Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wysiecki Marcel | Kartuzy | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | GKS Cartusia 1923 | |
2 | Bieliński Olivier | Kartuzy | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | GKS Cartusia 1923 | |
3 | Uzarek Damian | Kartuzy | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | GKS Cartusia | |
4 | Kuchta Bartek | Dzierżążno | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Mama i JA :) | |
5 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
6 | Dłużewska Zofia | Straszyn | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ,Pruszcz Biega | |
7 | Hinz Kamil | Rumia | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Hinz Team | |
8 | Wiecki Piotr | Przodkowo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Akademia Biegowa Kartuzy | |
9 | RASŁAWSKI karol | PSZCZÓŁKI | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | GTS PRUSZCZ GDAŃSKI | |
10 | Mielewczyk Paweł | Przodkowo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
11 | ZIMNY DAWID | TCZEW | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | SP 12 TCZEW | |
12 | Kwidziński Kacper | Łubiana | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
13 | JERZYK PRZEMYSŁAW | KANICZKI | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
14 | Breska Wiktor | Kościerzyna | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
15 | Kosicki Kajetan | Słupsk | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | AML Słupsk | |
16 | Kowalewski Mateusz | Gdańsk | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Olimpijczyk | |
17 | Bergmann Igor | Łężyce | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
18 | Zakrzewski Jakub | Gdańsk | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Sz.P. nr 75 | |
19 | Szymichowsky Nikodem | Kielpino | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
20 | Paradowski Xavier | Kulice | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Zkiw Kulice | |
21 | Kobielski Wiktor | Kartuzy | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
22 | Buśko Mateusz | Szczenurze | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | UKS Ekoludek | |
23 | Plata Michał | Gdynia | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | MichOla Team | |
24 | Gurzęda Kacper | Rumia | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
25 | Heland Grzegorz | Gdańsk | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Sp.24 Gdańsk | |
26 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Beniaminek 03 Starogard Gd. | |
27 | Góra Bartek | Bytów-Rzepnica | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Świat Płytek U Kryspina | |
28 | Góra Maciej | Bytów-Rzepnica | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Świat Płytek U Kryspina | |
29 | Nowiński Maciej | Kartuzy | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Sp nr 5 Kartuzy | |
30 | Fierka Paweł | Zblewo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | Filippides Starogard GD | |
31 | Sawirski Jakub | Gdynia | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
32 | Drzymalski Przemysław | Puck | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
33 | Karwowski Tymoteusz | Mosty | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
34 | KRUPA BŁAŻEJ | GDAŃSK | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ZSSiO | |
35 | Czerwiński WIKTOR | Piastoszyn | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
36 | Lubiński Aleksander | Kościerzyna | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
37 | Kankowski Kordian | Luzino | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
38 | Wica Maciej | Skorzewo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
39 | Czaja Kacper | Skorzewo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
40 | Pepliński Mateusz | Skorzewo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
41 | Niedźwiecki Jakub | Skorzewo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
42 | Gierszewski Kacper | Skorzewo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
43 | Jonack Bartosz | Skorzewo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
44 | Półczyński Dominik | Skorzewo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
45 | Zblewski Piotr | Skorzewo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
46 | Dułak Konrad | Skorzewo | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | UKS Olimpijczyk Skorzewo | |
47 | Cała Dawid | Bytów | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | CAŁA Team | ||
48 | Złoch Aleksander | Gdynia | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | KL Gdynia | |
49 | Nieżurawski Hubert | Czersk | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | ||
50 | Jędrzejewski Miłosz | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Klasy IV – VI – roczniki 2007 - 2005 - chłopcy | TRI Starogard Gdański |
Wyświetleń: 12290