BigYellowFoot Adventure Challenge
Pierwsze 50 pakietów
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Finka Krystian Wejherowo Pierwsze 50 pakietów Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
2 Dadej Rafał Gdynia Pierwsze 50 pakietów Piaskiem w raka DreamEnergy opłacono on-line
3 Gitner Marcin Gdynia Pierwsze 50 pakietów Piękni i Bestie opłacono on-line
4 Littwin Mateusz Gdańsk Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
5 Mittag-Plesun Grzegorz Gdańsk Pierwsze 50 pakietów Wild Team opłacono on-line
6 Stepnowska Agata Gdańsk Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
7 Kolenda Łukasz Gdańsk Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
8 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
9 CIUNEL Łukasz Gdynia Pierwsze 50 pakietów Mamy To opłacono on-line
10 Szumacher Marta Pelplin Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
11 Kuprewicz Grzegorz Gdańsk Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
12 cegłowski Filip Rumia Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
13 Wnuk Damian Wielki Klincz Pierwsze 50 pakietów Ziaja opłacono
14 Knot Martyna Borkowo Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
15 Żuławska Magda Gdynia Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
16 Żuławski Piotr Gdynia Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
17 Kolwicz Damian Gdansk Pierwsze 50 pakietów BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
18 ROPPEL Adrian EPINAY SUR SEINE Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
19 ROPPEL Bogumiła EPINAY SUR SEINE Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
20 Żuławski Mateusz Gdynia Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
21 Bojke Michał Bieszkowice Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
22 Studziński Rafał Gdynia Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
23 Brózda Monika Gdynia Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
24 ŻABIEŁOWICZ ADAM REDA Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
25 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
26 Saczuk Magda Gdańsk Pierwsze 50 pakietów Wild Team opłacono on-line
27 Śmigaj Sebastian Gdańsk Pierwsze 50 pakietów Wild Team opłacono on-line
28 Radzieńska Kamila Gdynia Pierwsze 50 pakietów BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
29 Małek Marcin Gdansk Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
30 Radzieński Maciej Gdynia Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
31 Niemczyk Michał Lębork Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
32 Strągowska Katarzyna Gowino Pierwsze 50 pakietów Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
33 Woś Marta Woś Gdynia Pierwsze 50 pakietów opłacono on-line
34 Krawiec Łukasz Sztum Pierwsze 50 pakietów Run Beach Morning opłacono on-line
35 Macioch Martyna Gdańsk Pierwsze 50 pakietów Wild Team opłacono on-line
36 Kotłowski Marcin Gdynia Pierwsze 50 pakietów BigYellowFoot Adventure Team opłacono on-line
37 Finka Krystian Wejherowo Pierwsze 50 pakietów Małe Trójmiasto Biega minął termin płatności
38 Szyca Dariusz Gdańsk Pierwsze 50 pakietów minął termin płatności
39 Michlewicz Artur Gdańsk Pierwsze 50 pakietów BigYellowFoot Adventure Team minął termin płatności


Wyświetleń: 3650

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ