Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rankiewicz Michał | Kwidzyn | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
2 | Zelewska Krystyna | Puck | Polska | START Bieg | opłacono | |
3 | Kozak Zdzislaw | Pruszcz Gdanski | Polska | START Bieg | ||
4 | Suszek Krzysztof | Gdańsk nie marnoj tlenu | Polska | START Bieg | NIE MARNUJ TLENU Gdańskie Autobusy i Tramwaje | |
5 | Suliński Darek Suliński | Susz | Polska | START Bieg | Rozbiegany Susz | |
6 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
7 | Obojska Monika | Kwidzyn | Polska | START Bieg | WYMIATACZE | opłacono on-line |
8 | Danielewska Magdalena | Stary Targ | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
9 | Pokojska Ewa | Braniewo | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
10 | Gumkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
11 | Gacek Katarzyna | Skarszewy | Polska | START Bieg | Morsy Skarszewy/ SKL Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
12 | Luterek Martyna | Sztum | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
13 | Demko Wojciech | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
14 | Demko Marta | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
15 | Czechowska Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
16 | Mejka Mirosław | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | START Bieg | ||
17 | Koczaj Maciej | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
18 | Koczaj Agnieszka | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
19 | Mickiewicz Jan | Grudziądz | Polska | START Bieg | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
20 | Chojnacki Krzysztof | Kwidzyn | Polska | START Bieg | ||
21 | Rac-Kiliszewska Joanna | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | ||
22 | Leoniak Ewa | Gdynia | Polska | START Bieg | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono on-line |
23 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono on-line |
24 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | START Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
25 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | Polska | START Bieg | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
26 | Pydyn Cezary | Mikołajki Pomorskie | Polska | START Bieg | opłacono | |
27 | Cichocka Anna | KWIDZYN | Polska | START Bieg | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 KWIDZYN | opłacono on-line |
28 | Kowalski Henryk | KWIDZYN | Polska | START Bieg | IP KWIDZYN TEAM | opłacono on-line |
29 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Polska | START Bieg | IP KWIDZYN TEAM | opłacono on-line |
30 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Polska | START Bieg | ||
31 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | START Bieg | Active Malbork | opłacono on-line |
32 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | START Bieg | CrossElite | opłacono on-line |
33 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
34 | Kubiak Aleksandra | Kwidzyn | Polska | START Bieg | ||
35 | Kubiak Rafał | Kwidzyn | Polska | START Bieg | ||
36 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | START Bieg | wymiatacze | opłacono on-line |
37 | Kancelarczyk Joanna | ELBLĄG | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
38 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
39 | Serocki Adam | Elblag | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
40 | Głodowski Michał | Gdańsk | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
41 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | START Bieg | Biegający Tczew | opłacono on-line |
42 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
43 | Stecki Jakub | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
44 | Kubacki Jacek | Starogard Gdański | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
45 | Rojewska Angelika | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
46 | Zdanowski Zdzisław | Kwidzyn | START Bieg | opłacono on-line | ||
47 | Modrzejewska Anna | Miłoradz | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
48 | Abucewicz Marek | Biała Góra | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
49 | Grębowska Sylwia | Gdakowo | Polska | START Bieg | I Lo Malbork | opłacono on-line |
50 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Gerke Fight Team | opłacono on-line |
51 | Rządca Marcin | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Traktor team gmina kwidzyn i | opłacono on-line |
52 | Kopczyńska Ewa Dorota | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Wymiatacze | opłacono on-line |
53 | Lubowska Beata | Kwidzyn | Polska | START Bieg | biegam z psem | opłacono on-line |
54 | Chyliński Michał | Tczew | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
55 | Trzcińska Kamila | Kwidzyn | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
56 | Trzciński Radosław | Kwidzyn | Polska | START Bieg | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
57 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Polska | START Bieg | Husaria Race Team | opłacono on-line |
58 | Folga Artur | Iława | Polska | START Bieg | IŁAWA BIEGA | opłacono on-line |
59 | JAŻDŻEWSKI ADAM | IŁAWA | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
60 | PANKOWSKA KATARZYNA | IŁAWA | Polska | START Bieg | OrkaMasters Iława | opłacono on-line |
61 | Nowakowska Marzena | Malbork | Polska | START Bieg | Kuźnia Endorfin | opłacono on-line |
62 | Nowakowski Wojciech | Malbork | Polska | START Bieg | Kuźnia Endorfin | opłacono on-line |
63 | Szubert Marcin | Ustronie Morskie | Polska | START Bieg | Kołobrzeg biega | opłacono |
64 | Szubert Agnieszka | Ustronie Morskie | Polska | START Bieg | Kołobrzeg biega | opłacono |
65 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | START Bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
66 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | START Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
67 | Sochacki Michał | Kwidzyn | Polska | START Bieg | ||
68 | Szewczyk Iwona | Nowy Dwór Gdański | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
69 | Szewczyk Jarosław | Nowy Dwór Gdański | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
70 | Kargól Marzena | tczew | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
71 | Kargól Łukasz | Tczew | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
72 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
73 | Jankowski Marcin | Gdynia | Polska | START Bieg | OKAS GDYNIA | opłacono on-line |
74 | Koralewska Irena | Sadlinki | Polska | START Bieg | Traktor Team Gmina Kwidzyn | |
75 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | START Bieg | Traktor team gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
76 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | START Bieg | drużyna szpiku | opłacono on-line |
77 | Mamczyńska Jola | Elbląg | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
78 | Mamczyński Mariusz | Elbląg | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
79 | Barcikowska-Kmieć Beata | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
80 | Kąkol Grzegorz | Gdynia | Polska | START Bieg | Balls Of Steel | opłacono on-line |
81 | Stolarów Robert | Malbork | Polska | START Bieg | Active Malbork | opłacono on-line |
82 | Stolarów Agnieszka | Malbork | Polska | START Bieg | Active Malbork | opłacono on-line |
83 | Wysocka Alicja | Prabuty | Polska | START Bieg | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line |
84 | Wysocki Mariusz | Prabuty | Polska | START Bieg | PIES ICH GANIAŁ | opłacono on-line |
85 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | START Bieg | Gmina Gardeja Biega | |
86 | Kołkowski Krzysztof | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
87 | Kmieć Jacek | Malbork | Polska | START Bieg | Grupa Malbork | opłacono on-line |
88 | Jarosińska Katarzyna | Prabuty | Polska | START Bieg | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
89 | Błaszak Roman | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
90 | Błaszak Magdalena | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
91 | Nierzwicka Monika | Tczew | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
92 | Brzuszkiewicz Lucyna | kwidzyn | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
93 | Brzuszkiewicz Bartek | Kwidzyn | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
94 | Hoog Wioleta | Miłoradz | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
95 | Bielicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
96 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Żołnierze Wyklęci Cześć Waszej Pamięci | opłacono on-line |
97 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
98 | Tur Marcin | Malbork | Polska | START Bieg | Biegaj z Bartkiem/Kuźnia Endorfin | opłacono on-line |
99 | Witek Sylwia | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
100 | Dolinski Stanisław | Lubieszewo | Polska | START Bieg | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18044