Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Drywa Michał | Staniszewo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
2 | Saleem Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
3 | Wołoszyk Nikodem | Łubiana | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
4 | Walec Daniel | Złotów | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
5 | Dziedzic Konrad | Elbląg | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
6 | Agaciak Norbert | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
7 | Kozłowski Wiktor | Toruń | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
8 | Kurszewska Zuzanna | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
9 | Brzeski Marcel | Gdansk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
10 | Kędzia Kasia | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
11 | Drywa Dawid | Staniszewo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
12 | Zięba Alan | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
13 | Cybulski Wojciech | Malbork | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
14 | Agaciak Lena | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
15 | Kowalski Bastian | Poznań | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
16 | Czapiewska Karolina | Gapowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
17 | Szybowski Bartosz | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
18 | Grot Nikodem | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
19 | Kurszewska Zofia | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
20 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
21 | Baranowska Zosia | Łęgowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
22 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
23 | Ortyl KATARZYNA | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
24 | Kasprowicz Maria | Różyny | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
25 | Baranowska Hania | Łęgowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
26 | Richert Bartłomiej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
27 | Literski Igor | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
28 | Kacprzak Katarzyna | Radunica | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
29 | Charkiewicz Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
30 | Anna Podniesinska | Gdansk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
31 | Piotrowski Tomek | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
32 | Kacik Olaf | Banino | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
33 | Krysiak Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | Attention Team | |
34 | Radowska Zuzanna | Złotów | Polska | Bieg Małego Twardziela | Bieg Spartakusa | |
35 | Januszewski Przemysław | Montowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | Biegam U KOLESI | |
36 | Łoś Kacper | Kwidzyn | Polska | Bieg Małego Twardziela | BigYellowFoot Adventure Team | |
37 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Polska | Bieg Małego Twardziela | DDTEAM | |
38 | Chojnacki Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Małego Twardziela | M and M | |
39 | LEWAŃCZYK Natalia | STĘŻYCA | Polska | Bieg Małego Twardziela | Metrożercy | |
40 | Syldatk Majka | Mściszewice | Polska | Bieg Małego Twardziela | Metrożercy | |
41 | Syldatk Weronika | Mściszewice | Polska | Bieg Małego Twardziela | Metrożercy | |
42 | Dobkowska Zuzanna | Goręczyno | Polska | Bieg Małego Twardziela | Morsy Jägermeister | |
43 | Dobkowski Jeremi | Goręczyno | Polska | Bieg Małego Twardziela | Morsy Jägermeister | |
44 | Pałubicka Maria | Skarszewy | Bieg Małego Twardziela | Morsy Skarszewy | ||
45 | Sitterlee Franciszek | Zgorzałe | Polska | Bieg Małego Twardziela | Morsy Stężyca, Metrożercy | |
46 | Sitterlee Zofia | Zgorzałe | Polska | Bieg Małego Twardziela | Morsy Stężyca, Metrożercy | |
47 | Gitner Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | Piękni i Bestie | |
48 | WŁADYMIRUK FILIP | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Małego Twardziela | Pruszcz Biega | |
49 | Kulas Wiktor | Sztum | Polska | Bieg Małego Twardziela | Run Beach Morning Team | |
50 | Leszczyńska Milana | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | Run Beach Morning Team | |
51 | Łada Nikodem | Nowe Polaszki | Polska | Bieg Małego Twardziela | Run Nico Run | |
52 | Klawikowski Bartosz | Brodnica Górna | Polska | Bieg Małego Twardziela | SAMSON | |
53 | ANTONOWICZ MIKOŁAJ | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | SANBAO CrossFighting Team | |
54 | ANTONOWICZ MIŁOSZ | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | SANBAO CrossFighting Team | |
55 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | SGA Gdynia | |
56 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | SGA Gdynia | |
57 | Singer Kacper | Egiertowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Egiertowo | |
58 | Plata Ksawery | Hopowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Egiertowo | |
59 | Dawidowska Zofia | Ostrzyce | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Goręczyno | |
60 | Korzeniewska Liliana | Goręczyno | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Goręczyno | |
61 | Korzeniewska Wiktoria | Goręczyno | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Goręczyno | |
62 | Wantoch - Rekowski Tomasz | Nowe Polaszki | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Stare Polaszki | |
63 | Kędzia Dagmara | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | Sp28 | |
64 | Brzeski Dawid | Gdansk | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP61 GDAŃSK | |
65 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Małego Twardziela | Świat Płytek u Kryspina | |
66 | Zwara Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | UKS ŻABIANKA | |
67 | Rewers Hubert | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | ULTRA WAY | |
68 | Żurawska Natasza | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie | |
69 | Żurawska Roksana | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie | |
70 | Grzyb Zofia | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | Zwariowany Grzybek na Łośku |
Wyświetleń: 16053