Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rankiewicz Michał | Kwidzyn | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
2 | Zelewska Krystyna | Puck | Polska | START Bieg | opłacono | |
3 | Majewska Oliwia | Sztumska Wieś | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | UKS Sokolik Czernin | opłacono |
4 | Kozak Zdzislaw | Pruszcz Gdanski | Polska | START Bieg | ||
5 | Kniaź Małgorzata | Sztumska Wieś | Polska | START Marsz Nordic Walking (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono |
6 | Chudzik Krzysztof | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | Sztum Biega | opłacono on-line |
7 | Suszek Krzysztof | Gdańsk nie marnoj tlenu | Polska | START Bieg | NIE MARNUJ TLENU Gdańskie Autobusy i Tramwaje | |
8 | Tyburski Igor | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | opłacono on-line | |
9 | Grzywiński Wojciech | Mikołajki Pomorskie | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
10 | Banasik- Zarańska Róża | Sztum | Polska | START Marsz Nordic Walking (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
11 | Suliński Darek Suliński | Susz | Polska | START Bieg | Rozbiegany Susz | |
12 | Woroniuk Anna | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
13 | Wiechowski Sławomir | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono |
14 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
15 | Wiechowska Magda | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono | |
16 | Obojska Monika | Kwidzyn | Polska | START Bieg | WYMIATACZE | opłacono on-line |
17 | Danielewska Magdalena | Stary Targ | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
18 | Najda Mateusz | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
19 | Pokojska Ewa | Braniewo | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
20 | Gumkowski Mateusz | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
21 | Gacek Katarzyna | Skarszewy | Polska | START Bieg | Morsy Skarszewy/ SKL Filippides Starogard Gdański | opłacono on-line |
22 | Luterek Martyna | Sztum | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
23 | Rozenberg Danuta | Sztum | Polska | START Marsz Nordic Walking (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono | |
24 | Sobolewski Dawid | Węgry | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
25 | Demko Wojciech | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
26 | Demko Marta | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
27 | Dobrenko Arkadiusz | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
28 | Czechowska Katarzyna | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
29 | Mejka Mirosław | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | START Bieg | ||
30 | Sosińska Daria | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono |
31 | Beger Karolina | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | opłacono on-line | |
32 | Koczaj Maciej | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
33 | Podolski Mirosław | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
34 | Koczaj Agnieszka | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
35 | Mickiewicz Jan | Grudziądz | Polska | START Bieg | Akademia Biegania Grudziądz | opłacono on-line |
36 | Chojnacki Krzysztof | Kwidzyn | Polska | START Bieg | ||
37 | Rac-Kiliszewska Joanna | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | ||
38 | Leoniak Ewa | Gdynia | Polska | START Bieg | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono on-line |
39 | Leoniak Adam | Dzierzgoń | Polska | START Bieg | DZIERZGOŃ TEAM | opłacono on-line |
40 | Tabor Leszek | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono |
41 | kapszewicz przemysław | sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
42 | pyzik-kapszewicz angelika | sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | biegam sobie | opłacono on-line |
43 | Koliński Krzysztof | Gardeja | Polska | START Bieg | Gmina Gardeja Biega | opłacono on-line |
44 | Spalk Krzysztof | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
45 | Błaszczak Dominik | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | Bleki TEAM | opłacono on-line |
46 | Nowosielski Piotr | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | opłacono on-line | |
47 | Nowakowski Andrzej | Prabuty | Polska | START Bieg | TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN | |
48 | Pydyn Cezary | Mikołajki Pomorskie | Polska | START Bieg | opłacono | |
49 | Rozenberg Sławomir | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
50 | Dobrenko Mieczysław | Sztum | Polska | START Bieg (70 lat i powyżej) | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono |
51 | 0lszewski Bartosz | sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
52 | Olszewska Monika | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
53 | Krusiński Mirosław | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
54 | Kwiatkowski Ireneusz | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | FlowersTeam | opłacono on-line |
55 | Kusztal Dagmara | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | Instruktor Fitness Sztum | opłacono on-line |
56 | Kłopotowski Ryszard | Sztum | Polska | START Marsz Nordic Walking (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
57 | Cichocka Anna | KWIDZYN | Polska | START Bieg | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 KWIDZYN | opłacono on-line |
58 | Kowalski Henryk | KWIDZYN | Polska | START Bieg | IP KWIDZYN TEAM | opłacono on-line |
59 | Mańkowski Waldemar | Kwidzyn | Polska | START Bieg | IP KWIDZYN TEAM | opłacono on-line |
60 | PĘK GRZEGORZ PĘK | GRUPA | Polska | START Bieg | ||
61 | SOSIŃSKI DARIUSZ | SZTUM | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
62 | Giembicki Jan | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
63 | LIZIŃCZYK RAFAŁ | WĘGRY | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
64 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | START Bieg | Active Malbork | opłacono on-line |
65 | Kaczyński Daniel | Starogard Gdański | Polska | START Bieg | CrossElite | opłacono on-line |
66 | Rudzki Adam | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
67 | Olszewska Mariola | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
68 | Leszczyński Tomasz | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
69 | pawłoska karolina | Elbląg | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
70 | Kubiak Aleksandra | Kwidzyn | Polska | START Bieg | ||
71 | Kubiak Rafał | Kwidzyn | Polska | START Bieg | ||
72 | Mazerski Bartosz | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
73 | Markowski Kamil | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | opłacono on-line | |
74 | Zembrzuski Andrzej | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
75 | Łukomski Andrzej | sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ,,Zantyr'' Sztum | opłacono on-line |
76 | Sławińska Monika | Kwidzyn | Polska | START Bieg | wymiatacze | opłacono on-line |
77 | Kancelarczyk Joanna | ELBLĄG | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
78 | Kosmala Małgorzata | Sztum | Polska | START Marsz Nordic Walking (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
79 | gruszka Barbara | Sztum | Polska | START Marsz Nordic Walking (70 lat i powyżej) | LKS Zantyr Sztum | opłacono |
80 | Znarowska Bożena | Elblag | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
81 | Serocki Adam | Elblag | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
82 | Głodowski Michał | Gdańsk | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
83 | Ścisłowski Andrzej | Tczew | Polska | START Bieg | Biegający Tczew | opłacono on-line |
84 | JAŻDŻEWSKA IWONA | MALBORK | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
85 | Stecki Jakub | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
86 | Kubacki Jacek | Starogard Gdański | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
87 | Mroczkowski Tomasz | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
88 | Rojewska Angelika | Malbork | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
89 | Sadowska Aneta | sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
90 | Zdanowski Zdzisław | Kwidzyn | START Bieg | opłacono on-line | ||
91 | Wróbel Michał | Sztum | Polska | START Bieg (członkowie klubu LKS „Zantyr” Sztum) | LKS ZANTYR SZTUM | opłacono on-line |
92 | Modrzejewska Anna | Miłoradz | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
93 | Abucewicz Marek | Biała Góra | Polska | START Bieg | opłacono on-line | |
94 | Grębowska Sylwia | Gdakowo | Polska | START Bieg | I Lo Malbork | opłacono on-line |
95 | Chodukiewicz Monika | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Gerke Fight Team | opłacono on-line |
96 | Rządca Marcin | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Traktor team gmina kwidzyn i | opłacono on-line |
97 | Krzemińska Edyta | SZTUM | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line | |
98 | Kopczyńska Ewa Dorota | Kwidzyn | Polska | START Bieg | Wymiatacze | opłacono on-line |
99 | Lubowska Beata | Kwidzyn | Polska | START Bieg | biegam z psem | opłacono on-line |
100 | Czarnecki Piotr | Sztum | Polska | START Bieg (mieszkańcy Gminy Sztum) | opłacono on-line |
Wyświetleń: 18045