Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Gierkowski Andrzej Włocławek 10000m Anwil Team opłacono
2 Jarosław Gierszewski Ciechocinek 10000m opłacono on-line
3 Słomkowski Mateusz Gdańsk 10000m opłacono on-line
4 Suwałowska Natalia Suwałowska Włocławek 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką opłacono on-line
5 Jeżewski Adrian Lipno 5000m opłacono on-line
6 Olejnik Tomasz Gdańsk 10000m opłacono on-line
7 Maciejewski Marek Włocławek 5000m BORA TEAM opłacono on-line
8 Ćwikilńska Karolina Włocławek 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką PWSZ Włocławek opłacono on-line
9 PASTERNAK WERONIKA WŁOCŁAWEK 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką Vectra Włocławek opłacono on-line
10 PASTERNAK ROBERT WŁOCŁAWEK 5000m LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEK opłacono on-line
11 Darga-Miziołek Paulina Włocławek 10000m ANWIL TEAM opłacono on-line
12 Żabiński Radosław Włocławek 10000m WKB Maratończyk Włocławek opłacono
13 Prochno Piotr Włocławek 10000m anwil team opłacono on-line
14 Liniewski Łukasz Włocławek 10000m Activcentrum opłacono on-line
15 Prątnicki Wiesław Włocławek 10000m opłacono on-line
16 Bąbiński Bartłomiej Włocławek 10000m BBG-PROJEKT opłacono on-line
17 Górniak Bartłomiej Włocławek 10000m #rusz4litery opłacono on-line
18 Soborski Paweł Włocławek 10000m opłacono
19 Grunwald Artur Bobrowniki 10000m opłacono on-line
20 Waszak Sebastian Włocławek 5000m opłacono on-line
21 Sztolcman Piotr Wloclawek 5000m GKS FABIANKI opłacono on-line
22 Zawadzki Kazimierz Wloclawek 1000m opłacono
23 Krupa Grzegorz Włocławek 10000m ANWIL TEAM opłacono
24 Kołtun Mateusz Włocławek 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką opłacono on-line
25 Michalak Mateusz Włocławek 10000m Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej opłacono on-line
26 Brzeziński Marcin Włocławek 10000m SRTG Włocławek opłacono
27 Zientara Marcin Piotrków Kujawski 10000m BSPK Team opłacono on-line
28 Lewandowski Marcin Włocławek 10000m
29 Matczak Anna Włocławek 10000m
30 Śrubas Paweł Radziejów 10000m Urząd Miasta Radziejów opłacono on-line
31 Leszczyńska MIlena Płock 10000m Leszczynki opłacono on-line
32 Leszczyński Bartosz Płock 10000m Leszczynki opłacono on-line
33 Polewski Zbigniew Izbica Kujawska 10000m SG SQUAD opłacono
34 Bielec Adam Skępe 10000m BIELEC TEAM opłacono on-line
35 Nowicki Patryk Włoclawek 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką opłacono on-line
36 BORAWSKA Wiktoria PŁOCK 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką Mała Lady Pank Biegam dla Siebie opłacono on-line
37 Borawski Paweł PŁOCK 5000m Wisła Płock opłacono on-line
38 BORAWSKA ANNA PŁOCK 10000m Mała Lady Pank Biegam dla Siebie opłacono on-line
39 gronkowski andrzej wloclawek 10000m WKB Maratonczyk Włocławek opłacono on-line
40 Nowakowska Edyta Bydgoszcz 5000m opłacono on-line
41 Brzozowski Szymon Włocławek 10000m WIKA Polska opłacono
42 Braun Zbigniew Braun Włocławek 10000m opłacono on-line
43 Mazurowski Andrzej Włocławek 10000m Orlen Running Team opłacono
44 Grudziński Maciej Włocławek 10000m Portofino *** Włocławek opłacono on-line
45 Jankowski Jarosław Mysłakowo 14 5000m opłacono on-line
46 Kozłowski Robert Włocławek 5000m opłacono on-line
47 Peplinska Magdalena Wloclawek 5000m opłacono
48 STRZELECKA Anna Kruszyn 5000m WKB Maratończyk Włocławek opłacono
49 Strzelecki Konrad Kruszyn 10000m WKB MARATOŃCZYK Włocławek opłacono
50 Milak Arek Włocławek 5000m ANWIL Team opłacono on-line
51 Wróbel Mateusz Bydgoszcz 5000m opłacono on-line
52 Kowalski Maciej Radomice 10000m anwil team opłacono
53 Glonek Maciej Włocławek 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką opłacono
54 Guździoł Jarosław Solec kujawski 10000m opłacono on-line
55 Nowakowski Marek Warząchewka Polska /Włocławek 10000m Orlen Running Team opłacono
56 Silko Julia Włocławek 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką opłacono
57 Silko Barbara Włocławek 5000m opłacono
58 Nitkowska Arleta Nitkowska Szpetal Górny 10000m opłacono
59 Plata Agnieszka Włocławek 5000m SRTG Włocławek opłacono on-line
60 Plata Sebastian Włocławek 5000m IKMF WŁOCŁAWEK opłacono on-line
61 Salach Marcin Włocławek 5000m Drink Team Włocławek
62 Kaczkowska Wiktoria Włocławek 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką Vectra Włocławek opłacono
63 gomulak jan lubanie 10000m opłacono
64 Kułakowski Robert Toruń 5000m On The Move opłacono on-line
65 Złakowska Ewelina Wielgie 1000m
66 Bolewska Bolewicz Joanna Radziejów 10000m opłacono on-line
67 Pilip Jakub Włocławek 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką SP 19 opłacono on-line
68 Pilip Jędrzej Włocławek 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką SP 19 opłacono on-line
69 Pilip Aneta Włocławek 1000m opłacono on-line
70 Pilip Wojciech Włocławek 10000m opłacono on-line
71 Ciszak Kamil Włoclawek 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką opłacono on-line
72 Szałański Jakub Włocławek 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką opłacono on-line
73 Łukaszewski Jarek Włocławek 10000m opłacono on-line
74 PROKOPOWICZ Nił WŁOCŁAWEK 10000m WKB Maratończyk Włocławek opłacono
75 Skalska Małgorzata Włocławek 10000m Drumet w Ruchu opłacono
76 Skalski Piotr Włocławek 10000m Drumet w Ruchu opłacono
77 Mikucki Artur Włocławek 10000m Drumet w Ruchu opłacono
78 Rybski Artur Włocławek 10000m Drumet w Ruchu
79 Rączkowski Adam Włocławek 10000m SALAMANDER Running Team opłacono on-line
80 Mucha Aleksander Włocławek 10000m SALAMANDER Running Team opłacono on-line
81 Pietrzak Michał Włocławek 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką opłacono
82 Kunecki Dariusz Włocławek 10000m opłacono
83 Szczepaniak Marcin Włocławek 10000m opłacono on-line
84 Sobczak Grzegorz Włocławek 10000m ORLEN Running Team opłacono
85 Seklecka Natalia Włocławek 10000m opłacono on-line
86 Wojnowski Kamil Choceń 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką opłacono
87 Wojnowska Marlena Choceń 1000m opłacono
88 Prokopczyk Edward Brześć kujawski 10000m opłacono on-line
89 Jonáš Martin Kladno 10000m Edelstahl Poldi opłacono
90 uzarska Sylwia Bobrowniki 5000m WKB Maratonczyk Włocławek opłacono on-line
91 Świech Krystian Świech Włocławek 10000m
92 Radig Marta Dobre Miasto 5000m opłacono on-line
93 Grąbczewski Grzegorz Włocławek 10000m opłacono
94 ZIĘTARSKI STANISŁAW WŁOCŁAWEK 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką SP 22 WŁOCŁAWEK opłacono on-line
95 Gutral Grzegorz Włocławek 1000m
96 Gutral Miłosz Włocławek 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką SP Długosz opłacono on-line
97 Gutral Inga Włocławek 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką opłacono on-line
98 Gutral Magdalena Włocławek 5000m opłacono on-line
99 Ziółkowska Hanna Włocławek 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką Vectra Włocławek opłacono on-line
100 Marciniak Dominika Włocławek 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką SP 20 opłacono on-line


Wyświetleń: 10793

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ