Bieg Twardego 2018
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wójcik Beata Gdynia Bieg Twardego Biegowi Wariaci opłacono on-line
2 Kacik Olaf Banino Bieg Małego Twardziela
3 Bojke Michał Bieszkowice Bieg Twardego opłacono on-line
4 Knot Martyna Borkowo Bieg Twardego Piękni i Bestie 90.00 PLN
5 Gołąb SylwiA Borzytuchom Bieg Twardego Fabryka Zdrowia Bytów opłacono on-line
6 Chalecka JOLANTA Braniewo Bieg Twardego opłacono on-line
7 Klawikowski Bartosz Brodnica Górna Bieg Małego Twardziela SAMSON
8 Woźniak Michał Brodnica Górna Bieg Twardego opłacono on-line
9 Klawikowski Arkadiusz Brodnica Górna Bieg Twardego SAMSON opłacono on-line
10 Januszkiewicz Kornelia Bydgoszcz Bieg Twardego WATAHA BYDGOSZCZ opłacono on-line
11 Zech Izabela Bydgoszcz Bieg Twardego WATAHA BYDGOSZCZ
12 Pałaszyńska Beata Bydgoszcz Bieg Twardego
13 Olejniczak Alina Bydgoszcz Bieg Twardego WATAHA BYDGOSZCZ opłacono on-line
14 Chwarzynska Aldona Bytow Bieg Twardego Fabryka Zdrowia Bytów opłacono on-line
15 Klaman Magdalena Bytów Bieg Twardego Fabryka Zdrowia Bytów opłacono on-line
16 Zielonka Monika Bytów Bieg Twardego opłacono on-line
17 Jakubek Patryk Bytów Bieg Twardego Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
18 Malek-Podjaski Marcin Bytów Bieg Twardego opłacono on-line
19 Garski Kryspin Bytów Bieg Twardego Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
20 Garski Kryspin Bytów Bieg Małego Twardziela Świat Płytek u Kryspina
21 Kotarska Ewa Bytów Bieg Twardego Fabryka Zdrowia Bytów opłacono on-line
22 Metel Justyna Bytów Bieg Twardego Fabryka Zdrowia Bytów
23 Karczewski Adam Chmielno Bieg Twardego
24 Bystron Adrian Chmielno Bieg Twardego opłacono on-line
25 Piekarski Mateusz Chmielno Bieg Twardego opłacono on-line
26 Ramutkowski Zbigniew Chojnice Bieg Twardego opłacono on-line
27 Krauze Hanna Chojnice Bieg Twardego opłacono on-line
28 Malek Anna Dobrzewino Bieg Twardego
29 Ślewińska Magdalena Dziemiany Bieg Twardego opłacono on-line
30 Ślewińska Edyta Dziemiany Bieg Średniego Twardziela opłacono on-line
31 Stopa Joanna Dziemiany Bieg Twardego BNW DZIEMIANY
32 Singer Marcin Egiertowo Bieg Twardego opłacono on-line
33 Singer Kacper Egiertowo Bieg Małego Twardziela SP Egiertowo
34 Klein Kamil Egiertowo Bieg Twardego opłacono on-line
35 Mamczyński Mariusz Elbląg Bieg Twardego opłacono on-line
36 Dziedzic Magdalena Elbląg Bieg Twardego opłacono on-line
37 Dziedzic Konrad Elbląg Bieg Małego Twardziela
38 Szemis Daniel Folwarki Tylwickie Bieg Twardego opłacono on-line
39 Czapiewska Karolina Gapowo Bieg Małego Twardziela
40 Brzeski Dawid Gdansk Bieg Małego Twardziela SP61 GDAŃSK
41 Brzeski Marcel Gdansk Bieg Małego Twardziela
42 Anna Podniesinska Gdansk Bieg Małego Twardziela
43 Marciniak Wojciech Gdansk Bieg Twardego Tylko wariaci są coś warci opłacono on-line
44 Podniesinska Ewa Gdansk Bieg Średniego Twardziela 90.00 PLN
45 Podniesinski Dariusz Gdansk Bieg Twardego
46 Pachucki Adam Gdansk Bieg Twardego Wkurw_team opłacono on-line
47 Kulak Edyta Gdansk Bieg Twardego 90.00 PLN
48 Suszek Krzysztof Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
49 Meissner Marcin Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
50 Białowąs Jakub Gdańsk Bieg Twardego DCT drużyna biegowa opłacono on-line
51 Turzyński Karol Gdańsk Bieg Twardego Morsy Jägermeister opłacono on-line
52 Charkiewicz Amelia Gdańsk Bieg Małego Twardziela
53 Halińska Paulina Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
54 Czerwińska Agnieszka Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
55 Bobko Joanna Gdańsk Bieg Twardego WILD GIRLS
56 Zięba Natalia Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
57 Szylka Mirosław Gdańsk Bieg Twardego Dirty Sparrows opłacono on-line
58 Wieczorek Tomasz Gdańsk Bieg Twardego WATAHA opłacono on-line
59 Saleem Monika Gdańsk Bieg Twardego WATAHA opłacono on-line
60 Saleem Kamil Gdańsk Bieg Małego Twardziela
61 Woźniak Piotr Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
62 Zwara Julia Gdańsk Bieg Małego Twardziela UKS ŻABIANKA
63 Pachocki Michał Gdańsk Bieg Twardego ST RUNNERS opłacono on-line
64 Zięba Alan Gdańsk Bieg Małego Twardziela
65 Stando-Krysiak Monika Aleksandra Gdańsk Bieg Twardego
66 Sywanycz Ireneusz Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
67 Paszkowski Paweł Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
68 Harashchuk Tatiana Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
69 Godlewska Hanna Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
70 Kwiatkowski Tomasz Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
71 Pawłowska-Szulc Natalia Gdańsk Bieg Twardego Sii Gdańsk:) opłacono
72 Szulc Tomasz Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
73 Grigorian Monika Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
74 Borowski Mateusz Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
75 Pochopień Mira Gdańsk Bieg Twardego Wataha-Łączy nas bieganie opłacono on-line
76 Niechoćko Agata Gdańsk Bieg Twardego Run Beach Morning Team opłacono on-line
77 Olszowy Tomasz Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
78 Leszczyńska Milana Gdańsk Bieg Małego Twardziela Run Beach Morning Team
79 Butkiewicz Piotr Gdańsk Bieg Twardego BigYellowFoot Adventure Team
80 Schumertl Tomasz Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
81 Krysiak Antonina Gdańsk Bieg Małego Twardziela Attention Team
82 Leik Małgorzata Gdańsk Bieg Małego Twardziela
83 Leik Marta Gdańsk Bieg Małego Twardziela
84 Stando-Krysiak Monika Gdańsk Bieg Twardego Attention Team opłacono on-line
85 Ortyl Anna Gdańsk Bieg Twardego opłacono on-line
86 Ortyl KATARZYNA Gdańsk Bieg Małego Twardziela
87 ANTONOWICZ PAWEŁ Gdańsk Bieg Twardego SANBAO CrossFighting Team opłacono on-line
88 ANTONOWICZ MIŁOSZ Gdańsk Bieg Małego Twardziela SANBAO CrossFighting Team
89 ANTONOWICZ MIKOŁAJ Gdańsk Bieg Małego Twardziela SANBAO CrossFighting Team
90 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg Małego Twardziela
91 Suszek Krzysztof Gdańsk nie marnoj tlenu Bieg Twardego
92 Gering Mariusz Gdańsku Bieg Twardego DCT drużyna biegowa opłacono on-line
93 Gitner Maksymilian Gdynia Bieg Małego Twardziela Piękni i Bestie
94 Gitner Marcin Gdynia Bieg Twardego Piękni i Bestie opłacono on-line
95 Agaciak Norbert Gdynia Bieg Małego Twardziela
96 Kędzia Kasia Gdynia Bieg Małego Twardziela
97 Woss Krzysztof Gdynia Bieg Twardego Good-Time opłacono
98 Towarnicka Izabela Gdynia Bieg Twardego Team Deaf opłacono on-line
99 Wasilewski Marcin Gdynia Bieg Twardego Apteka Gemini Team opłacono on-line
100 Sosnowski Adrian Gdynia Bieg Twardego Chodzezkijami.pl Elite Team opłacono


Wyświetleń: 9327

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ