Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia Do zapłaty
1 KOPIŃSKI Mirosław Złotoryja 6 km (od 12 lat) BIEG WULKANÓW 1976
2 LIBERT GRZEGORZ NOWA SÓL 6 km (od 12 lat) Team Draczyński / NGB 1977
3 KAŁUŻA ELŻBIETA CHOCIANÓW 6 km (od 12 lat) 1983
4 Bachorski Remigiusz Ciosaniec 6 km (od 12 lat) Zabiegani Sława 1984
5 Hotkiewicz Artur Lubin 6 km (od 12 lat) 1986
6 Gmur Andrzej Niedoradz 6 km (od 12 lat) 1986
7 CZAPLICKA BEATA BYTOM ODRZAŃSKI 6 km (od 12 lat) 1983
8 Bandurowski Kamil Nowa Sól 6 km (od 12 lat) KB Spoceni Nowa Sól 2004
9 Świercz Szymon Głogów 6 km (od 12 lat) 1989
10 Szpak Jarosław Bytom Odrzański 6 km (od 12 lat) 1967
11 Siwiński Grzegorz Płoty 6 km (od 12 lat) 1981
12 Bandurowska Agnieszka Nowa Sól 6 km (od 12 lat) KB Spoceni Nowa Sól 1976
13 Chróściel Aleksandra Nowa Sól 6 km (od 12 lat) Astra Nowa Sól 1980
14 Skórzybót Ewelina Prochowice 6 km (od 12 lat) KB Krokus Kwiatkowice 1981
15 Jędzura Piotr Zielona Góra 6 km (od 12 lat) 1976
16 Bubel Sebastian Nowa Sól 6 km (od 12 lat) KB WIKON NOWA SÓL 1984
17 Ratajczak Marlena Nowa Sól 6 km (od 12 lat) KB WIKON NOWA SÓL/TEAM DRACZYŃSKI 1978
18 Ławicki Marcin Lubin 6 km (od 12 lat) MKS Polkowice 1986
19 Janczak Angelika Legnica 6 km (od 12 lat) 1973
20 Kiełczyński Rajmund Lubin 6 km (od 12 lat) 1977
21 Sukiennik Janusz Lubin 6 km (od 12 lat) 1971
22 Rogoźnicki Paweł Lubin 6 km (od 12 lat) 1980
23 TALKOWSKA ALEKSANDRA Nowa Sól 6 km (od 12 lat) KB WIKON NOWA SÓL 1983
24 Kaźmierska Monika Nowa Sól 6 km (od 12 lat) Nowosolska Grupa Biegowa 1979
25 Kozakiewicz Wojciech Płoty 6 km (od 12 lat) 1976
26 Golonka Paweł Nowa Sól 6 km (od 12 lat) 1983
27 Andrzejewski Drogosz Lubin 6 km (od 12 lat) ,,JEDYNY TAKI R-U-N-N-E-R,, 1986
28 Ciarach Łukasz Głogów 6 km (od 12 lat) 1988
29 Jessa Andrzej Pęckowo 6 km (od 12 lat) BIEGACZE JÓZEFA NOJI 1971
30 Kiełczyńska Katarzyna Lubin 6 km (od 12 lat) 1975
31 Kamiński Bartłomiej Nowa Sól 6 km (od 12 lat) 1984
32 Rakowski Łukasz Nowa Sól 6 km (od 12 lat) 1983
33 Ryba Łukasz Ryba Prochowice 6 km (od 12 lat) 1990
34 Kowalczyk - Hetnar Marta Nowa Sól 6 km (od 12 lat) KB WIKON NOWA SÓL 1976
35 Hetnar Artur Nowa Sól 6 km (od 12 lat) KB WIKON NOWA SÓL 1976
36 Brzezicki Łukasz Zielona Góra 6 km (od 12 lat) CFZG 1983
37 Uruski Oliwier Siedlisko 6 km (od 12 lat) Chrobry Głogów 2004
38 ZBOROWSKI Bartosz Zielona Góra 6 km (od 12 lat) BOHAR PALETY RUNNERS 1984
39 Uruski Jan Nowa Sól 6 km (od 12 lat) Nowosolska Grupa Biegowa 1956
40 Rytwiński Marek Nowa Sól 6 km (od 12 lat) Nowosolska Grupa Biegowa 1994
41 Bebrys Daniel Nowa Sól 6 km (od 12 lat) 1981
42 ZAPAŁA BOGDAN Sulechów 6 km (od 12 lat) Oki team 1970


Wyświetleń: 1588

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ