Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej
START Bieg 50 km +
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pliszko Anna Augustów START Bieg 50 km + opłacono on-line
2 Dmitruk Marek Bialystok START Bieg 50 km + Grupa Szalonych Rowerzystów opłacono on-line
3 Zadykowicz Przemysław Białystok START Bieg 50 km + Nazwa Drużyny opłacono on-line
4 Puchalski Wojciech Białystok START Bieg 50 km + opłacono on-line
5 Kudła Dominika Białystok START Bieg 50 km + opłacono on-line
6 Budnicki Andrzej Białystok START Bieg 50 km + opłacono on-line
7 PUCIŁOWSKI MIROSŁAW BIAŁYSTOK START Bieg 50 km + Nadaktywni opłacono on-line
8 Bzura Jarosław Białystok START Bieg 50 km + opłacono on-line
9 Gaiński Tomasz Białystok START Bieg 50 km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
10 Popławski Marcin Białystok START Bieg 50 km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
11 Pełszyk Piotrek Białystok START Bieg 50 km + Biegostok opłacono
12 Strzemińska Marlena Strzemińska Białystok START Bieg 50 km + opłacono on-line
13 Kożusik Marek Białystok START Bieg 50 km + opłacono
14 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski START Bieg 50 km + Tim Małego opłacono on-line
15 Żero Agnieszka Bielsk Podlaski START Bieg 50 km + Tim Małego opłacono on-line
16 Zawadzki Robert Bielsk Podlaski START Bieg 50 km + Tim Małego opłacono on-line
17 Chomko Andrzej Bielsk Podlaski START Bieg 50 km + Tim Małego opłacono on-line
18 Kosiński Tomek Choroszcz START Bieg 50 km + DzikiRyj Team opłacono on-line
19 Szuchnicka Beata Czarna Białostocka START Bieg 50 km + Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
20 JADWISZCZAK GRZEGORZ GRABÓWKA START Bieg 50 km + opłacono on-line
21 Łukasik Andrzej Lublin START Bieg 50 km + opłacono on-line
22 Jakimiuk Adam Łosice START Bieg 50 km + opłacono on-line
23 Wiczuk Michał Mińsk Mazowiecki START Bieg 50 km + MKB Dreptak opłacono
24 Duda Joanna Mniów START Bieg 50 km + Woźniak Running TEAM opłacono
25 Szczepaniak Piotr Olsztyn START Bieg 50 km + Drużyna Wilka opłacono on-line
26 Frybes Agnieszka Ostróda START Bieg 50 km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
27 Mierzlikin Natalia Mierzlikin slupsk START Bieg 50 km + opłacono
28 Sokołowski Artur Suwałki START Bieg 50 km + opłacono on-line
29 MAZUREK RYSZARD TŁUSZCZ START Bieg 50 km + BÓBR TŁUSZCZ opłacono on-line
30 Idzikowska-Śledź Marta Warszawa START Bieg 50 km + T-Mobile Running Team / Naprzód Młociny opłacono on-line


Wyświetleń: 14157

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ