Ultra Śledź Puszczy Knyszyńskiej
START Bieg 50 km +
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Łukasik Andrzej Lublin START Bieg 50 km + opłacono on-line
2 Puchalski Wojciech Białystok START Bieg 50 km + opłacono on-line
3 Kudła Dominika Białystok START Bieg 50 km + opłacono on-line
4 Budnicki Andrzej Białystok START Bieg 50 km + opłacono on-line
5 Jakimiuk Adam Łosice START Bieg 50 km + opłacono on-line
6 Bzura Jarosław Białystok START Bieg 50 km + opłacono on-line
7 JADWISZCZAK GRZEGORZ GRABÓWKA START Bieg 50 km + opłacono on-line
8 Mierzlikin Natalia Mierzlikin slupsk START Bieg 50 km + opłacono
9 Pliszko Anna Augustów START Bieg 50 km + opłacono on-line
10 Strzemińska Marlena Strzemińska Białystok START Bieg 50 km + opłacono on-line
11 Kożusik Marek Białystok START Bieg 50 km + opłacono
12 Sokołowski Artur Suwałki START Bieg 50 km + opłacono on-line
13 Frybes Agnieszka Ostróda START Bieg 50 km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
14 Gaiński Tomasz Białystok START Bieg 50 km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
15 Popławski Marcin Białystok START Bieg 50 km + Białostocka Sekta Biegaczy opłacono on-line
16 Pełszyk Piotrek Białystok START Bieg 50 km + Biegostok opłacono
17 MAZUREK RYSZARD TŁUSZCZ START Bieg 50 km + BÓBR TŁUSZCZ opłacono on-line
18 Szczepaniak Piotr Olsztyn START Bieg 50 km + Drużyna Wilka opłacono on-line
19 Kosiński Tomek Choroszcz START Bieg 50 km + DzikiRyj Team opłacono on-line
20 Szuchnicka Beata Czarna Białostocka START Bieg 50 km + Grupa Biegowa Czarna Białostocka opłacono on-line
21 Dmitruk Marek Bialystok START Bieg 50 km + Grupa Szalonych Rowerzystów opłacono on-line
22 Wiczuk Michał Mińsk Mazowiecki START Bieg 50 km + MKB Dreptak opłacono
23 PUCIŁOWSKI MIROSŁAW BIAŁYSTOK START Bieg 50 km + Nadaktywni opłacono on-line
24 Zadykowicz Przemysław Białystok START Bieg 50 km + Nazwa Drużyny opłacono on-line
25 LIMBERGER Janusz Ełk START Bieg 50 km + Serduszko Team Ełk opłacono
26 Idzikowska-Śledź Marta Warszawa START Bieg 50 km + T-Mobile Running Team / Naprzód Młociny opłacono on-line
27 Wowtoniuk Mariusz Bielsk Podlaski START Bieg 50 km + Tim Małego opłacono on-line
28 Żero Agnieszka Bielsk Podlaski START Bieg 50 km + Tim Małego opłacono on-line
29 Zawadzki Robert Bielsk Podlaski START Bieg 50 km + Tim Małego opłacono on-line
30 Chomko Andrzej Bielsk Podlaski START Bieg 50 km + Tim Małego opłacono on-line
31 Duda Joanna Mniów START Bieg 50 km + Woźniak Running TEAM opłacono


Wyświetleń: 14271

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ