Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kasprowicz Maria | Różyny | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
2 | Wantoch - Rekowski Tomasz | Nowe Polaszki | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Stare Polaszki | |
3 | Kurszewska Zuzanna | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
4 | Chojnacki Przemysław | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Małego Twardziela | M and M | |
5 | Kurszewska Zofia | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
6 | Radowska Zuzanna | Złotów | Polska | Bieg Małego Twardziela | Bieg Spartakusa | |
7 | Leik Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
8 | Walec Daniel | Złotów | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
9 | Zwara Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | UKS ŻABIANKA | |
10 | Leik Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
11 | Kacik Olaf | Banino | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
12 | Plata Ksawery | Hopowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Egiertowo | |
13 | Zięba Alan | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
14 | Garski Kryspin | Bytów | Polska | Bieg Małego Twardziela | Świat Płytek u Kryspina | |
15 | Dawidowska Zofia | Ostrzyce | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Goręczyno | |
16 | Baranowska Zosia | Łęgowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
17 | Baranowska Hania | Łęgowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
18 | Żurawska Roksana | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie | |
19 | Łada Nikodem | Nowe Polaszki | Polska | Bieg Małego Twardziela | Run Nico Run | |
20 | Żurawska Natasza | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Kościerzynie | |
21 | Syldatk Majka | Mściszewice | Polska | Bieg Małego Twardziela | Metrożercy | |
22 | Rewers Hubert | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | ULTRA WAY | |
23 | Syldatk Weronika | Mściszewice | Polska | Bieg Małego Twardziela | Metrożercy | |
24 | Łoś Kacper | Kwidzyn | Polska | Bieg Małego Twardziela | BigYellowFoot Adventure Team | |
25 | Grzyb Zofia | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | Zwariowany Grzybek na Łośku | |
26 | Leszczyńska Milana | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | Run Beach Morning Team | |
27 | ANTONOWICZ MIKOŁAJ | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | SANBAO CrossFighting Team | |
28 | Teska Patrycja | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | SGA Gdynia | |
29 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | SGA Gdynia | |
30 | ANTONOWICZ MIŁOSZ | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | SANBAO CrossFighting Team | |
31 | Wołoszyk Nikodem | Łubiana | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
32 | Piotrowski Tomek | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
33 | Kędzia Dagmara | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | Sp28 | |
34 | WŁADYMIRUK FILIP | PRUSZCZ GDAŃSKI | Polska | Bieg Małego Twardziela | Pruszcz Biega | |
35 | Gitner Maksymilian | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | Piękni i Bestie | |
36 | Grot Nikodem | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
37 | Szybowski Bartosz | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
38 | Saleem Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
39 | LEWAŃCZYK Natalia | STĘŻYCA | Polska | Bieg Małego Twardziela | Metrożercy | |
40 | Richert Bartłomiej | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
41 | Kulas Wiktor | Sztum | Polska | Bieg Małego Twardziela | Run Beach Morning Team | |
42 | Klawikowski Bartosz | Brodnica Górna | Polska | Bieg Małego Twardziela | SAMSON | |
43 | Ortyl KATARZYNA | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
44 | Singer Kacper | Egiertowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Egiertowo | |
45 | Pałubicka Maria | Skarszewy | Bieg Małego Twardziela | Morsy Skarszewy | ||
46 | WLAZŁOWSKA NADIA | GDYNIA | Polska | Bieg Małego Twardziela | DDTEAM | |
47 | Dobkowski Jeremi | Goręczyno | Polska | Bieg Małego Twardziela | Morsy Jägermeister | |
48 | Dobkowska Zuzanna | Goręczyno | Polska | Bieg Małego Twardziela | Morsy Jägermeister | |
49 | Czapiewska Karolina | Gapowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
50 | Korzeniewska Wiktoria | Goręczyno | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Goręczyno | |
51 | Korzeniewska Liliana | Goręczyno | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP Goręczyno | |
52 | Kowalski Bastian | Poznań | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
53 | Agaciak Lena | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
54 | Januszewski Przemysław | Montowo | Polska | Bieg Małego Twardziela | Biegam U KOLESI | |
55 | Anna Podniesinska | Gdansk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
56 | Charkiewicz Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
57 | Cybulski Wojciech | Malbork | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
58 | Kacprzak Katarzyna | Radunica | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
59 | Drywa Michał | Staniszewo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
60 | Krysiak Antonina | Gdańsk | Polska | Bieg Małego Twardziela | Attention Team | |
61 | Drywa Dawid | Staniszewo | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
62 | Literski Igor | Kościerzyna | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
63 | Kędzia Kasia | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
64 | Brzeski Marcel | Gdansk | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
65 | Brzeski Dawid | Gdansk | Polska | Bieg Małego Twardziela | SP61 GDAŃSK | |
66 | Kozłowski Wiktor | Toruń | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
67 | Sitterlee Zofia | Zgorzałe | Polska | Bieg Małego Twardziela | Morsy Stężyca, Metrożercy | |
68 | Sitterlee Franciszek | Zgorzałe | Polska | Bieg Małego Twardziela | Morsy Stężyca, Metrożercy | |
69 | Agaciak Norbert | Gdynia | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
70 | Dziedzic Konrad | Elbląg | Polska | Bieg Małego Twardziela | ||
71 | Podniesinska Ewa | Gdansk | Polska | Bieg Średniego Twardziela | ||
72 | Lipa Aleksandra | Ostrowiec Świętokrzyski | Polska | Bieg Średniego Twardziela | ||
73 | Nikel Dominik | Gołubie | Polska | Bieg Średniego Twardziela | KONTENER FORMY | opłacono on-line |
74 | Charkiewicz Jakub | Straszyn | Polska | Bieg Średniego Twardziela | Run Beach Morning | opłacono |
75 | Damps Martyna | Skrzeszewo | Polska | Bieg Średniego Twardziela | opłacono on-line | |
76 | klasa Paweł | nowy klincz | Polska | Bieg Średniego Twardziela | opłacono on-line | |
77 | Szycko Oliwia | Słupsk | Polska | Bieg Średniego Twardziela | opłacono on-line | |
78 | Trela Paulina | Żuromino | Polska | Bieg Średniego Twardziela | Metrożercy | opłacono |
79 | Januszewski Adrian | Montowo | Polska | Bieg Średniego Twardziela | Biegam U KOLESI | opłacono on-line |
80 | Trela Anna | Żuromino | Polska | Bieg Średniego Twardziela | Metrożercy | opłacono |
81 | Literski Oliwier | Kościerzyna | Polska | Bieg Średniego Twardziela | opłacono | |
82 | Charkiewicz Wiktoria | Straszyn | Polska | Bieg Średniego Twardziela | Run Beach Morning | opłacono |
83 | Żurawski Ksawery | Kościerzyna | Polska | Bieg Średniego Twardziela | Champion Kościerzyna | opłacono |
84 | Krueger Kamila | Somonino | Polska | Bieg Średniego Twardziela | Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino | opłacono on-line |
85 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | Bieg Średniego Twardziela | Kreativ sport Dynamic Lębork | opłacono on-line |
86 | Czapiewska Wiktoria | Niedamowo | Polska | Bieg Średniego Twardziela | opłacono on-line | |
87 | Rewers Leon | Gdynia | Polska | Bieg Średniego Twardziela | ULTRA WAY | opłacono on-line |
88 | Ślewińska Edyta | Dziemiany | Polska | Bieg Średniego Twardziela | opłacono on-line | |
89 | Rewers Lidia | Gdynia | Polska | Bieg Średniego Twardziela | ULTRA WAY | opłacono on-line |
90 | Drywa Weronika | Staniszewo | Polska | Bieg Średniego Twardziela | opłacono on-line | |
91 | Drywa Norbert | Staniszewo | Polska | Bieg Średniego Twardziela | opłacono on-line | |
92 | Byczkowski Mateusz | Ostrzyce | Polska | Bieg Średniego Twardziela | SP Goręczyno | opłacono on-line |
93 | Mikulski Feliks | Przywidz | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
94 | Ślewińska Magdalena | Dziemiany | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
95 | Brózda Monika | Gdynia | Polska | Bieg Twardego | BigYellowFoot Adventure Team | |
96 | Troka Natalia | Kościerzyna | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
97 | Kwiatkowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
98 | Singer Malwina | Kościerzyna | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
99 | Borowski Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Twardego | opłacono on-line | |
100 | Łoś Małgorzata | Mareza | Polska | Bieg Twardego | BigYellowFoot Adventure Team |
Wyświetleń: 16094