Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Skopek Mateusz | Łyse | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Uśmiech Dzieci | |
2 | Czekalski Mateusz | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | ||
3 | Kotowski Paweł | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | opłacono | |
4 | Grodzka Julia | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | SP 1 Ostrołęka | |
5 | Humienna Daria | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | SP 1 Ostrołęka | |
6 | Korczak Aleksandra | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | SP 1 Ostrołęka | |
7 | Banaś Maja | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | SP 1 Ostrołęka | |
8 | Boruch Kornelia | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | SP 1 Ostrołęka | |
9 | Grala Natalia | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | SP 1 Ostrołęka | |
10 | Bochenek Emilia | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | SP 1 Ostrołęka | |
11 | Opęchowska Klaudia | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | SP 1 Ostrołęka | |
12 | Pons Zofia | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | ||
13 | Zaniewski Tymon | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | MKKK OSTROŁĘKA | |
14 | Mieczkowska Helena | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | MKKK OSTROŁĘKA | |
15 | Skrodzki Kacper | Łomża | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Kapitalni Łomża | |
16 | Żbikowski Dariusz | Laskowiec | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | MKKK OSTROŁĘKA | |
17 | Piskorek Iza | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | MKKK OSTROŁĘKA | |
18 | Zdrodowska Łucja | Olszewo-Borki | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | MKKK OSTROŁĘKA | |
19 | Piotrowska Oliwia | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | MKKK OSTROŁĘKA | |
20 | Gocłowski Igor | Ławy | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | MKKK OSTROŁĘKA | |
21 | Dąbkowski Mateusz | Borawe | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | MKKK OSTROŁĘKA | |
22 | Augustyniak Magdalena | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | MKKK OSTROŁĘKA | |
23 | Zdrodowska Olga | Olszewo-Borki | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | MKKK OSTROŁĘKA | |
24 | Łuba Rafał | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | MKKK OSTROŁĘKA | |
25 | Śnietka Julita | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | ||
26 | Śnietka Kamila | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | ||
27 | Rosiński Bartłomiej | Rzekuń | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushinkai | |
28 | Rosińska Patrycja | Rzekuń | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushinkai | |
29 | Wekwejt Natalia | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushinkai | |
30 | Prusińska Kinga | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP5 | |
31 | Kacpura Aleksandra | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | UKS "CLAN" Ostrołęka/SP6 | |
32 | Dąbrowska Oliwia | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | ||
33 | Mrozek Marta | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | UKS "CLAN" Ostrołęka/SP6 | |
34 | Kukuć Martyna | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP5 | |
35 | Kaliszewska Łucja | Białobiel | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | UKS "CLAN" Ostrołęka/SP10 | |
36 | Niziński Antoni | Rzekuń | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushinkai | |
37 | Żebrowski Stanisław | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Szkoła Podstawowa przy Liceum Klasycznym w Ostrołęce | opłacono |
38 | Szabłowska Marysia | Laskowiec | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Szkoła Podstawowa Nr 6 | |
39 | Gogoł Jakub | Rzekuń | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | |
40 | Podbielska Julia | Rzekuń | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | |
41 | Chmielewska Zuzanna | Rzekuń | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | |
42 | Filochowska Kinga | Rzekuń | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | |
43 | Dąbrowska Julia | Rzekuń | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | |
44 | Adamowski Mateusz | Ławy | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | |
45 | Majkowski Szymon | Rzekuń | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Gimnazjum im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Rzekuniu | |
46 | Różycka Weronika | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | UKS "CLAN" Ostrołęka/SP6 | |
47 | Milewska Joanna | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | UKS "CLAN" Ostrołęka/SP6 | |
48 | Oleksiak Martyna | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | UKS "CLAN" Ostrołęka/SP6 | |
49 | Olbryś Jakub | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP5 | |
50 | Olbryś Julia | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP5 | |
51 | Jastrzębski Jakub | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |
52 | Bożomańska Julia | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | UKS ,,CLAN'' Ostrołęka/SP5 | |
53 | Szporak Nikola | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | ||
54 | Szporak Kamil | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | ||
55 | Chojnowski Piotr | Szafranki | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Uśmiech Dzieci | |
56 | Siemiątkowska Alicja | Rzekuń | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | ||
57 | Zięba Adam | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | APN Ostrołęka | opłacono |
58 | Tworkowska Laura | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Szkoła Podstawowa Nr 3 | |
59 | Tworkowska Lena | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Szkoła Podstawowa Nr 3 | |
60 | Gruz Małgorzata | Rataje | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | S.P GRABÓWEK | |
61 | Pragacz Wiktor | Rataje | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | S.P GRABÓWEK | |
62 | Piórkowski Kacper | Czarnia | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OKLA Ostrołęka | |
63 | Dawidowski Adrian | Kadzidło | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | ||
64 | Łada Igor | Kruki | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |
65 | Brzuzy Blanka | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |
66 | Stolarczyk Szymon | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | |
67 | Samsel Elżbieta | Baranowo | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushinkai | |
68 | Mróz Maria | Baranowo | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushinkai | |
69 | Moszczyński Marcel | Baranowo | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushinkai | |
70 | Orzoł Bartosz | Baranowo | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushinkai | |
71 | Tabaka Szymon | Lipowy Las | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushinkai | |
72 | Krawczyk Amelia | Baranowo | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushinkai | |
73 | Symołon Maciek | Baranowo | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushinkai | |
74 | Rutkowski Sebastian | Baranowo | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushinkai | |
75 | Stolarczyk Helena | Baranowo | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | ||
76 | Tabaka Franciszek | Baranowo | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushinkai | |
77 | Michalak Zuza | Baranowo | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushinkai | |
78 | Deptuła Julia | Baranowo | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushinkai | |
79 | Krakowiecka Kinga | Baranowo | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | Ostrołęcki Klub Karate Kyokushinkai | |
80 | Dovgosheya Adam | Rzekuń | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | STO/ APN | |
81 | Berkowski Jakub | Olszewo-Borki | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
82 | Paździor Mateusz | Troszyn | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
83 | Rychlicki Jakub | Różan | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
84 | Jankowski jakub | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
85 | Pietrzak Kacper | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
86 | Samsel Mateusz | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
87 | Korzenko Filip | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
88 | Drężek Konrad | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
89 | Polewacz Oskar | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
90 | Szczubełek Miłosz | Łęg Przedmiejski | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
91 | Lebuda Michał | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
92 | Białobrzewski Krystian | Lelis | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
93 | Modzelewski Dawid | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
94 | Piersa Igor | Rzekuń | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
95 | Białobrzewski Ksawery | Lelis | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
96 | Wasyk Jakub | Olszewo-Borki | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
97 | Dzierzgowski Bartosz | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
98 | Cholewiński Rafał | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
99 | Piasta Szymon | Rzekuń | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona | |
100 | Łyziński Wiktor | Ostrołęka | Polska | 1963m (2002 i młodsi) | OTS Korona |
Wyświetleń: 15954