Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 Bidziński Piotr Lubin 6 km (od 12 lat) 1984
2 Osip Karolina Tomaszów Bolesławiecki 6 km (od 12 lat) 1986
3 Chmiel Mariusz Bądzów 6 km (od 12 lat) WYBIEGANI BĄDZÓW ! 1971
4 Zwierzyński Norbert Wegliniec 6 km (od 12 lat) 1982
5 Kraśnicka Aleksandra Kraśnicka Tomaszów Bolesławiecki 6 km (od 12 lat) 1991
6 GAWROŃSKI KRZYSZTOF RUSZÓW 6 km (od 12 lat) RUSZÓW BIEGA 1974
7 Piłat Michał Piłat Bolesławiec 6 km (od 12 lat) 1978
8 Kufel Przemysław Lwówek Śląski 6 km (od 12 lat) KGiA "Nowy Ląd" 1979
9 Kata Łukasz Przejęsław 6 km (od 12 lat) BiegamBoLubie Bolesławiec 2003
10 MAŚLEJ Adam Szczytnica 6 km (od 12 lat) Szczytnica 1982
11 Mazurek Łukasz Zgorzelec 6 km (od 12 lat) 1978
12 Karpowicz Krystian Bolesławiec 6 km (od 12 lat) 1980
13 Kubów Agnieszka Złotoryja 6 km (od 12 lat) ZLB ZŁOTORYJA 1980
14 CUKROWSKI ANDRZEJ Złotoryja 6 km (od 12 lat) ZLB ZŁOTORYJA 1975
15 Pietrzak Przemysław Krapkowice 6 km (od 12 lat) 1977
16 Erdt Sebastian Tomaszów Bolesławiecki 6 km (od 12 lat) 1993
17 Rogoźnicki Paweł Lubin 6 km (od 12 lat) 1980
18 Iwan Kaja Bolesławiec 6 km (od 12 lat) 1990
19 KAŁUŻA ELŻBIETA CHOCIANÓW 6 km (od 12 lat) 1983
20 Kiełczyński Rajmund Lubin 6 km (od 12 lat) 1977
21 Kubuś Paweł Iwiny 6 km (od 12 lat) 2000
22 ANTONIAK TERESA BOLESŁAWIEC 6 km (od 12 lat) 1973
23 Szymańska Ilona Osiecznica 6 km (od 12 lat) 1986
24 Kurek Daniel Dzików 6 km (od 12 lat) 1993
25 Kiełczyńska Katarzyna Lubin 6 km (od 12 lat) 1975
26 Awłasewicz Jacek Bolesławiec 6 km (od 12 lat) 1964
27 ANDRZEJEWSKI DROGOSZ LUBIN 6 km (od 12 lat) 1986 1986
28 Kopeć Sławomir Tomaszów Bolesławiecki 6 km (od 12 lat) 1991
29 Pilarski Grzegorz Tomaszów Bolesławiecki 6 km (od 12 lat) 1993
30 Golonka Paweł Nowa Sól 6 km (od 12 lat) 1983
31 Kuchciak Mateusz Bolesławiec 6 km (od 12 lat) Ratownicy ZG Rudna 1988
32 Dudkiewicz Sławomir Trzebień 6 km (od 12 lat) 1982
33 Satława Grzegorz Żary 6 km (od 12 lat) 1986
34 Paduch Ewa Jerzmanowa 6 km (od 12 lat) 1969
35 Skiba Krzysztof Polkowice 6 km (od 12 lat) 1960
36 Leś Łukasz Ocice 6 km (od 12 lat) 1981
37 Król Bożena Bolesławiec 6 km (od 12 lat) Klub Biegacza Bolesławiec 1967
38 Jaskot Mariusz G. Legnica 6 km (od 12 lat) Fight Hobby Legnica 1990
39 Małkowski Adrian Bolesławiec 6 km (od 12 lat) 1981
40 ŻURAWSKI Adam ŚWIĘTOSZÓW 6 km (od 12 lat) 1983
41 Kepke Michał Lubań 6 km (od 12 lat) 1982
42 Kubuś Marcin Iwiny 6 km (od 12 lat) 1989
43 Wojtkowiak Piotr Chocianów 6 km (od 12 lat) KB Zdyszaaani Chocianów 1991
44 Kusiakiewicz Mateusz Olszyna 6 km (od 12 lat) Olszyna Biega 1995


Wyświetleń: 1547

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ