Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Buga Marek | Kaczki | Polska | Bieg Twardego | M and M | opłacono on-line |
2 | Pochopień Mira | Gdańsk | Polska | Bieg Twardego | Wataha-Łączy nas bieganie | opłacono on-line |
3 | Mikulski Feliks | Przywidz | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
4 | Mikulski Arkadiusz | Przywidz | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
5 | Ciołek Sandra | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
6 | Żywicki Piotr | Lipusz | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
7 | Woźniak Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
8 | Karcz Krystian | Pomysk Wielki | Polska | Bieg Twardego | Amatorzy Ze Wsi | opłacono on-line |
9 | Silka Krzysztof | Pomysk Wielki | Polska | Bieg Twardego | Amatorzy Ze Wsi | opłacono on-line |
10 | Kasiewicz Michał | Pomysk Wielki | Polska | Bieg Twardego | Amatorzy Ze Wsi | opłacono on-line |
11 | Jakubek Patryk | Bytów | Polska | Bieg Twardego | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
12 | Wantoch - Rekowski Tomasz | Nowe Polaszki | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Stare Polaszki | |
13 | Strągowska Katarzyna | Gowino | Polska | Bieg Twardego | Baltic Seals | opłacono on-line |
14 | Kurszewska Zuzanna | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
15 | Kurszewska Zofia | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
16 | Radowska Zuzanna | Złotów | Polska | Bieg Małego Twardziela | Bieg Spartakusa | |
17 | Radowski Roman | Złotów | Polska | Bieg Twardego | Bieg Spartakusa | opłacono on-line |
18 | Borowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
19 | Kwiatkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
20 | Ślewińska Edyta | Dziemiany | Polska | Bieg Średniego Twardziela | opłacono on-line | |
21 | Ślewińska Magdalena | Dziemiany | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
22 | Dawidowska Zofia | Ostrzyce | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Goręczyno | |
23 | Troka Natalia | Kościerzyna | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
24 | Singer Malwina | Kościerzyna | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
25 | Baranowska Zosia | Łęgowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
26 | Baranowska Hania | Łęgowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
27 | Baranowska Dorota | Łęgowo | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
28 | Byczkowski Mateusz | Ostrzyce | Polska | Bieg Średniego Twardziela | SP Goręczyno | opłacono on-line |
29 | Gostkowska-Drzewicka Magdalena | Sobącz | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
30 | Klein Kamil | Egiertowo | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
31 | Lipiński Tomasz | Rybaki | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
32 | Kasprowicz Artur | Różyny | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
33 | SINGER WERONIKA | KOŚCIERZYNA | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
34 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Małego Twardziela | Świat Płytek u Kryspina | |
35 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Twardego | Świat Płytek u Kryspina | opłacono on-line |
36 | Zięba Alan | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
37 | Plata Ksawery | Hopowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Egiertowo | |
38 | Kacik Olaf | Banino | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
39 | Wiśniewski Mateusz | Skórcz | Polska | Bieg Twardego | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
40 | Kasprowicz Maria | Różyny | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
41 | Zwara Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | UKS ŻABIANKA | |
42 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | Bieg Średniego Twardziela | Kreativ sport Dynamic Lębork | opłacono on-line |
43 | Klaman Magdalena | Bytów | Polska | Bieg Twardego | Fabryka Zdrowia Bytów | opłacono on-line |
44 | Czapiewska Wiktoria | Niedamowo | Polska | Bieg Średniego Twardziela | opłacono on-line | |
45 | Czapiewska Aldona | Niedamowo | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
46 | Białowąs Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Twardego | DCT drużyna biegowa | opłacono on-line |
47 | Walec Daniel | Złotów | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
48 | Walec Alicja | Złotów | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
49 | Gołąb SylwiA | Borzytuchom | Polska | Bieg Twardego | Fabryka Zdrowia Bytów | opłacono on-line |
50 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
51 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
52 | Harashchuk Tatiana | Gdańsk | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
53 | Chojnacki Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Małego Twardziela | M and M | |
54 | Chojnacki Michał | Pruszcz Gdanski | Polska | Bieg Twardego | M and M | opłacono on-line |
55 | Drywa Weronika | Staniszewo | Polska | Bieg Średniego Twardziela | opłacono on-line | |
56 | Drywa Norbert | Staniszewo | Polska | Bieg Średniego Twardziela | opłacono on-line | |
57 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Bieg Twardego | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
58 | Klin Anna | Skórcz | Polska | Bieg Twardego | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
59 | Gering Mariusz | Gdańsku | Polska | Bieg Twardego | DCT drużyna biegowa | opłacono on-line |
60 | Gawęda Bożena | Gościcino | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
61 | Gawron Anna | Słupsk | Polska | Bieg Twardego | Best Beasts | opłacono |
62 | Dambiec Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
63 | Cegłowski Filip | Rumia | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
64 | Rewers Lidia | Gdynia | Polska | Bieg Średniego Twardziela | ULTRA WAY | opłacono on-line |
65 | Krueger Kamila | Somonino | Polska | Bieg Średniego Twardziela | Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino | opłacono on-line |
66 | Dymek Sebastian | Kościerska Huta | Polska | Bieg Twardego | AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA | opłacono on-line |
67 | Żurawska Natasza | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie | |
68 | Łada Nikodem | Nowe Polaszki | Polska | Bieg Małego Twardziela | Run Nico Run | |
69 | Żurawska Roksana | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie | |
70 | Szlagowska Oliwia | Kościerzyna | Polska | Bieg Twardego | AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA | opłacono on-line |
71 | Rewers Leon | Gdynia | Polska | Bieg Średniego Twardziela | ULTRA WAY | opłacono on-line |
72 | Chalecka JOLANTA | Braniewo | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
73 | Sywanycz Ireneusz | Gdańsk | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
74 | Wiśniewski Krzysztof | Skórcz | Polska | Bieg Twardego | Aktywni Kociewiacy | opłacono on-line |
75 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
76 | Kujawa Katarzyna | Gdynia | Polska | Bieg Twardego | Kurczak Team Crow | opłacono on-line |
77 | Rewers Hubert | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | ULTRA WAY | |
78 | Rewers Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg Twardego | ULTRA WAY | opłacono on-line |
79 | Skrzyński Sylwester | TUCHOM | Polska | Bieg Twardego | SKS VIGO TUCHOM | opłacono on-line |
80 | Łoś Kacper | Kwidzyn | Polska | Bieg Małego Twardziela | BigYellowFoot Adventure Team | |
81 | Grzyb Zofia | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | Zwariowany Grzybek na Łośku | |
82 | Stefaniak Marcin | Łęczyce | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
83 | Krauze Hanna | Chojnice | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
84 | Ramutkowski Zbigniew | Chojnice | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
85 | Pazik Dariusz | Rumia | Polska | Bieg Twardego | RUNEDA | opłacono on-line |
86 | Nikel Dominik | Gołubie | Polska | Bieg Średniego Twardziela | KONTENER FORMY | opłacono on-line |
87 | BŁASZKOWSKI PIOTR | Łubiana | Polska | Bieg Twardego | Forest Gump | opłacono on-line |
88 | Kotarska Ewa | Bytów | Polska | Bieg Twardego | Fabryka Zdrowia Bytów | opłacono on-line |
89 | Klaman Katarzyna | Parchowo | Polska | Bieg Twardego | Fabryka Zdrowia Bytów | opłacono on-line |
90 | Wójcik Beata | Gdynia | Polska | Bieg Twardego | Biegowi Wariaci | opłacono on-line |
91 | Chwarzynska Aldona | Bytow | Polska | Bieg Twardego | Fabryka Zdrowia Bytów | opłacono on-line |
92 | Jereczek Joanna | Sulęczyno | Polska | Bieg Twardego | Fabryka Zdrowia Bytów | opłacono on-line |
93 | Damps Martyna | Skrzeszewo | Polska | Bieg Średniego Twardziela | opłacono on-line | |
94 | Malek-Podjaski Marcin | Bytów | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
95 | Zielonka Monika | Bytów | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
96 | klasa Paweł | nowy klincz | Polska | Bieg Średniego Twardziela | opłacono on-line | |
97 | Klasa Jan | Nowy klincz | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
98 | Woźniak Michał | Brodnica Górna | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
99 | Grot Nikodem | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
100 | Szybowski Bartosz | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela |
Wyświetleń: 16052