Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wantoch - Rekowski Tomasz | Nowe Polaszki | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Stare Polaszki | |
2 | Kurszewska Zuzanna | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
3 | Kurszewska Zofia | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
4 | Radowska Zuzanna | Złotów | Polska | Bieg Małego Twardziela | Bieg Spartakusa | |
5 | Dawidowska Zofia | Ostrzyce | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Goręczyno | |
6 | Baranowska Zosia | Łęgowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
7 | Baranowska Hania | Łęgowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
8 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Małego Twardziela | Świat Płytek u Kryspina | |
9 | Zięba Alan | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
10 | Plata Ksawery | Hopowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Egiertowo | |
11 | Kacik Olaf | Banino | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
12 | Kasprowicz Maria | Różyny | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
13 | Zwara Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | UKS ŻABIANKA | |
14 | Walec Daniel | Złotów | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
15 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
16 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
17 | Chojnacki Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Małego Twardziela | M and M | |
18 | Żurawska Natasza | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie | |
19 | Łada Nikodem | Nowe Polaszki | Polska | Bieg Małego Twardziela | Run Nico Run | |
20 | Żurawska Roksana | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie | |
21 | Rewers Hubert | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | ULTRA WAY | |
22 | Łoś Kacper | Kwidzyn | Polska | Bieg Małego Twardziela | BigYellowFoot Adventure Team | |
23 | Grzyb Zofia | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | Zwariowany Grzybek na Łośku | |
24 | Grot Nikodem | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
25 | Szybowski Bartosz | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
26 | Czapiewska Karolina | Gapowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
27 | Kowalski Bastian | Poznań | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
28 | Agaciak Lena | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
29 | Januszewski Przemysław | Montowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | Biegam U KOLESI | |
30 | Cybulski Wojciech | Malbork | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
31 | Drywa Michał | Staniszewo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
32 | Drywa Dawid | Staniszewo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
33 | Kędzia Kasia | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
34 | Brzeski Marcel | Gdansk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
35 | Brzeski Dawid | Gdansk | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP61 GDAŃSK | |
36 | Kozłowski Wiktor | Toruń | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
37 | Agaciak Norbert | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
38 | Dziedzic Konrad | Elbląg | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
39 | Singer Kacper | Egiertowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Egiertowo | |
40 | LEWAŃCZYK Natalia | STĘŻYCA | Polska | Bieg Małego Twardziela | Metrożercy | |
41 | Kędzia Dagmara | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | Sp28 | |
42 | Wołoszyk Nikodem | Łubiana | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
43 | Syldatk Majka | Mściszewice | Polska | Bieg Małego Twardziela | Metrożercy | |
44 | Syldatk Weronika | Mściszewice | Polska | Bieg Małego Twardziela | Metrożercy | |
45 | ANTONOWICZ MIKOŁAJ | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | SANBAO CrossFighting Team | |
46 | ANTONOWICZ MIŁOSZ | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | SANBAO CrossFighting Team | |
47 | WŁADYMIRUK FILIP | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Małego Twardziela | Pruszcz Biega | |
48 | Saleem Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
49 | Ortyl KATARZYNA | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
50 | Pałubicka Maria | Skarszewy | Bieg Małego Twardziela | Morsy Skarszewy | ||
51 | Anna Podniesinska | Gdansk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
52 | Charkiewicz Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
53 | Kacprzak Katarzyna | Radunica | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
54 | Literski Igor | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
55 | Sitterlee Franciszek | Zgorzałe | Polska | Bieg Małego Twardziela | Morsy Stężyca, Metrożercy | |
56 | Sitterlee Zofia | Zgorzałe | Polska | Bieg Małego Twardziela | Morsy Stężyca, Metrożercy | |
57 | Krysiak Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | Attention Team | |
58 | Korzeniewska Liliana | Goręczyno | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Goręczyno | |
59 | Korzeniewska Wiktoria | Goręczyno | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Goręczyno | |
60 | Dobkowska Zuzanna | Goręczyno | Polska | Bieg Małego Twardziela | Morsy Jägermeister | |
61 | Dobkowski Jeremi | Goręczyno | Polska | Bieg Małego Twardziela | Morsy Jägermeister | |
62 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Polska | Bieg Małego Twardziela | DDTEAM | |
63 | Klawikowski Bartosz | Brodnica Górna | Polska | Bieg Małego Twardziela | SAMSON | |
64 | Kulas Wiktor | Sztum | Polska | Bieg Małego Twardziela | Run Beach Morning Team | |
65 | Richert Bartłomiej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
66 | Gitner Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | Piękni i Bestie | |
67 | Piotrowski Tomek | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
68 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | SGA Gdynia | |
69 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | SGA Gdynia | |
70 | Leszczyńska Milana | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | Run Beach Morning Team |
Wyświetleń: 16073