Majewska Agnieszka Elbląg Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) TAK opłacono on-line
24 Skraburski Piotr Gdańsk Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Województwo Pomorskie TAK opłacono
25 Chudy Henryk Sławsko Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) k s Olszewski i synowie TAK opłacono on-line
26 Trzcinski Krzysztof Tczew Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Biegający Tczew NIE opłacono on-line
27 Krawczuk Andrzej Gdańsk Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Elaktywny Maratończyk Team TAK opłacono on-line
28 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański Druga tura płatności (401-800 zawodników) CrossElite EbroGym TAK opłacono on-line
29 Zdanowicz Wioleta Tczew Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE
30 Czaja Monika Sierakowice Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) TAK opłacono on-line
31 Odziemczyk Tomasz Elbląg Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) evoubezpieczenia.pl NIE opłacono on-line
32 Kiełbasińska Iwona Smętowo Graniczne Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) TAK opłacono on-line
33 Pacan Bartosz Bytów Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Świat płytek u Kryspina NIE opłacono on-line
34 Stróżyk Gosia gdańsk Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE
35 Markiewicz Paweł Elbląg Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) TAK
36 Kubicki Leszek Gdańsk Druga tura płatności (1-400 zawodników) runholism.pl TAK opłacono on-line
37 Roniarski Adam Wejherowo Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) TAK opłacono on-line
38 Kubacki Jacek Starogard Gdański Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE opłacono on-line
39 Szychułda Joanna Wąbrzeźno Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE opłacono on-line
40 Kołtonowska Agnieszka Gniew Druga tura płatności (1-400 zawodników) tRUNsformacja GNIEWU TAK opłacono on-line
41 Cicholski Mateusz Gdańsk Druga tura płatności (1-400 zawodników) NIE opłacono on-line
42 Strosin Tomasz Rumia Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE opłacono on-line
43 Kubiak Jagoda Wejherowo Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE opłacono on-line
44 Szymanowska Anna Lębork Druga tura płatności (401-800 zawodników) Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE TAK
45 Kachniarz Adam Pruszcz Gdański Druga tura płatności (1-400 zawodników) Straszyn Biega,Pruszcz Biega NIE
46 Kachniarz Żaneta Pruszcz Gdański Druga tura płatności (1-400 zawodników) Straszyn Biega,Pruszcz Biega NIE
47 Stoltman Mikołaj Gdańsk Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Riviera Brzeźnieńska NIE opłacono on-line
48 Gering Mariusz Gdańsku Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) DCT drużyna biegowa TAK opłacono on-line
49 Sikora Szymon Wejherowo Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) TAK opłacono on-line
50 Konkol Magdalena Gdańsk Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE opłacono on-line
51 Sałaj Angelika Zbyszewo Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE opłacono on-line
52 Kokociński Dariusz Gdańsk Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE opłacono on-line
53 Duda Grzegorz Duda Słupsk Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE opłacono on-line
54 Świstun Piotr Lębork Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Lew lębork NIE opłacono on-line
55 Padias Paweł Gdynia Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) TAK opłacono on-line
56 Grzonkowski Grzegorz Czersk Druga tura płatności (401-800 zawodników) TAK opłacono on-line
57 Strojnowski Sławomir Gdańsk Druga tura płatności (1-400 zawodników) TAK
58 Irzyłowski Jacek Kobysewo Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) TAK opłacono on-line
59 Krzyszkowski Michał Gdynia Druga tura płatności (401-800 zawodników) NIE opłacono on-line
60 Stromski Grzegorz Siemirowice Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Jaszczurka smaczna NIE opłacono on-line
61 Wieczorek Paulina kartuzy Druga tura płatności (401-800 zawodników) NIE opłacono on-line
62 Zaborowski Mateusz Kłobuczyno Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Akademia Biegowa Pozytywna Endorfina NIE opłacono on-line
63 Kropidłowski Sławomir Kościerzyna Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Akademia Biegowa Pozytywna Endorfina NIE opłacono on-line
64 Solak Halina Bytów Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) TAK opłacono on-line
65 LIANA JOLANTA Banino Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Runnersi S7 Banino NIE
66 Siemiński Jerzy Gdańsk Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) ARCON NIE opłacono on-line
67 Granica Krzysztof Grzybno Druga tura płatności (1-400 zawodników) NIE opłacono on-line
68 ARANOWSKA IRENA Lębork Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE opłacono on-line
69 Kowalczyk Anna Lębork Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Iza Zumba Team-Lębork TAK opłacono on-line
70 Sidorowicz Anna Stogi Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE opłacono on-line
71 Łyczywek JOHNY Chojnice Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) Johny Latawiec TAK opłacono on-line
72 Banach-Cyra Anna Gdynia Druga tura płatności (1-400 zawodników) Bojano Biega TAK opłacono on-line
73 Kleina Dorota Bojano Druga tura płatności (1-400 zawodników) Bojano Biega TAK opłacono on-line
74 Pobłocka-Dobrowolska Kamila Lębork Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) UKS Ekonomik Maratńczyk Lębork / runemilrun.pl NIE opłacono on-line
75 Dobrowolski Emil Chotomów Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) LŁKS Prefbet Śniadowo / runemilrun.pl NIE opłacono on-line
76 Krzaczkowski Paweł Stężyca Druga tura płatności (401-800 zawodników) LYNXNET Stężyca NIE opłacono on-line
77 Zakrzacka Katarzyna Gdynia Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) TAK opłacono on-line
78 Konieczna Renata Banino Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) TAK opłacono on-line
79 KOSATKO MARIUSZ GDYNIA Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE opłacono on-line
80 Stefaniak Marcin Łęczyce Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) NIE opłacono on-line
81 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) TAK opłacono on-line
82 Kosmowska-Padias Barbara Gdynia Trzecia tura płatności (801-1000 zawodników) TAK opłacono on-line
83 KMIEĆ TOMASZ GDANSK Druga tura płatności (1-400 zawodników) GrupaRowerowa3Miasto NIE opłacono on-line
84 Stando-Krysiak Monika Gdańsk Druga tura płatności (1-400 zawodników) BigYellowFoot Adventure Team TAK opłacono on-line
85 Szmidt Adrian Kaliska Druga tura płatności (401-800 zawodników) Akademia Biegowa Kartuzy NIE opłacono on-line
86 Grządka Monika Gdańsk Druga tura płatności (401-800 zawodników) SPORTEVO TAK opłacono
87 Szarko Maciej Elbląg Druga tura płatności (401-800 zawodników) TAK opłacono on-line
88 Kulis Katarzyna Borkowo Druga tura płatności (401-800 zawodników) TAK opłacono on-line
89 Wojtas Natalia Potęgowo Druga tura płatności (401-800 zawodników) TAK opłacono on-line
90 Koszałka Michalina Sierakowice Druga tura płatności (401-800 zawodników) TAK opłacono on-line
91 Megier Maciej Megier Tczew Druga tura płatności (401-800 zawodników) Metrix Running Team NIE opłacono on-line
92 Kwiatkowski Michał wejherowo Druga tura płatności (401-800 zawodników) NIE opłacono on-line
93 Kwiatkowski Marcin Gdynia Druga tura płatności (401-800 zawodników) NIE opłacono on-line
94 Pałasz Edmund Rumia Druga tura płatności (401-800 zawodników) TAK opłacono on-line
95 KRZYŻANOWSKA MONIKA CHWASZCZYNO Druga tura płatności (401-800 zawodników) POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER NIE opłacono on-line
96 GAWLLIK JACEK BOLSZEWO Druga tura płatności (401-800 zawodników) POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER NIE opłacono on-line
97 KARCZEWSKI KAROL GLINCZ Druga tura płatności (401-800 zawodników) POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER NIE opłacono on-line
98 PIETRZYK ILONA CHWASZCZYNO Druga tura płatności (401-800 zawodników) POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER NIE opłacono on-line
99 LIPIŃSKA SYLWIA CHWASZCZYNO Druga tura płatności (401-800 zawodników) POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER NIE opłacono on-line
100 BŁAWAT MICHAŁ CHWASZCZYNO Druga tura płatności (401-800 zawodników) POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER NIE opłacono on-line


Wyświetleń: 30145

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ