Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | JAGIELSKI JERZY | JAWOR | Polska | 7 km (od 12 lat) | FENIKS LEGNICA / CIEPŁO JAWOR | |
2 | Bednarek Dariusz | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
3 | Nowak Iwona | Złotoryja | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
4 | Piendel Paulina | Złotoryja | Polska | 7 km (od 12 lat) | Olaws Złotoryja | |
5 | PASTERNAK Roman | Sobin | Polska | 7 km (od 12 lat) | RATOWNICY ZG RUDNA / ZG RUN | |
6 | NAPORA Przemysław | LUBIN | Polska | 7 km (od 12 lat) | Olaws Złotoryja | |
7 | GARLIŃSKI ŁUKASZ | WIELOWIEŚ | Polska | 7 km (od 12 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | |
8 | Zając Dominik | Wleń | Polska | 7 km (od 12 lat) | MLKS ''RAKOWICE'' | |
9 | Wolszczak Konrad | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | Klub Rugby Miedziowi Lubin | |
10 | Bartków Łukasz | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | RATOWNICY ZG RUDNA/ZG RUN | |
11 | Wiśniewski Radek | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
12 | Jarka Małgorzata | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | |
13 | Fedorowicz Dariusz | Góra | Polska | 7 km (od 12 lat) | BIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTA | |
14 | Łukasiewicz Katarzyna | Złotoryja | Polska | 7 km (od 12 lat) | OLAWS Złotoryja | |
15 | Andrzejewski DROGOSZ | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | HUSARIA RACE TEAM | |
16 | Jędryka Katarzyna | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | |
17 | Szpiter Tomasz | Złotoryja | Polska | 7 km (od 12 lat) | Olaws Złotoryja | |
18 | ŁUKASIK JOANNA | RAKOWICE WIELKIE | Polska | 7 km (od 12 lat) | MLKS ,,RAKOWICE" | |
19 | Maczyta-Kozłowska Barbara | Szklary Górne | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
20 | Kochmańska Izabela | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
21 | Kiełczyńska Katarzyna | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
22 | KRUSZEWSKI Jan | ŚWIERZAWA | Polska | 7 km (od 12 lat) | Świerzawa | |
23 | Glapski Krzysztof | Chocianów | Polska | 7 km (od 12 lat) | KGHM Z.G Polkowice-Sieroszowice | |
24 | Kocyła Jakub | Złotoryja | Polska | 7 km (od 12 lat) | OLAWS Złotoryja | |
25 | Hotkiewicz Artur | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
26 | Bobowski Piotr | Polkowice | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
27 | Leś Łukasz | Ocice | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
28 | Chmiel Mariusz | Bądzów | Polska | 7 km (od 12 lat) | Bądzów | |
29 | Skórzybót Ewelina | Prochowice | Polska | 7 km (od 12 lat) | KB Krokus Kwiatkowice | |
30 | Sekuła Paweł | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
31 | JANKOWSKI GRZEGORZ | JACZÓW | Polska | 7 km (od 12 lat) | KGHM Z.G Polkowice-Sieroszowice | |
32 | Saja Patryk | Szklary Górne | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
33 | PAPCIAK JULIUSZ | Jawor | Polska | 7 km (od 12 lat) | Feniks Legnica / Jawnet Jawor | |
34 | Mazurek Ewelina | CHOCIANÓW | Polska | 7 km (od 12 lat) | Chocianów | |
35 | MAZUREK TOMASZ | CHOCIANÓW | Polska | 7 km (od 12 lat) | Chocianów | |
36 | Owczarek Marcin | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | |
37 | Bajor Adam | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | MTS Drużyna Szpiku KGHM | |
38 | Stefanko Anna | Chocianów | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
39 | Linda Maciej | Prochowice | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
40 | Rogoźnicki Paweł | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
41 | Krawczak Karolina | Głogów | Polska | 7 km (od 12 lat) | Biegam Bo Lubię Głogów | |
42 | Grzegorzewski Krzysztof | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta / Crossfit Lubin | |
43 | Kurek Ewa | Złotoryja | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
44 | Wiśniewska Magdalena | Legnica | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
45 | TACIAK WALDEMAR TACIAK | CHOCIANÓW | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
46 | Morawski Jarosław | Legnica | Polska | 7 km (od 12 lat) | Łączka Team Legnica | |
47 | Argasiński Wojciech | Sucha Górna | Polska | 7 km (od 12 lat) | AKS Wybiegani Polkowice | |
48 | Wajman Krzysztof | Sucha Górna | Polska | 7 km (od 12 lat) | AKS Wybiegani Polkowice | |
49 | Kryś Bartosz | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
50 | Barański Paweł | Wiechlice | Polska | 7 km (od 12 lat) | Wiechlice run | |
51 | Marek Michał | Parchów | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
52 | Czarnecka Michalina | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
53 | Golonka Paweł | Nowa Sól | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
54 | Bik Przemysław | Księginice | Polska | 7 km (od 12 lat) | MLKS Sokół Lubin | |
55 | Bik Stanisław | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | |
56 | Łuszczakiewicz Tomasz | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | |
57 | Włodarczyk Grzegorz | Czaple | Polska | 7 km (od 12 lat) | ||
58 | Ślusarczyk Tomasz | Pielgrzymka | Polska | 7 km (od 12 lat) | LZS CZAPLE | |
59 | Niwisiewicz Tomasz Niwisiewicz | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | Biegająca Kasta Miedziowego Miasta | |
60 | Obolewicz Kuba | Złotoryja | Polska | 7 km (od 12 lat) | Olaws Złotoryja | |
61 | Chamielec Bogusław | Lubin | Polska | 7 km (od 12 lat) | A Emeryt Biega/Lubin |
Wyświetleń: 3331