Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Turek Katarzyna | Annowo | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
2 | Oliwiński Paweł | Biała Góra | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
3 | Oliwińska Agnieszka | Biała Góra | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | Biała Góra | opłacono on-line |
4 | Abucewicz Marek | Biała Góra | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
5 | Staniszewska Agnieszka | Braniewo | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
6 | Staniszewski Damian | Braniewo | Polska | START Bieg | ||
7 | Klimaszewska Lucyna | Braniewo | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
8 | Pokojska Ewa | Braniewo | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
9 | Rosiński Marek | Brodnica | Polska | START Bieg | MORS BRODNICA | opłacono on-line |
10 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Polska | START Marsz Nordic Walking (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
11 | Stefańska Helena | Czernin | Polska | START Marsz Nordic Walking (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
12 | Mazur Michał | Demlin | Polska | START Bieg | Skl Filippides/ BBL Starogard Gdański | opłacono on-line |
13 | Szewczun Jolanta | Dzierzgoń | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
14 | Demko Wojciech | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
15 | Demko Marta | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
16 | Czechowska Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
17 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono on-line |
18 | Rac-Kiliszewska Joanna | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | ||
19 | Grabinski Lukasz | Edinburgh | Wielka Brytania | START Bieg | DeLuxe | opłacono on-line |
20 | Kulczyk Karolina | Edinburgh | Wielka Brytania | START Bieg | DeLuxe | opłacono on-line |
21 | Serocki Adam | Elblag | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
22 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
23 | Mamczyński Mariusz | Elbląg | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
24 | Mamczyńska Jola | Elbląg | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
25 | Szarko Maciej | Elbląg | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
26 | Kancelarczyk Joanna | ELBLĄG | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
27 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
28 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | START Bieg | Active Malbork | opłacono on-line |
29 | Taczyński Marcin | Gardeja | Polska | START Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
30 | Wróbel Piotr | Gardeja | Polska | START Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
31 | Bartosiak Ryszard | Gardeja | Polska | START Bieg | Gmina Gardeja Biega | |
32 | Fałkowski Jarosław | Gardeja | Polska | START Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
33 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | START Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
34 | Grębowska Sylwia | Gdakowo | Polska | START Bieg | I Lo Malbork | opłacono on-line |
35 | Mienik Dawid | Gdańsk | Polska | START Bieg | AZS PWSZ w Elblągu | |
36 | Głodowski Michał | Gdańsk | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
37 | Suszek Krzysztof | Gdańsk nie marnoj tlenu | Polska | START Bieg | NIE MARNUJ TLENU Gdańskie Autobusy i Tramwaje | |
38 | Leoniak Ewa | Gdynia | Polska | START Bieg | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono on-line |
39 | Kąkol Grzegorz | Gdynia | Polska | START Bieg | Balls Of Steel | opłacono on-line |
40 | Jankowski Marcin | Gdynia | Polska | START Bieg | OKAS GDYNIA | opłacono on-line |
41 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
42 | Jurewicz Mirosław | Gośćiszewo 12c | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono |
43 | WOJTACKI Tomasz | Grudziądz | Polska | START Bieg | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
44 | Zdziarski Adam | Grudziądz | Polska | START Bieg | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
45 | Szytniewski Grzegorz | Grudziądz | Polska | START Bieg | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
46 | WOJTACKA Roksana | Grudziądz | Polska | START Marsz Nordic Walking | Sosnowa Team Grudziądz | opłacono on-line |
47 | Mickiewicz Jan | Grudziądz | Polska | START Bieg | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
48 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Polska | START Bieg | ||
49 | Kołecki Michał | Iława | Polska | START Bieg | TRI NEGU / ROZBIEGANY SUSZ | |
50 | PANKOWSKA KATARZYNA | IŁAWA | Polska | START Bieg | OrkaMasters Iława | opłacono on-line |
51 | JAŻDŻEWSKI ADAM | IŁAWA | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
52 | Folga Artur | Iława | Polska | START Bieg | IŁAWA BIEGA | opłacono on-line |
53 | Arbszajtys Piotr | Kalmuzy | Polska | START Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
54 | JERZYK ROBERT | KANICZKI | Polska | START Bieg | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
55 | JERZYK ANETA | KANICZKI | Polska | START Bieg | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
56 | Stefaniak Katarzyna | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Cyklo Kwidzyn | opłacono on-line |
57 | Schodowski Przemysław | Kwidzyn | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
58 | Wiernicka Paulina | KWIDZYN | Polska | START Bieg | KTS IRONMAN /RUNFITNESKA KWIDZYN | |
59 | Szostek Katarzyna | Kwidzyn | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
60 | Szostek Tomasz | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Kwidzyn Biega | opłacono on-line |
61 | Koralewski Mariusz | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Żołnierze Wyklęci Cześć Waszej Pamięci | opłacono on-line |
62 | Bielicki Wojciech | Kwidzyn | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
63 | Brzuszkiewicz Bartek | Kwidzyn | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
64 | Brzuszkiewicz Lucyna | kwidzyn | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
65 | Kowalska-Pasieka Bożena | Kwidzyn | Polska | START Bieg | drużyna szpiku | opłacono on-line |
66 | Sochacki Michał | Kwidzyn | Polska | START Bieg | ||
67 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | START Bieg | KWIDZYN BIEGA | opłacono on-line |
68 | Trzciński Radosław | Kwidzyn | Polska | START Bieg | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | opłacono on-line |
69 | Trzcińska Kamila | Kwidzyn | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
70 | Lubowska Beata | Kwidzyn | Polska | START Bieg | biegam z psem | opłacono on-line |
71 | Kopczyńska Ewa Dorota | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Wymiatacze | opłacono on-line |
72 | Rządca Marcin | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Traktor team gmina kwidzyn i | opłacono on-line |
73 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Gerke Fight Team | opłacono on-line |
74 | Zdanowski Zdzisław | Kwidzyn | START Bieg | opłacono on-line | ||
75 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | START Bieg | wymiatacze | opłacono on-line |
76 | Kubiak Rafał | Kwidzyn | Polska | START Bieg | ||
77 | Kubiak Aleksandra | Kwidzyn | Polska | START Bieg | ||
78 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Polska | START Bieg | IP KWIDZYN TEAM | opłacono on-line |
79 | Kowalski Henryk | KWIDZYN | Polska | START Bieg | IP KWIDZYN TEAM | opłacono on-line |
80 | Cichocka Anna | KWIDZYN | Polska | START Bieg | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 KWIDZYN | opłacono on-line |
81 | Rankiewicz Michał | Kwidzyn | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
82 | Obojska Monika | Kwidzyn | Polska | START Bieg | WYMIATACZE | opłacono on-line |
83 | Gumkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
84 | Chojnacki Krzysztof | Kwidzyn | Polska | START Bieg | ||
85 | Dąbrowski Stanisław | Laskowice | Polska | START Bieg | Husaria Race Team | opłacono on-line |
86 | Kownacki Bartłomiej | Lasowice Wielkie | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
87 | Osial Adam | Licze | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
88 | Tumiłowicz Jerzy | Licze | Polska | START Bieg | Traktor team gmina Kwidzyn | opłacono on-line |
89 | Dolinski Stanisław | Lubieszewo | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
90 | Kaszubowski Zenon | Malbork | Polska | START Bieg | Active Malbork | opłacono on-line |
91 | Matysiak Ewa | Malbork | Polska | START Bieg | SRS Szansa-Start Gdańsk | opłacono on-line |
92 | JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW | MALBORK | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
93 | Matejuk Marcin | Malbork | Polska | START Bieg | Beztlenowi Malbork | |
94 | Lisowska Karolina | Malbork | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
95 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
96 | Witek Sylwia | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
97 | Tur Marcin | Malbork | Polska | START Bieg | Biegaj z Bartkiem/Kuźnia Endorfin | opłacono on-line |
98 | Błaszak Magdalena | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
99 | Błaszak Roman | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
100 | Kmieć Jacek | Malbork | Polska | START Bieg | Grupa Malbork | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18370