Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kiełbasińska Michalina | SMĘTOWO GRANICZNE | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
2 | Cicholska Dorota | Gdańsk | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
3 | Grzenkowicz Anna | Kiełpino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
4 | Grzenkowicz Marta | Kiełpino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
5 | Szczypiorowska Kornelia | Puck | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
6 | Kosicka Katarzyna | Słupsk | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | AML Słupsk | |
7 | Gawlik Barbara | Kielpino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
8 | Wróblewska Amelia | Lębork | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
9 | ROMPSKA Wiktoria | KIEŁPINO | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
10 | Daniluk Maja | Gdynia | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
11 | Rompska Anna | Kiełpino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
12 | Kargul Milena | Słupsk | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | AML Słupsk | |
13 | Gulcz Alicja | Banino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
14 | Ruchlewicz Urszulka | Sztum | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
15 | Bojan JULIA | GDYNIA | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
16 | Gulcz Magdalena | Banino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
17 | Kryger Hanna | Kartuzy | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | opłacono | |
18 | Syldatk Weronika | Mściszewice | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
19 | Szopińska Klara | Starogard Gdański | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | The Szopin Stones Running Team | |
20 | Hermann Emilia | Szczenurze | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | UKS Ekoludek | |
21 | Jerzyk Alicja | Wiśliny | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
22 | Jerzyk Maria | Wiśliny | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
23 | Bieroń Emilia | Banino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
24 | Wenta Emilia | Łebunia | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | PÓJ NA KÓŁO | |
25 | Zamojska Amelia | Kobysewo | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Kartuzy | |
26 | Żardecka Ewa | Starogard Gdański | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
27 | Zawierowska Natalia | Ustka | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
28 | Zawierowska Alicja | Ustka | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
29 | Jelińska Agata | Miszewo | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | SP Miszewo | |
30 | Kownacka Emilia | Lasowice Wielkie | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
31 | Saluk Daria | Juszkowo | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Sapiące Gazele | |
32 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Te Rowery | |
33 | Biernaczyk Antonina | Lniska | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
34 | Kwiatkowska Helena | Rumia | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | WieWiór Team | |
35 | Nowakowska Kalina | Kiełpino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Akademia Biegowa Kiełpino | |
36 | Grzyb Zofia | Kościerzyna | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | A&R | |
37 | Sawirska Izabela | Gdynia | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
38 | Golec Hanna | Gdynia | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Biegacze Północy | |
39 | GOLEC Zosia | GDYNIA | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Biegacze Północy | |
40 | Kowalak Antonina | Kartuzy | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
41 | Zdanowicz Agata | Tczew | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
42 | Paschke Marysia | Gdynia | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ShipCup | |
43 | Korniluk Stella | Borkowo | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
44 | Klawikowska Alicja | Goręczyno | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Akademia Biegowa Kiełpino | |
45 | Mokłowicz Klara | Wejherowo | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Przedszkole Kraina Kubusia Puchatka Wejherowo | |
46 | Mokłowicz Eliza | Wejherowo | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | SP nr 5 Wejherowo | |
47 | Lubińska Maja | Przechlewo | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
48 | Ponarad Małgorzata | Lubowidz | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Przedszkole nr 5 w Lęborku | |
49 | Chilla Zofia | Gdańsk | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
50 | Treder Oliwia | Kartuzy | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | MTB START KARTUZY | |
51 | Kumkowska Michalinka | Malbork | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Grupa Malbork | |
52 | Hołówka Lena | Reda | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Niepubliczne Przedszkole Omnibusek w Redzie | |
53 | Markowska Zoja | Somonino | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Usługi ogólnobudowlane | |
54 | Droszcz Alicja | Gdansk | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | BigYellowFoot Adventure Team | |
55 | Podwysocka Aleksandra | Pruszcz Gdański | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Pruszcz Biega | |
56 | Zarzycka Kinga | Ustka | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Przedszkole nr 3 w Ustce | |
57 | KRAUZA WIKTORIA MARIA | KARTUZY | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Sp nr 2 KARTUZY | |
58 | Zabrocka Zofia | Lipusz | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
59 | Jankowska Daria | Bytów | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Niepubliczne Przedszkole Smyki | |
60 | mielcarek ANTOSIA | Reda | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Tosiaczkowo Team | |
61 | Metera Anna | nowa wies Lęborska | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | Przedszkole Nowa Wieś Lęborska | |
62 | Maras Wiktoria | Siemirowice | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
63 | Formella Marta | Lębork | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
64 | Skurtys KORNELKA | REDA | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki | ||
65 | Skurtys Amelka | REDA | Polska | Przedszkolacy i młodsi – roczniki 2011 i młodsi - dziewczynki |
Wyświetleń: 12095