Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gierkowski Andrzej | Włocławek | Polska | 10000m | Anwil Team | opłacono |
2 | Jarosław Gierszewski | Ciechocinek | Polska | 10000m | opłacono on-line | |
3 | Słomkowski Mateusz | Gdańsk | Polska | 10000m | opłacono on-line | |
4 | Suwałowska Natalia Suwałowska | Włocławek | Polska | 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką | opłacono on-line | |
5 | Jeżewski Adrian | Lipno | Polska | 5000m | opłacono on-line | |
6 | Olejnik Tomasz | Gdańsk | Polska | 10000m | opłacono on-line | |
7 | Maciejewski Marek | Włocławek | Polska | 5000m | BORA TEAM | opłacono on-line |
8 | Ćwikilńska Karolina | Włocławek | Polska | 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką | PWSZ Włocławek | opłacono on-line |
9 | Szymański Andrzej | Śmiłowice | Polska | 5000m | opłacono on-line | |
10 | Alabrudziński Zbigniew | Włocławek | Polska | 5000m | opłacono on-line | |
11 | PASTERNAK WERONIKA | WŁOCŁAWEK | Polska | 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką | Vectra Włocławek | opłacono on-line |
12 | PASTERNAK ROBERT | WŁOCŁAWEK | Polska | 5000m | LUMAC LIKE BIKE WTR WŁOCŁAWEK | opłacono on-line |
13 | Darga-Miziołek Paulina | Włocławek | Polska | 10000m | ANWIL TEAM | opłacono on-line |
14 | Żabiński Radosław | Włocławek | Polska | 10000m | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
15 | Mroczkowski Michał | Włocławek | Polska | 10000m | opłacono on-line | |
16 | Prochno Piotr | Włocławek | Polska | 10000m | anwil team | opłacono on-line |
17 | Liniewski Łukasz | Włocławek | Polska | 10000m | Activcentrum | opłacono on-line |
18 | Prątnicki Wiesław | Włocławek | Polska | 10000m | opłacono on-line | |
19 | Bąbiński Bartłomiej | Włocławek | Polska | 10000m | BBG-PROJEKT | opłacono on-line |
20 | piwowarczyk MARCIN | brodnica | Polska | 10000m | JW 3537 | opłacono on-line |
21 | Górniak Bartłomiej | Włocławek | Polska | 10000m | #rusz4litery | opłacono on-line |
22 | Soborski Paweł | Włocławek | Polska | 10000m | opłacono | |
23 | Pawłowski Marcin | Włocławek | Polska | 10000m | WKB Maratończyk | opłacono |
24 | Białous Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | 10000m | Niezrzeszony | opłacono on-line |
25 | Grunwald Artur | Bobrowniki | Polska | 10000m | opłacono on-line | |
26 | Zakrzewski Paweł | Gdańsk | Polska | 5000m | Forfiter FamiliBoard | opłacono |
27 | Wrobel DAMIAN | Fabiabki | Polska | 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką | opłacono on-line | |
28 | Laskowski Patryk | Lubanie | Polska | 10000m | opłacono on-line | |
29 | Waszak Sebastian | Włocławek | Polska | 5000m | opłacono on-line | |
30 | Sztolcman Piotr | Wloclawek | Polska | 5000m | GKS FABIANKI | opłacono on-line |
31 | Zawadzki Kazimierz | Wloclawek | Polska | 1000m | opłacono | |
32 | Krupa Grzegorz | Włocławek | Polska | 10000m | ANWIL TEAM | opłacono |
33 | Kołtun Mateusz | Włocławek | Polska | 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką | opłacono on-line | |
34 | Michalak Mateusz | Włocławek | Polska | 10000m | Miejski Zespół Opieki Zdrowotnej | opłacono on-line |
35 | Brzeziński Marcin | Włocławek | Polska | 10000m | SRTG Włocławek | opłacono |
36 | Zientara Marcin | Piotrków Kujawski | Polska | 10000m | BSPK Team | opłacono on-line |
37 | Lewandowski Marcin | Włocławek | Polska | 10000m | ||
38 | Matczak Anna | Włocławek | Polska | 10000m | ||
39 | Śrubas Paweł | Radziejów | Polska | 10000m | Urząd Miasta Radziejów | opłacono on-line |
40 | Trzmielewska Emilia | Wloclawek | Polska | 1000m | opłacono on-line | |
41 | Leszczyńska MIlena | Płock | Polska | 10000m | Leszczynki | opłacono on-line |
42 | Leszczyński Bartosz | Płock | Polska | 10000m | Leszczynki | opłacono on-line |
43 | Kijewski Adrian | Rypin | Polska | 10000m | opłacono on-line | |
44 | Polewski Zbigniew | Izbica Kujawska | Polska | 10000m | SG SQUAD | opłacono |
45 | Bielec Adam | Skępe | Polska | 10000m | BIELEC TEAM | opłacono on-line |
46 | Rapacz Mariusz | Szczawin Duży | Polska | 10000m | MPK-Łódź | opłacono on-line |
47 | Nowicki Patryk | Włoclawek | Polska | 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką | opłacono on-line | |
48 | BORAWSKA Wiktoria | PŁOCK | Polska | 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką | Mała Lady Pank Biegam dla Siebie | opłacono on-line |
49 | Borawski Paweł | PŁOCK | Polska | 5000m | Wisła Płock | opłacono on-line |
50 | BORAWSKA ANNA | PŁOCK | Polska | 10000m | Mała Lady Pank Biegam dla Siebie | opłacono on-line |
51 | gronkowski andrzej | wloclawek | Polska | 10000m | WKB Maratonczyk Włocławek | opłacono on-line |
52 | Nowakowska Edyta | Bydgoszcz | Polska | 5000m | opłacono on-line | |
53 | Brzozowski Szymon | Włocławek | Polska | 10000m | WIKA Polska | opłacono |
54 | Braun Zbigniew Braun | Włocławek | Polska | 10000m | opłacono on-line | |
55 | Pypkowska Agnieszka | Nieszawa | Polska | 10000m | opłacono on-line | |
56 | Mazurowski Andrzej | Włocławek | Polska | 10000m | Orlen Running Team | opłacono |
57 | Grudziński Maciej | Włocławek | Polska | 10000m | Portofino *** Włocławek | opłacono on-line |
58 | Jankowski Jarosław | Mysłakowo 14 | Polska | 5000m | opłacono on-line | |
59 | Maroszek Łukasz | Wieniec | Polska | 5000m | opłacono on-line | |
60 | Kozłowski Robert | Włocławek | Polska | 5000m | opłacono on-line | |
61 | Peplinska Magdalena | Wloclawek | Polska | 5000m | opłacono | |
62 | STRZELECKA Anna | Kruszyn | Polska | 5000m | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
63 | Strzelecki Konrad | Kruszyn | Polska | 10000m | WKB MARATOŃCZYK Włocławek | opłacono |
64 | Milak Arek | Włocławek | Polska | 5000m | ANWIL Team | opłacono on-line |
65 | Napora Zbigniew | Łubianka | Polska | 10000m | Cieniasy | opłacono on-line |
66 | nowak Maciej | Gdańsk | Polska | 10000m | Cieniasy | opłacono on-line |
67 | Wróbel Mateusz | Bydgoszcz | Polska | 5000m | opłacono on-line | |
68 | Kowalski Maciej | Radomice | Polska | 10000m | anwil team | opłacono |
69 | Spoździał Adrian | Włocławek | Polska | 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką | SpoździałTeam | opłacono on-line |
70 | Glonek Maciej | Włocławek | Polska | 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką | opłacono | |
71 | Guździoł Jarosław | Solec kujawski | Polska | 10000m | opłacono on-line | |
72 | Nowakowski Marek | Warząchewka Polska /Włocławek | Polska | 10000m | Orlen Running Team | opłacono |
73 | Silko Julia | Włocławek | Polska | 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką | opłacono | |
74 | Kłos Marcin | Włocławek | Polska | 10000m | opłacono on-line | |
75 | Silko Barbara | Włocławek | Polska | 5000m | opłacono | |
76 | Świtalska Aleksandra | Lubanie | Polska | 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką | opłacono on-line | |
77 | Nitkowska Arleta Nitkowska | Szpetal Górny | Polska | 10000m | opłacono | |
78 | Spychalska Malgorzata | Włocławek | Polska | 5000m | opłacono | |
79 | Plata Agnieszka | Włocławek | Polska | 5000m | SRTG Włocławek | opłacono on-line |
80 | Plata Sebastian | Włocławek | Polska | 5000m | IKMF WŁOCŁAWEK | opłacono on-line |
81 | Salach Marcin | Włocławek | Polska | 5000m | Drink Team Włocławek | |
82 | Kaczkowska Wiktoria | Włocławek | Polska | 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką | Vectra Włocławek | opłacono |
83 | gomulak jan | lubanie | Polska | 10000m | opłacono | |
84 | Kułakowski Robert | Toruń | Polska | 5000m | On The Move | opłacono on-line |
85 | Centkowska Iwona | Radziejów | Polska | 10000m | KS ZRYW RADZIEJÓW | opłacono on-line |
86 | Złakowska Ewelina | Wielgie | Polska | 1000m | ||
87 | Bolewska Bolewicz Joanna | Radziejów | Polska | 10000m | opłacono on-line | |
88 | Pilip Jakub | Włocławek | Polska | 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką | SP 19 | opłacono on-line |
89 | Pilip Jędrzej | Włocławek | Polska | 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką | SP 19 | opłacono on-line |
90 | Pilip Aneta | Włocławek | Polska | 1000m | opłacono on-line | |
91 | Pilip Wojciech | Włocławek | Polska | 10000m | opłacono on-line | |
92 | Ciszak Kamil | Włoclawek | Polska | 1000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką | opłacono on-line | |
93 | Szałański Jakub | Włocławek | Polska | 5000m - młodzież szkolna oraz studenci z ważną legitymacją studencką | opłacono on-line | |
94 | Łukaszewski Jarek | Włocławek | Polska | 10000m | opłacono on-line | |
95 | PROKOPOWICZ Nił | WŁOCŁAWEK | Polska | 10000m | WKB Maratończyk Włocławek | opłacono |
96 | Skalska Małgorzata | Włocławek | Polska | 10000m | Drumet w Ruchu | opłacono |
97 | Skalski Piotr | Włocławek | Polska | 10000m | Drumet w Ruchu | opłacono |
98 | Mikucki Artur | Włocławek | Polska | 10000m | Drumet w Ruchu | opłacono |
99 | Rybski Artur | Włocławek | Polska | 10000m | Drumet w Ruchu | |
100 | Rutkowska Elżbieta | Włocławek | Polska | 10000m | WKB Maratonczyk Włocławek |
Wyświetleń: 16613